[K] Jenny Dale: Psia hliadka

Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky

Re: PSIA HLIADKA

Poslaťod nikola12 » Uto 01.12.2009 17:34

hura :aaa: konečne som doplnila knizky a to o Najneposlušnejší pes na svete, Statočny seter a Strážca hradu-takže ich mám už 6 :lol: . Ale moja ponuka stale plati ak by niekto mal ostatne knizky napredaj tak rada kupim :lol:
nikola12
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40
Bydlisko: Brezno

Re: PSIA HLIADKA

Poslaťod nikola12 » Pia 18.12.2009 17:16

Huraa :lol:opat sa mi podarilo doplnit svoju zbierku a to o Strateny v snehu,Zachránme kóliu,Odvážna princezná. Nemá niekto Moj najmilsí Čárli,Strateny labrador a Velky útek -hlavne o tieto mám zaujem :ha: :ha:
nikola12
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40
Bydlisko: Brezno

Re: PSIA HLIADKA

Poslaťod Natalia:) » Pia 01.01.2010 23:01

Nevie niekto v ktorom diely zomrie Neilov pes Sam?
Natalia:)
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: PSIA HLIADKA

Poslaťod nikola12 » Sob 02.01.2010 19:30

posledne diely mam všetky ale v tom poslednom-Odvážna princezná, spomenuli že Sam zomrel.Ale v predchádzajúcich dieloch ani zmienka :ua: Neviem prečo ?
nikola12
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40
Bydlisko: Brezno

Re: PSIA HLIADKA

Poslaťod bobík » Štv 11.03.2010 21:34

Ja som teraz docitala NIKTO MA NECHCE ! A fakt suuuuppperrrr ! :yes: :lol: :lol: :lol:
Mam doma aj Strateny v snehu ! :angel:
:)
bobík
Šteniatko
 
Príspevky: 69

Re: PSIA HLIADKA

Poslaťod Lady a Tramp » Uto 16.03.2010 15:06

Ano sú vážne dobré teraz ich čítam.
Len zvieratá dokážu to, čo ľudia nie...pochopiť a bez rečí ťa prijmúť...celého, nech už si aký si...
Lady a Tramp
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: PSIA HLIADKA

Poslaťod nikola12 » Štv 27.05.2010 14:33

Už ste čítali najnovší diel- Verný kamarát. :aplause: Je naozaj dobrý, ja ho len odporúčam. Konečne som zohnala aj knihu Môj najmilší Čárli do kompletnej zbierky mi ešte treba 5 kníh. :ua: Dufam že ich zoženiem :lol:
nikola12
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40
Bydlisko: Brezno

Re: [K] Jenny Dale: Psia hliadka

Poslaťod Pepe » Str 08.02.2012 15:34

Su to super knihy :) čitala som skoro všetky.. a neviete v ktorej knihe je keď zomrie Sam ?
Pepe
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 18

Re: [K] Jenny Dale: Psia hliadka

Poslaťod Adel » Sob 10.03.2012 0:01

Jeeejo na tomto som frcala pred troma rokmi :hi: Mam dve co som dostala (najlepsi kamarat-tusim tak sa to vola s tym labradorom a potom tu princeznu) ostatne z kniznice pozicane. Pre mna je to zbytocne kupovat, ked sa zacitam mam jednu za hodinku precitanu :lol: Takze som si na dvakrat pozicala po sest knih a bolo docitane :ach: A knihovnicka sa ma este pyta ci im tam este ostali nejake knihy so psami ked ich tolko berem :heh:
Psa nikdy nevlastníme natoľko, ako on nás.
Gene Hill
Adel
Junior
 
Príspevky: 404
Bydlisko: Nitra

Re: [K] Jenny Dale: Psia hliadka

Poslaťod miša.a.blesk » Uto 05.06.2012 14:23

Je to dobrá kniha. Hoci ju ľahko a rýchlo prečítam. Mám doma zachránte kóliu, ostatné si požičiavam. Tieto knihy sú skvelé.
Psy sú láska na celý život...
miša.a.blesk
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 127
Bydlisko: na konci sveta

Re: [K] Jenny Dale: Psia hliadka

Poslaťod Adel » Uto 05.06.2012 16:58

Pepe píše:Su to super knihy :) čitala som skoro všetky.. a neviete v ktorej knihe je keď zomrie Sam ?

Tiez som nad tym uz rozmyslala :heh: Ale ono je to take ze jv jednom diele zije a v dalsom uz nie :nwm: Myslim ze to bolo nejak medzi 12.-13. dielom...
Psa nikdy nevlastníme natoľko, ako on nás.
Gene Hill
Adel
Junior
 
Príspevky: 404
Bydlisko: Nitra

Re: [K] Jenny Dale: Psia hliadka

Poslaťod Domivec » Pia 08.06.2012 12:31

Ja som ich prečítala skoro všetky :smile: dostať ich v knižnici (požičať si) :jop: Podla mňa bolo najlepšie Statočný seter :smile: pri tom som sa aj rozplakala :hi:
Domivec
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 395

Re: [K] Jenny Dale: Psia hliadka

Poslaťod miša.a.blesk » Sob 23.06.2012 12:08

Mám doma iba Zachráňte kóliu. Nedávno som si od kamaráta požičala Školu pre šteniatka, tú som prečítala polovicu večer a druhú polovicu som prečítala ráno. Niektorý sa tu pýtali v ktorej časti zomrel Sam? Mne sa to nezdá veď v Škole pre šteniatka ešte žil a táto časť je hneď pred tou kde sa spomínalo že Sam zomrel. Ako to mohlo byť? veď v tej časti sa nespomínalo že by zomrel? Tak ako to v skutočnosti je? :otaznik:
Psy sú láska na celý život...
miša.a.blesk
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 127
Bydlisko: na konci sveta

Re: [K] Jenny Dale: Psia hliadka

Poslaťod mišvik » Pon 19.10.2015 15:23

Čítala som tiež . Myslím , že asi všetky diely . Dobré knihy :jop:
mišvik
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 18

Re: [K] Jenny Dale: Psia hliadka

Poslaťod MiškaDz » Pon 25.05.2020 9:58

Neviete náhodou ako sa volá charlieho mama a majiteľka potrebujem to rýchlo zistiť a nemám pri sebe knihu :smile:
MiškaDz
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Predchádzajúci

Späť na Filmy a Literatúra