[T] Animal planet

Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky

[T] Animal planet

Poslaťod p.j.jack » Uto 11.09.2007 23:05

Pozerate niekto TV stanicu(digi) animal planet???
„Soucit se zvířaty souvisí tak těsně s dobrou povahou, že lze bezpečně tvrdit: ten, kdo je krutý ke zvířatům, nemůže být dobrý člověk.“ Tohle řekl už před více než dvěma stovkami let spisovatel Jean Paul.
p.j.jack
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265
Bydlisko: Gbely

Poslaťod Jana 1 » Str 12.09.2007 8:02

sem tam,keď mám čas,rada si pozriem nejaký dokument o zvieratách,tiež teraz neviem ako sa to presne volá čo chodia na výjazdy,keď majú nejaký telefonát,alebo pre túlavé psy,veľakrát mi je ľúto
Jana 1
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 138
Bydlisko: Plešivec

Poslaťod Larra@dogs » Štv 20.09.2007 16:35

Áno, Animal Planet je u nás asi najsledovanejšia stanica. Veľmi rada pozerám tých zvieracích záchranárov, ale aj dokumenty o divých zvieratách.
Larra@dogs
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 232

Poslaťod Rika » Štv 20.09.2007 16:55

No keď sme ešte mali, tak skoro každý deň. :smile:
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Poslaťod drndos » Štv 20.09.2007 17:03

Voľakedy vkuse ale teraz už nie....
[img:1f345089f5]http://www.dogs.wz.sk/download/administrator.gif[/img:1f345089f5]
drndos
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 30

Poslaťod MisheliQ » Štv 20.09.2007 17:32

Animal Planet? Tak to je najlepšia TV stanica akú poznám, nemá proste konkurenciu, aspoň u nás nie, lebo ja ju stále pozerám alebo keď čas dá...najviac sa mi však tiež páčia ten program, v ktorom robia tie záchranné výjazdy ako napr. SOS živočišné ríše, pet rescue a podobne :smile:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Poslaťod p.j.jack » Štv 20.09.2007 17:58

Mne sa velmi paci,aky maju a pristup ty zachranari k zvieratam a aj veterinari.U nas veterinar nespravi nic zadarmo.Na vsetkom chcu zarabat. :ua:
„Soucit se zvířaty souvisí tak těsně s dobrou povahou, že lze bezpečně tvrdit: ten, kdo je krutý ke zvířatům, nemůže být dobrý člověk.“ Tohle řekl už před více než dvěma stovkami let spisovatel Jean Paul.
p.j.jack
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265
Bydlisko: Gbely

Poslaťod drndos » Štv 20.09.2007 18:01

Kazdy musi z niecoho zit...
[img:1f345089f5]http://www.dogs.wz.sk/download/administrator.gif[/img:1f345089f5]
drndos
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 30

Poslaťod p.j.jack » Štv 20.09.2007 18:08

ano to mi je jasne
„Soucit se zvířaty souvisí tak těsně s dobrou povahou, že lze bezpečně tvrdit: ten, kdo je krutý ke zvířatům, nemůže být dobrý člověk.“ Tohle řekl už před více než dvěma stovkami let spisovatel Jean Paul.
p.j.jack
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265
Bydlisko: Gbely

Poslaťod p.j.jack » Štv 20.09.2007 18:45

pozrite na toto video nema chybu:o))))

http://animal.discovery.com/fansites/pe ... inner.html
„Soucit se zvířaty souvisí tak těsně s dobrou povahou, že lze bezpečně tvrdit: ten, kdo je krutý ke zvířatům, nemůže být dobrý člověk.“ Tohle řekl už před více než dvěma stovkami let spisovatel Jean Paul.
p.j.jack
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265
Bydlisko: Gbely

Poslaťod Larra@dogs » Štv 20.09.2007 19:35

....naozaj perfektné, nemám slov. :lol: :aplause:
Larra@dogs
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 232

Televízny program- ANIMAL PLANET

Poslaťod janka » Pia 28.09.2007 18:25

Máte televízny program animal planet? Keď áno,ja len či náhodou nepozeráte súťaž Wonder dogs..ak áno prosím napíšte.
janka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 81
Bydlisko: Pozdišovce

Poslaťod Silwuska » Pia 12.10.2007 6:09

Mne sa na animal planete lubi to o tych surikatach :heh: su to bohovske zvieratka...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Saba » Pia 12.10.2007 12:45

ja som na tom pozeravala hustonska policia ale potom zacali opakovat tie casti dokola tak uz ma to nebavilo...
:ahoj:
Saba
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 54
Bydlisko: Ilava

Poslaťod p.j.jack » Pia 12.10.2007 17:13

Kralostvy Surikat su super...glazurove-zacharias,flawer zaskodnici....atd....xixi
Huston SPCA,veterinarni policie Phoenix,,je tiez super,ale skoda ze stale opakuju dokola tie iste diele....rada pozeram aj opici brandzi,nejzabavnejsi zvirata na zemi.Mala ZOO,ktera to dokazala....nejako tak sa to vola....xixi...pozeravate tieto programi? :jupi:
„Soucit se zvířaty souvisí tak těsně s dobrou povahou, že lze bezpečně tvrdit: ten, kdo je krutý ke zvířatům, nemůže být dobrý člověk.“ Tohle řekl už před více než dvěma stovkami let spisovatel Jean Paul.
p.j.jack
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265
Bydlisko: Gbely

Ďalší

Späť na Filmy a Literatúra