[K] Koľko máte kníh?

Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky

Re: Koľko kníh

Poslaťod Van » Pon 25.02.2008 10:38

Lucifer píše:Co chces? :dancing: Pekna zbierka :jop:

inak Luci, Domaci lekar vasho psa je druha kniha, s ktorou konzultujem zdrav. problemy. Na rozdiel od tej prvej pomoci je 2x tak hruba, s minimom obrazkov (ak, tak len kreslenymi,nie fotky)...lenze ani jedna mi samostatne nevyhovuje...takze ak najdem cosi, co mi bude, dam vediet :)
Van
Hafan
 
Príspevky: 920
Bydlisko: ZM / PP / HE

Re: Koľko kníh

Poslaťod Lucifer » Pon 25.02.2008 17:05

Tak dnes som kupila dalsiu knizku - Hovory se psem :no: Vyzera celkom zabavne...Inac neviem nikde zohnat tu knizku Domaci lekar Vaseho psa...Schodila som si nohy po meste :lol: Idem kukk na nete :ahoj:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Koľko kníh

Poslaťod Bibiana » Sob 01.03.2008 20:55

VAN, prosím si recenziu na knižku Váleční psi - historie oddanosti a hrdinství :lol: Už som o nej raz čítala a aj som si ju chcela objednať, ale 500 Sk za jednu knihu to je nad moju peňaženku :aaa: Tak som rada, že som na teba teraz natrafila.. Je to dobré čítanie? Oplatí sa? Neľutuješ? Rozmýšlam, že si vypýtam naa.. Aký sviatok je najbližšie.. Na MDŽ :heh:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Koľko kníh

Poslaťod Van » Sob 01.03.2008 21:20

Bib....hm...je to historicka knizka a tak je to tak aj pisane, proste same fakty, cisla, pocty, miesta, mena atd...ale je to urcite zaujimava kniha, len trochu narocnejsia na citanie, takze sa na nu treba sustredit...v podstate je tam rozoberane ake plemena, preco a kde boli nasadene, co sa od nich ocakavalo, ako sa selektovali vhodne jedince, ake boli neuspechy pri konfrontacii vycviku s realitou, ake boli problemy so stravou a hygienou, ako boli psi niekde odmenovani a inymi zas zatracovani, resp. im neverili atd. ...ak chces, mozeme sa nejak dohodnut cez SS a poziciam ti ju....zacitas sa a sama zistis, ci ju chces v kniznici a tak vyprosis darcek :D alebo ci ti staci na jedno precitanie (a to ti ju kludne poziciam) :) Ja som ju tiez dostala ako darcek ;-)
Van
Hafan
 
Príspevky: 920
Bydlisko: ZM / PP / HE

Re: Koľko kníh

Poslaťod Van » Sob 01.03.2008 21:23

Lucifer píše:Tak dnes som kupila dalsiu knizku - Hovory se psem :no: Vyzera celkom zabavne...Inac neviem nikde zohnat tu knizku Domaci lekar Vaseho psa...Schodila som si nohy po meste :lol: Idem kukk na nete :ahoj:
Ja som dnes tiez rozsirila kniznicu o par knich z kynologie...vcera a dnes som obiehala rozne obchody a tak som nevynechala ani knihy...a pri tej prilezitosti som videla tuto knihu v pantarei...len teraz luci neviem, ci v poluse alebo alebo auparku... :ach:
Van
Hafan
 
Príspevky: 920
Bydlisko: ZM / PP / HE

Re: Koľko kníh

Poslaťod Lucifer » Sob 01.03.2008 22:19

Vandi, uz som si ju objednala cez net :no: Dakujem inac velmi pekne...a urcite si ju videla v Auparku, lebo v Poluse som bola a tam ju nemali :no: No jo a doobjednala som si aj knihu National geographic - Psy... :lol: Je sice v madarskom jazyku, ale ma cca 750 str. a z toho 90% tvoria nadherne obrazky :jop:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Koľko kníh

Poslaťod Amaguk » Sob 01.03.2008 22:25

Van píše:Ja som dnes tiez rozsirila kniznicu o par knich z kynologie...vcera a dnes som obiehala rozne obchody a tak som nevynechala ani knihy...a pri tej prilezitosti som videla tuto knihu v pantarei...len teraz luci neviem, ci v poluse alebo alebo auparku... :ach:

a co si kupila? sak sa pochval :smile:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Koľko kníh

Poslaťod Lucifer » Sob 01.03.2008 22:30

Amaguk píše:
Turid Rugaas Konejsive signaly
...


Tak toto je vaaazna kniha...Vsak Amaguk? !Zhltnete" ju za hodinku a da Vam neskutocne cenne informacie o signaloch, ktore vysielaju psy medzi sebou a voci ludom :jop:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Koľko kníh

Poslaťod Amaguk » Sob 01.03.2008 22:31

:yes: :yes: :yes:
igen :lol:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Koľko kníh

Poslaťod Van » Sob 01.03.2008 22:32

Amaguk...vselico :lol: , ale najviac si z dnesneho ulovku cenim

Obrázok

Rozmyslala som aj nad tou jeho starsou knihou

Obrázok

ale po prelistovani a porovnani obsahu sa mi ta novsia (prvy obrazok) zdala lepsia. :ahoj:
Naposledy upravil Van dňa Sob 01.03.2008 22:34, celkovo upravené 1
Van
Hafan
 
Príspevky: 920
Bydlisko: ZM / PP / HE

Re: Koľko kníh

Poslaťod Lucifer » Sob 01.03.2008 22:33

Amaguk píše::yes: :yes: :yes:
igen :lol:


Na latod, mar magyarul is tudsz... :lol:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Koľko kníh

Poslaťod Amaguk » Sob 01.03.2008 22:33

jeeej, ta je vraj dobra. :smile:
mne sa nedari zohnat Mikulicu, beznadejne vypredana :ua:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Koľko kníh

Poslaťod Amaguk » Sob 01.03.2008 22:35

Lucifer píše:
Amaguk píše::yes: :yes: :yes:
igen :lol:


Na latod, mar magyarul is tudsz... :lol:


teraz si ma dorazila!
preklad pliiis :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Koľko kníh

Poslaťod Lucifer » Sob 01.03.2008 22:35

Tak ja Ta potesim...Kukk :no:
http://www.martinus.sk/?uItem=43437
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Koľko kníh

Poslaťod Amaguk » Sob 01.03.2008 22:38

:jop: :pusa:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

PredchádzajúciĎalší

Späť na Filmy a Literatúra