Switch to full style
Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.

Pravidlá fóra

Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky
Odoslať odpoveď

Re: TV animal planet

Sob 26.12.2009 14:24

Nie je to zrovna na animale,je na national geographic,ale je to podobné ako animal cops,a volá sa to (možno nesprávne preložím :hi: ) Tetovaní záchranári,pozerávate to??
Sú to tvrdí,potetovaní chlapi s dobrým srdcom,ktorým nie sú lahostajné týrané zvery.A teda páči sa mi to hlavne preto,lebo vedia patrične vysvetliť tyranom,prečo nie je správne ubližovať slabším :ha: sú o chlp drsnejí ako zvierací policajti,preto sa mi to páči....dotyčný to pochopí na prvý krát ....

Re: TV animal planet

Sob 26.12.2009 20:51

Rescue Ink sa to volá - z tých chlapov ide od pohľadu trocha strach - ale sú perfišní, len to zachytávam náhodne. keby ja vedela kedy to presne vysielajú :lol:

Re: TV animal planet

Sob 26.12.2009 21:08

Našla som to len tu :hi: http://www.magyar.film.hu/tevemusor.ivy dnes to bolo o 15 00 ...a aj zajtra to bude o 15 00 ....ževraj....

Re: [T] Animal planet

Ned 11.07.2010 23:57

Milujem tuto stanicu. Mne je jedno ci davaju Mesto opic RSPCA alebo 101 psov. Ja si vsetko pozriem. Inak na Spektrume davali Bud ja nebo pes :lol: . Tam maju majitelia nevycvicenych psov a Victoria Stilwel(neviem ci je to dobre napisane) im ukaze ako ich maju cvicit. To som moc rada pozerala.Inac aj Discovery je super :jop:

Re: [T] Animal planet

Uto 07.09.2010 18:17

a co hovorite na to 101 psu ?
mne sa to teda moc paci a myslim ze je to dobre pre laikov ktori hladaju spravne plemeno aj ja som sa dozvedela zaujimave veci o inych plemenach

Re: [T] Animal planet

Pia 10.09.2010 21:31

kikusin_ píše: Inak na Spektrume davali Bud ja nebo pes :lol: . Tam maju majitelia nevycvicenych psov a Victoria Stilwel(neviem ci je to dobre napisane) im ukaze ako ich maju cvicit. To som moc rada pozerala.Inac aj Discovery je super :jop:

Offtopic: Hej a chodieva to ešte ? kedy ? Ja som to vydela asi tak 3x , nikdy som nevedela kedy to vysielajú a ani moc času nebolo :ach: Podla mna to je velmi dobrí ,poučný program
Inak čo sa týka animal planet tiež som kedysi pozerávala všetky tie záchranné akcie kde zachranovali týrané zvieratká bola som šťastná ked si také zvieratko našlo nový domov a bolo šťastné ale tiež som akosi stratila prehlad :pac: kedy to teraz chodieva ? :smile:

Re: [T] Animal planet

Sob 11.09.2010 7:40

Tu máš program na celý deň, tak si to tam pozri :yes:
http://www.markiza.sk/tv-program?Markiz ... fromtime=8

Re: [T] Animal planet

Pon 19.10.2015 15:30

Áno pozerávam to niekedy a je to super stanica . Dokumenty sú tam veľmi zaujímavé a aj spomínaná relácia 101 psú sa mi veľmi páči :) .
Odoslať odpoveď