[F] Vražda na pretekoch

Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky

[F] Vražda na pretekoch

Poslaťod Iwka » Ned 14.12.2008 14:34

Včera išiel na JOJke tento film, kukali ste niekto? Bol tam kopec haskáčov :jop:
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Vražda na pretekoch

Poslaťod Ema 012 » Ned 14.12.2008 14:41

Bolo to supeeer, uz som to videla. :jop:
Bolo to o pretekoch iditarod.
Obrázok
Ema 012
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 942
Bydlisko: Kajal

Re: Vražda na pretekoch

Poslaťod Amaguk » Ned 14.12.2008 14:42

uaaaa, tak to by som fakt rada videla. :aaa: musim kuknut DVD
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Vražda na pretekoch

Poslaťod Iwka » Ned 14.12.2008 15:23

Iditarod sú preteky psích záprahov v dĺžke 1150 míľ, ktorých trasa je z Anchorage do Nome naprieč zasneženou a ľadovou krajinou Aljašky. Jessie Arnoldová, ktorá vyšľachtila nové plemeno psov pre mimoriadne ťažké podmienky, sa obávaných pretekov musí zúčastniť, pretože jej brata Roba, ktorý mal súťažiť, našli len niekoľko dní pred štartom mŕtveho. Dvaja psovodi sa čoskoro po štarte stanú obeťami čudných nehôd. Atmosféra na pretekoch hustne. Jessie, ktorá oboch mŕtvych poznala, si je istá, že boli zavraždení rovnako ako jej brat. Keď Jessie nastúpi na posledný úsek trate, je na pozícii jedného z troch možných víťazov, spoločne s Mortisonom a Gatesom. Šiesty zmysel jej však našepkáva že jeden z nich je vrah, ktorý ju bude chcieť zabiť. V tejto chvíli už nebojuje o víťazstvo, ale o holý život... Americký dobrodružný thriller (1996). Hrajú: K. Jacksonová, C. Bernsen, M. Damian, K. Zegers, N. Allan, P. Granger, M. Walker, S. Johnston, G. Buller, D. Clements a ďalší. Réžia: P. Schneider (110 min)
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Vražda na pretekoch

Poslaťod Poca » Ned 14.12.2008 16:03

ja som to videla, cumela som na to s bratrancovymi detmi, ktore cez den vlacili po blate po bruchu moje psy.. tak sa pozerali ako vyzeraju ozajstne zaprahy..
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Vražda na pretekoch

Poslaťod Betka » Ned 14.12.2008 21:13

Ja som to mala zapnuté, aj som sa zapozerala že ehe huskáči a tak ale nekukala som lebo som bola na PC, škoda, som nevedela že bol taký dobrý :lol: ...
Betka
Big Dog
 
Príspevky: 1446

Re: [F] Vražda na pretekoch

Poslaťod Slausa » Str 17.04.2013 17:53

pozrem....
popíste bližšie :yes:
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1487


Späť na Filmy a Literatúra