[T] Animal planet

Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky

Re: TV animal planet

Poslaťod dia76 » Pon 05.01.2009 19:34

oni asi dávajú každý deň iný diel a v rámci dňa opakujú..takže, keď to pozeráte ráno, tak popoludní je už zbytočné pozerať.
Nie som si istá, lebo animal planet pozerávam veľmi zriedka, ale dalo by sa vysledovať, že kedy opakujú.
a veď to je fajn, že opakujú - ináč by som presedela pri telke nonstop :heh:
Radšej život pod psa ako život bez psa...
dia76
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 122
Bydlisko: Bratislava

Re: TV animal planet

Poslaťod Tija » Pon 05.01.2009 20:27

Ja tiež veľmi rada pozerám túto televíznu stanicu.Len som si všimla,že po pol roku asi opakujú všetko od začiatku-najmä ASPCA.Pozrela som si aj na začiatku témy to video tak to bolo úžasné ako ten hafan vedel počítať :heh:
Najoddanejší priatelia sú ako psy-ak im budete neustále ubližovať,nakoniec vás pohryzú.(Tristan Bernard)

http://pespomocnik.wbl.sk/
Tija
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 147
Bydlisko: Hriňová

Re: TV animal planet

Poslaťod Vikiki22 » Pon 05.01.2009 20:48

No, možno budeme mať Animal Planet už aj my, vďaka Magiu. :heh: Len ho ešte nemáme zavedený. A aj tak to asi veľmi sledovať nebudem, nakoľko väčšinu času strávim mimo domova. :ua:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: TV animal planet

Poslaťod Federika » Uto 06.01.2009 14:00

Nebud smutna, radsej vonku alebo robit nieco zaujimavejsie ako sediet pred telkou, ved mas super psikov. Ja pozeram animal planet iba cez vikendy a sem-tam po skole.
Federika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: Košice

Re: TV animal planet

Poslaťod Vikiki22 » Uto 06.01.2009 21:11

To je pravda, aj tak nepozerám telku. Maximálne, ak tak, keď som chorá, pozerám Discovery Channel. :heh: Nič viac. A keď sa ma spýtajú na ten a ten seriál, tak som z toho vyhúkaná. Radšej si pobehám vonku so psami alebo študujem dačo, čo ma zaujíma viac... :lol:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: TV animal planet

Poslaťod Federika » Str 07.01.2009 10:33

Presne, naco pozerat telku. Psiska su lepsie ako televizor. Urcite sa na prechadzke so psami deje ovela viac zaujimavejsich veci ako v telke.
Federika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: Košice

Re: TV animal planet

Poslaťod star105 » Pia 27.02.2009 22:32

no to urcite ano ale aj v telke sa clovek kadeco zaujimave podozveda,ja napriklad rada pozeram ako zachranuju zvieratka a potom mam vzdy taku chut zalozit daku stanicu aj u nas co zachranuje a lici poranene zvieratka,nieco vecie a lepsie ako utulok ale to je len iluzia...skoda...
Obrázok
star105
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 808

Re: TV animal planet

Poslaťod wewerica » Sob 28.02.2009 19:43

kdo pozerava na animale sampion sampionov,alebo strihac roku? sice uz teraz toho strihaca opakuju ale ja neviem kdo to vyhral :plac: :aaa: povedzte mi tooooo!!!pls :no: :lol:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: TV animal planet

Poslaťod Vikiki22 » Sob 28.02.2009 21:13

Ja som akurát videla prvú časť Strihača roku. :lol: Ale nejak som to nesledovala potom.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: TV animal planet

Poslaťod Federika » Str 04.03.2009 19:31

Ja si to sem-tam pozriem. Zda sa mi, ze vyhral Artist. Bol s Jonathanom vo finale.
Federika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: Košice

Re: TV animal planet

Poslaťod Vikiki22 » Str 04.03.2009 19:38

To bol ten vysoký, čo vyzeral ako Talian?
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: TV animal planet

Poslaťod Federika » Str 04.03.2009 19:42

Artist bol ten cernoch a Jonathan ten s takou malou briadkou, co vyzeral, ze si aj na sebe dava vela zalezat. Asi vyzeral najupravenejsie zo vsetkych chlapov.
Federika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: Košice

Re: TV animal planet

Poslaťod Vikiki22 » Str 04.03.2009 19:50

Jojo, už si pamätám! Ale nepovedala by som o Artistovi, že to vyhrá! :smile:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: TV animal planet

Poslaťod Gombicka333 » Str 04.03.2009 19:56

wewerica píše:kdo pozerava na animale sampion sampionov,alebo strihac roku? sice uz teraz toho strihaca opakuju ale ja neviem kdo to vyhral :plac: :aaa: povedzte mi tooooo!!!pls :no: :lol:


Ja pozeraaaaam sampion sampionoov :smile: je to supeer aa aj srihaca roku pozeravame ....ale mne sa najviav paci zvieracia policia alebo najzabavnejsie zvierata na zemi :jop:
Obrázok
Naučte se psa vidět takového, jakým ho chcete mít. On se takovým stane. Rudolf Desenský
Gombicka333
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 614
Bydlisko: Košice

Re: TV animal planet

Poslaťod wewerica » Štv 05.03.2009 17:38

jeeeej tak dakujem vam :lol: ja uz som nevedela co spravim lebo akurat posledne dve casti som nepozerala :lol: :pac:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

PredchádzajúciĎalší

Späť na Filmy a Literatúra