[K] Kyra Sundance: 101 psích trikov

Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky

Re: [K] Kyra Sundance: 101 psích trikov

Poslaťod MontyTheDog » Ned 08.07.2012 23:21

♥ Gucci ♥ píše:Ako to myslíš? Že ten trik spravil do 2 minút alebo že je už naučený ho robiť a naučil sa ho za 2 min. ? :nwm:

do dvoch minút sa ho naučil, proste hneď pochopil čo od neho chcem
coming soon...
MontyTheDog
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 836
Bydlisko: Trenčín

Re: [K] Kyra Sundance: 101 psích trikov

Poslaťod Amis » Pon 20.08.2012 22:26

juj uz mame aj my tuto knizku :jupi:
Amis
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265

Re: [K] Kyra Sundance: 101 psích trikov

Poslaťod Shorty » Štv 30.08.2012 21:07

Mám ju doma skoro rok a cviky sú dobré na inšipráciu, väčšinou som si našla vlastný spôsob učenia :)
Jedine čo mi vadí, je ten priblblý úsmev, ale tak radšej úsmev, ako ofučaný ksicht :))
Angelika...

I'm not anti-social; I'm just not user friendly.
Shorty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 101
Bydlisko: Praha

Re: [K] Kyra Sundance: 101 psích trikov

Poslaťod zuzkamil » Uto 12.02.2013 17:30

Ahojte ak máte niekto na predaj túto knižku v dobrom stave tak kúpim, díky :smile:
zuzkamil
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 143
Bydlisko: Skalica

Re: [K] Kyra Sundance: 101 psích trikov

Poslaťod Slausa » Str 13.03.2013 17:20

Sonča & Baffy píše:Túto knihu by som si nikdy nekúpila asi, to si radšej prachy za ňu odložím do "fondu na šialené výmysly" Keďže linky uverejňovať nemôžem, odporúčam vám dať si do Googlu "101 psích triku download" a vybehne vám odkaz. Toto snáď neporušuje pravidlá fóra, dúfam :joint:
Dovoľujem si podotknúť, že sa nejendá o warez a získanie tohto diela týmto spôsobom je úplne legálne.
(tvárme sa tak, aby ma moderátori neposlali do prdele)
To, akým spôsobom učí tá ženská triky mi príde naozaj zvláštne, metodiku by som takú nikdy nepoužila asi, celá tá kniha je divná a za tých 10evri mi naozaj nestojí. Ale na inšpiráciu bola celkom fajn. Mne osobne v kapitole o tanci chýbali cúvačky a podobné triky. :ahoj:




mám ju síce doma no používam ju akurát na inšpirácie. :ach: Metodika akože úúúúúúúúplne na nič (nechcem nadávať). Napríklad ak pes neposlúcha klopneme ho po nose a podobné hovadinky. Napr dogdance kapitola. len súhlasím
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: [K] Kyra Sundance: 101 psích trikov

Poslaťod kikus16 » Pon 11.11.2013 11:57

Tuto knihu mám doma a je úplne super. Môžem len odporučiť :jop:
kikus16
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 58

Re: [K] Kyra Sundance: 101 psích trikov

Poslaťod miša.a.blesk » Ned 08.11.2015 13:06

Mám ju doma, je to luxusná kniha, zrozumitelné návody, triky ktoré sa môže naučit každý pes. Proste kniha 1. triedy. A je tam z čoho vyberať. Od ,,daj pac" až po "kotúľanie suda", alebo "hranie basketbalu". Proste odporúčam :lol:
Psy sú láska na celý život...
miša.a.blesk
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 127
Bydlisko: na konci sveta

Re: [K] Kyra Sundance: 101 psích trikov

Poslaťod Vikiki22 » Uto 10.11.2015 10:54

Či zrovna prvej triedy... Skôr ako pre koho. Pre úplného začiatočníka, ktorý má svojho prvého psa, možno. Na nové nápady tiež dobré.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: [K] Kyra Sundance: 101 psích trikov

Poslaťod Tinka123 » Sob 21.11.2015 10:38

miša.a.blesk píše:Mám ju doma, je to luxusná kniha, zrozumitelné návody, triky ktoré sa môže naučit každý pes. :lol:


Podľa mňa nemusí vyhovovať každému ten návod na trik. Mne sa tá kniha kedysi veľmi páčila. Teraz ju otvorím len keď chcem inšpiráciu na nejaké triky. Psa to učím podľa seba tak ako to jemu vyhovuje. :lol: A všetky tie triky sa každý pes naučiť nemôže. Krpec nemá rád hračky... takže nejaký aport, otvorenie skriniek pomocou potiahnutia nejakého lana... to ho nenaučím nikdy.
Tinka123
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485

Re: [K] Kyra Sundance: 101 psích trikov

Poslaťod miša.a.blesk » Uto 08.12.2015 15:56

Som začiatočník, Blesk je môj prvý pes a ešte stále sa máme čo učiť. Kniha mi dala nové obzory, čo sa dá so psom robiť. Ak si spomeniem na naše začiatky, ťažko sme spolu nachádzali rytmus a dôveru. No dnes je Blesk už rozumnejší (za päť rokov sa veľa zmenilo). Čo sa knihy týka, ja už ju využívam ako zborník nápadov. Taktiež nesúhlasím s niektorými metódami. časom si človek nájde vlastnú cestu, ktorá je na mieru mne a môjmu psovi. Nemôžem chcieť po 20 centimetrov vysokom psovi aby otváral dvere. Síce nemusí vyhovovať každému ale mne pomohla v určitých nejasnostiach. Napríklad ako naučiť Bleska aby sa nebál hojdačky. Samozrejme, nie každý sa zhoduje s obsahom knihy, no ak mám povedať za seba, v určitých veciach mne pomohla v mojich prvých neistých krokoch.
Psy sú láska na celý život...
miša.a.blesk
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 127
Bydlisko: na konci sveta

Re: [K] Kyra Sundance: 101 psích trikov

Poslaťod mišvik » Štv 04.08.2016 7:31

Super, že je tu tá téma... :yes:. Akurát som pozerala koľko stojí v Martinuse, stojí 9,95 . Keď som si pozrela komentáre na dogfóre, dúfam, že keď si ju (možno) kúpime bude taká dobrá, ako to tu píšete :no: .
mišvik
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 18

Predchádzajúci

Späť na Filmy a Literatúra