[K] Kyra Sundance: 101 psích trikov

Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky

Re: [K] Kyra Sundance: 101 psích trikov

Poslaťod Saarly » Ned 20.11.2011 22:27

Mne sa tato kniha paci. Niektore triky su velmi pekne a vobec by ma nenapadli. Super inspiracia, ja sa tesim, aj ked zatial nic moc, zatial sme sa podla tejto knihy naucili dat pusu a konecne sme sa naucili poriadne si lahnut a trenujeme plazenie, co nam vobec nejde :lol: Aj ked niektore povely su take zvucnejsie v anglictine a v slovencine je to take kostrbate.
Naposledy upravil Saarly dňa Pon 02.01.2012 22:54, celkovo upravené 1
Properly trained, a man can be dog's best friend.
Saarly
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 268
Bydlisko: Karlova Ves, Bratislava

Re: [K] Kyra Sundance: 101 psích trikov

Poslaťod Psia Hliadka » Pia 25.11.2011 15:24

Prosím, pomôžte mi. Strašne si chcem túto knihu kúpiť lenže keď ju chcem kúpiť na internete tak všade píše že je už vypredaná :plac: a u nás v kníhkupectvách nie je :plac:
Psia Hliadka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10

Re: [K] Kyra Sundance: 101 psích trikov

Poslaťod tera » Pia 25.11.2011 17:15

tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: [K] Kyra Sundance: 101 psích trikov

Poslaťod cora-c » Pia 25.11.2011 20:56

Ja som ju dnes videla v Europe v Banskej Bystrici, v Svet Knihy. Okolo 10 eur stala.
Obrázok
cora-c
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 52
Bydlisko: Detva

Re: [K] Kyra Sundance: 101 psích trikov

Poslaťod Kala Kajča » Pia 25.11.2011 21:24

martinus.sk :D
Zazrel som v psích očiach prchavý výraz pobaveného pohŕdania a som presvedčený, že psi si v podstate myslia, že ľudia sú blázni.
http://crazylucky.weebly.com/ http://www.mkatatry.estranky.sk/
Kala Kajča
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 420

Re: [K] Kyra Sundance: 101 psích trikov

Poslaťod Fly Bubble » Pon 02.01.2012 20:12

Táto kniha je celkom v pohode len niektoré triky sú tam dosť zložito vysvetlené. A ako bolo spomínané tá ženská sa strašne umelo a priblblo smeje :ach:
Fly Bubble
Hafan
 
Príspevky: 632
Bydlisko: Slovensko

Re: [K] Kyra Sundance: 101 psích trikov

Poslaťod Saarly » Pon 02.01.2012 22:58

http://www.youtube.com/watch?v=n8lROrtqNoQ Nasla som videjko, kde sa tie triky z knihy predvadzaju nazorne. Ak prekusnete ten jej usmev, je to tam pekne ukazane, ti psici su fakt sikovni :jop:
Properly trained, a man can be dog's best friend.
Saarly
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 268
Bydlisko: Karlova Ves, Bratislava

Re: [K] Kyra Sundance: 101 psích trikov

Poslaťod Miu » Uto 21.02.2012 16:20

teraz som ju kúpila a fakt je super :jop: Aspoň je to také v pohode a nie ako na našom cvičáku "A pritlačíme psa ku zemi..." Konečne Miu baví sa niečo učiť :smile:
Miu
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 101

Re: [K] Kyra Sundance: 101 psích trikov

Poslaťod Amis » Ned 11.03.2012 9:46

buď si ju kúpim alebo požičiam s knižnice, ešte uvidím :yes:
Amis
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265

Re: [K] Kyra Sundance: 101 psích trikov

Poslaťod energitc » Pon 12.03.2012 8:52

ja knihu doma mam,ale ak ju niekto budete chciet tak sa mozme dohodnut na cene.je uplne nova.
Ktokoľvek si môže myslieť, že si nikto- tvoj pes vie, že si stredobodom vesmíru.
(Pam Brown)
energitc
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 598
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Re: [K] Kyra Sundance: 101 psích trikov

Poslaťod Amis » Ned 25.03.2012 15:44

Mala by som zaujem :ahoj:
Amis
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265

Re: [K] Kyra Sundance: 101 psích trikov

Poslaťod MontyTheDog » Sob 07.04.2012 20:53

Ja ju mám taktiež, je to veľmi dobrá kniha :smile: Ináč, pri niektorých ťažkých trikoch bolo písané, že psíkovi môže trvať týždne ba aj mesiace kým sa ich naučí....moja čivava vedela tie najťažšie, ako je napr. krívaj do pol hodiny, zakryť si oči do 20 minút a plaziť sa do rekordných 2 minút...ako je to možné? to je môj pes taký super alebo ja? :joint: :aaa:
coming soon...
MontyTheDog
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 836
Bydlisko: Trenčín

Re: [K] Kyra Sundance: 101 psích trikov

Poslaťod Ell » Pon 04.06.2012 23:22

aj ja mám na predaj ..
Psovi je jedno či ste bohatí alebo chudobní, vzdelaní alebo nevzdelaní, múdri alebo hlúpi. Dajte mu svoje srdce a on vám dá svoje.
Ell
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 123

Re: [K] Kyra Sundance: 101 psích trikov

Poslaťod Amis » Štv 05.07.2012 21:21

MontyTheDog píše:Ja ju mám taktiež, je to veľmi dobrá kniha :smile: Ináč, pri niektorých ťažkých trikoch bolo písané, že psíkovi môže trvať týždne ba aj mesiace kým sa ich naučí....moja čivava vedela tie najťažšie, ako je napr. krívaj do pol hodiny, zakryť si oči do 20 minút a plaziť sa do rekordných 2 minút...ako je to možné? to je môj pes taký super alebo ja? :joint: :aaa:


ono je to u kazdeho individualne, my sa praveze cviky ako krivaj a mrtvy pes dlho ucime... kazdopadne klobuk dole :poklona: zakryt si oci sa ucime uz cca. 1 rok :pac:
Amis
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265

Re: [K] Kyra Sundance: 101 psích trikov

Poslaťod Domivec » Ned 08.07.2012 22:57

MontyTheDog píše:Ja ju mám taktiež, je to veľmi dobrá kniha :smile: Ináč, pri niektorých ťažkých trikoch bolo písané, že psíkovi môže trvať týždne ba aj mesiace kým sa ich naučí....moja čivava vedela tie najťažšie, ako je napr. krívaj do pol hodiny, zakryť si oči do 20 minút a plaziť sa do rekordných 2 minút...ako je to možné? to je môj pes taký super alebo ja? :joint: :aaa:


Ako to myslíš? Že ten trik spravil do 2 minút alebo že je už naučený ho robiť a naučil sa ho za 2 min. ? :nwm:

------------------------------

Inak aj ja som s tou knihou celkom spokojná, len ja si tie triky robím podľa seba a viac to funguje ako od nej ..
Domivec
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 395

PredchádzajúciĎalší

Späť na Filmy a Literatúra