[E,K] Bruce Fogle

Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky

Re:

Poslaťod Elen11 » Pon 05.04.2010 20:17

petka_akim píše:vreckovy atlas psov? to ste dostali len tak? hm my sme to k tomu neodtsali ale co uz... a je dobry ten atlasik?

Ja som si kúpila vreckový atlas psov v Kaufande. Ale mám výbornú knihu" Domáci lekár vašho psa" tam skutočne nájdem všetko čo potrebujem a každý problem vyriešim podľa tejto knihy. A ak sa to doma liečiť nedá tak je tam napísané, navštiviť veterinára.
Elen11
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: DR. BRUCE FOGLE

Poslaťod Riky » Str 14.04.2010 19:02

No, tak ako píšete tuna, asi pozháňam tú JA-pes. Ináč mám od neho iba knihu o kokeroch. Ale jeho knihy tiež moc nemusím, všade má to isté... A atlasy ja používam málokedy, ale od neho som atlas mala iba jeden ... požičaný ... inak viac sa mi páči napr. Caroline Davis, Celina del Amo(výcvik psov krok za krokom) ... a ešte sa mi páčili české knižky o kŕmení a myslím, že aj výcvik tam bol ... ale spisovateľku, to by ste veľa chceli .. teraz mám doma takú žltú knihu PSY asi od Matthew Hoffamn...tá tiež super..
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: [E,K] Bruce Fogle

Poslaťod *Remi* » Str 08.12.2010 0:41

Mne sa pacia jeho knihy az na obrazky ale co narobime. Ja ma knihu Psy (obrazovy sprievosca svetom psov)
Čím viac poznám ľudí,tým viac milujem psy
*Remi*
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 23
Bydlisko: Vranov nad Topľou

Re: [E,K] Bruce Fogle

Poslaťod Lucka&Ronny » Ned 12.12.2010 21:40

Prečo? veď niektoré sú také chutnéé :smile: Ale v každej knihe rovnaké obrázky a obsah......Ja mám od neho knihu 101 rád :Výcvik psa. :smile:
Lucka&Ronny
Hafan
 
Príspevky: 507
Bydlisko: ďura

Re: [E,K] Bruce Fogle

Poslaťod Vikiki22 » Pon 13.12.2010 0:06

Jo, 101 rád od neho je akurát pre ľudí, ktorí psa ešte ani nevideli (bez urážky, myslela som na kvalitu knihy). :heh: Inak, ak máte doma od neho knihu (Nová) Encyklopédia psov, kuknite sa, či to vidím len ja alebo naozaj je pri plemene pudelpointer pridaný obrázok slovenského hrubosrstého stavača zo strany oproti? :ach:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: [E,K] Bruce Fogle

Poslaťod Lucky-Na » Štv 18.08.2011 14:31

Ja by som sa chcela spýtať. V knihe Spoznaj svojho psa čo je tá sučka čo má malé...čo je to za rasu? (strašne dlho nad tým rozmýšľam :hi: )
Lucky-Na
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 716

Re: [E,K] Bruce Fogle

Poslaťod Vikiki22 » Štv 18.08.2011 17:00

Tá sučka je obyčajný kríženec. :heh:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: [E,K] Bruce Fogle

Poslaťod Lucky-Na » Štv 18.08.2011 19:53

to fakt? lebo s tým psom sa dosť podobajú :ach:
a ja som to asi 5x prečítala, že či tam dade tá rasa nebude spomenutá... och! :pac:
Lucky-Na
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 716

Re: [E,K] Bruce Fogle

Poslaťod Vikiki22 » Štv 18.08.2011 20:51

Myslíš tú ,,podobu´´ tej hnedastej krátkosrstej suky s tým čierno-bielym dlhosrsrtým psom? :heh:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: [E,K] Bruce Fogle

Poslaťod Lucky-Na » Štv 18.08.2011 21:13

si ma teraz dala :heh:
ale majú podobnú výšku aj tip tela, či? :angel:
Lucky-Na
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 716

Re: [E,K] Bruce Fogle

Poslaťod Vikiki22 » Štv 18.08.2011 21:33

Väčšinou majú krížence podobnú výšku aj typ tela. Stačí sa porozhliadnuť po nejakej dedine (napr. našej). Alebo aj NO a malinois majú podobnú výšku a stavbu tela a predsa sú to iné plemená. Ale zlatá si... :heh:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: [E,K] Bruce Fogle

Poslaťod stano269 » Štv 18.08.2011 22:04

Lucky-Na píše:Ja by som sa chcela spýtať. V knihe Spoznaj svojho psa čo je tá sučka čo má malé...čo je to za rasu? (strašne dlho nad tým rozmýšľam :hi: )



Nééé,Viki ja presne túto otázku som sa ta chcel opýtať včera :heh: lebo osm to čítal a aj ja som nad tým rozmýšlal tolko vela :pac: Mna napadli 2 plemená ..1. kríženec a po 2. že BOC-ka... ved pozritesa ved sa podobajú a sučka na predposlednej fotke už má dlhú srsť... a ved prečo by naschvál nakrývali do knihy krýžencov? :jazyk:
stano269
Big Dog
 
Príspevky: 1241

Re: [E,K] Bruce Fogle

Poslaťod Vikiki22 » Pia 19.08.2011 13:02

Jáj, deti moje. Nezabúdajte, že pán Fogle sa nezaoberá čistokrvným chovom. On je veterinár, takže mu bude asi jedno, čo má v knihe. :heh:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Predchádzajúci

Späť na Filmy a Literatúra