Stránka 1 z 1

[K] Policajná kynológia, teória a prax , Vladimír Ďurišin

PoslaťNapísal: Pon 04.09.2017 17:10
od dugy
Ak niekto sleduje rsp nesleduje aj taketo niečo .. tak vrelo odporučam .. je to písane formou učebnice .. no je tam veľa zaujmavých faktov a poznatkov .. zatial som to neprecital cele no budem rad ak nebudem sám odtialto kto tuto knihu čita ..

príjemné čítanie

http://www.policajnakynologia.sk/

Odborná publikácia Policajná kynológia, teória a prax bola práve vydaná Univerzitou veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach.
Monografia je učebnicou pre poslucháčov akreditovaných študijných programov "Kynológia" a "Vzťah človek - zviera a jeho využitie v canisterapii a hipoterapii" Univerzity veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach a súčasne študijnou literatúrou pre poslucháčov Akadémie Policajného zboru v Bratislave. Podáva systematický a ucelený prehľad o problematike policajnej kynológie v systéme policajných činností, policajných služieb a policajných vied. Vyšla náklade 600 ks, v pevnej šitej väzbe, v rozsahu 500 strán, vo farbe. Kniha je obohatená o ilustrácie akad. maliarky Kataríny Kvietiovej-Bekéniovej, fotodokumentáciu (napr. Mgr. Timotej Križka, Mgr.Peter Nevolný a iní). Obálku vytvoril akad. soch. Oleg Fintora.
Objednávky prijíma: Edičné stredisko a predajňa literatúry Univerzity veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach Komenského 73,040 81 Košice
Názov publikácie: Policajná kynológia, teória a prax
Autor: RNDr. Vladimír Ďurišin
Cena: 18 €/ks s DPH
Počet ks: X ks
IČO: 00397474
DIČ: SK2020486699
Kontakt: Mgr. Novysedláková Marta