[C] Neguľujte toho psa!

Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky

[C] Neguľujte toho psa!

Poslaťod antenka » Pon 09.02.2009 22:40

Pes nikdy neurobí chybu.Je to pes a robí,čo robí,lebo je pes a myslí ako pes.Ste to vy,kto robí chybu,pretože ste ho nevycvičili,aby robil to,čo chcete.Alebo ste zle posúdili,čo je schopný robiť.Takže ak niekto v týme urobil chybu,ste to vy,nie pes.
antenka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 131
Bydlisko: Martin

Re: Niečo so psou tematikou - NEGUĽUJTE TOHO PSA!

Poslaťod kuro » Uto 10.02.2009 9:18

lámem ruky, nohy, krky a chrbty... na takéto detiská stačí zvriesknuť a ono sa to rozprchne, ako ja sám som ešte dieťa (18) ale pubertálny sopliaci si dovolujú až až, a to vidím, ja ked som bol v ich veku tak som takéto veci nerobil, nechápem (tipujem im tak 12-15... mal som trochu lepšie spôsoby zábavy ako podobné veci... teraz je to všetko nejaké iné, drzosť a veľká opovážlivosť... to vidím aj na podobných ľudoch v mojom veku, nechápem, oni si to neuvedomujú alebo čo??!...
kuro
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 72
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Niečo so psou tematikou - NEGUĽUJTE TOHO PSA!

Poslaťod Silwuska » Uto 10.02.2009 9:26

Bohuzial..ja to vidim rovnako a v podstate som tiez este decko (duchom urcite :lol: ) ale mi sme v ich veku stavali bunkre a lozili po stromoch, na tajnasa podpalovali kornutky od zmrzky, hrali vonku schovky a smatlali po kolajniciach, ale nikdy nas nenapadlo ublizovat zvieratam alebo ludom...naozaj nikdy :ua: preco je to pre vecsinu terajsich deciek taka preukrutna zabava?? :nwm: :ua: je to hrozne smutne, lebo ako daleko je decko od toho aby vedelo ublizit cloveku, ked dokaze sadisticky ublizovat zvieratu :ua: :hmm:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Niečo so psou tematikou - NEGUĽUJTE TOHO PSA!

Poslaťod antenka » Uto 10.02.2009 10:44

decka vychovava internet a telka. ja mam 16, ale NIKDY ani ked som mala 12 ani nikdy som nikomu neublizovala. heh, akurat ked sme si s bratrancom spravili pluvatka a spoza roh strielali jarabinu na ludi, ale to nie je ublizovanie :hi: ibaze ublizit zvieratu? ja som skor z tych, co by pomohli... myslim, ze my vsetci sme z tych, co by pomohli. aj tym deckam to raz dojde, ked trochu dporastu.
Pes nikdy neurobí chybu.Je to pes a robí,čo robí,lebo je pes a myslí ako pes.Ste to vy,kto robí chybu,pretože ste ho nevycvičili,aby robil to,čo chcete.Alebo ste zle posúdili,čo je schopný robiť.Takže ak niekto v týme urobil chybu,ste to vy,nie pes.
antenka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 131
Bydlisko: Martin

Re: Niečo so psou tematikou - NEGUĽUJTE TOHO PSA!

Poslaťod camon » Uto 10.02.2009 10:48

preco? lebo ich "kamarati" su pocitacove hry, kde najvacia zabava je nicit, zabijat...
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Re: Niečo so psou tematikou - NEGUĽUJTE TOHO PSA!

Poslaťod Nyssa » Uto 10.02.2009 11:08

Offtopic: medy nie je to vždy o tom, ja som tiež pc maník odjakživa aj teraz si platím 1000sk/2mesiace za to aby som sa mohla hrať :lol: je to celou výchovou a zasr.... Americkými spôsobmi, že všetko po nich opakujeme - zober si len, že sme si odtiaľ priniesli, že sa nemajú trestať deti a všetky tieto pakárne - a potom si pozri správy, ako žiak schválne vyprovokuje učiteľa, že decko podalo trestné oznámenie na vlastného rodiča a bla bla bla :pac:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Niečo so psou tematikou - NEGUĽUJTE TOHO PSA!

Poslaťod Silwuska » Uto 10.02.2009 11:18

Ono zas to je vsetko od vychovy...napriklad mala segra (wewerica :no: ) tiez nedostala nikdy na rit, aspon co si pametam, ale ma sa doma s kym porozpravat o problemoch, pokeca so mnou, s maminou, so starsou segrou, ma doma vyzitie, ma papucha ktoremu sa venuje, ma psov ktorym sa moze venovat, rada kresli, "strikuje" naramky, a jasne ze chodi aj na net, ale cumet na dogforum...takze je to vsetko podla mna o rodine a prostredi, pripadne o kamaratoch...teda hodne aj o kamaratoch...mi sme napriklad v rodine tri baby a vsetky sme rozdielne...ja s wewe sme si vo vela veciach podobne ale so starsou segrou by ma neporovnaval nikto...nie povahovo...ale ani jedna by sme v zivote neublizili zvieratu, ani cloveku...

No ked su decka, ktore su doma cele dni same, pripadne s "kamartmi" rangu "ocuvam rytmusa a serem na cely svet" tak sa necudujem ze maju taketo primitivne zabavky :ach:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Niečo so psou tematikou - NEGUĽUJTE TOHO PSA!

Poslaťod camon » Uto 10.02.2009 11:27

Offtopic: Nyssa ja som tiez PC manik :lol: ale nehravam hry ako CS a podobne, jedna vec, druha vec, nie je to moj hlavny zdroj zabavy, 3ja vec, dokazem rozlisit PC svet od reality co tie decka casto nevedia, ja neodsudzujem PC ani hry, viem ze to dokaze vela naucit, teda samozrejme ako ktore, ale ked to deco nema nic ine len tie hry, a nikto sa mu nevenuje,tak sa potom necudujem ze robi to co robi :ua:
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Re: Niečo so psou tematikou - NEGUĽUJTE TOHO PSA!

Poslaťod Nyssa » Uto 10.02.2009 11:50

Offtopic: tak to máš pravdu, ale tak ako píše Silwuska, je to o celej výchove, o tom, ako sa venujú tomu decku rodičia a ostatní členovia rodiny. ujovia priateľka má dcéru - 16 ročnú. strašne milá, zlatá baba. keď som bola v máji u nich, tak som videla obrat o 180°- dievča čisté EMO a keď mi zadrela, že z času na čas pomýšľa na samovraždu, tak ma skoro zhodilo zo stoličky :ach: a tam je to tiež tak, že matka na nich nemá čas a keď je doma, tak len po nich ziape a chce mať od nich pokoj. takto keby sa chovala moja máti, tak ju nakopem asi do riti :heh: a to musím povedať, že tiež na nás ostala sama a musela sa teda sakra obracať :hmm:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077


Späť na Filmy a Literatúra