[D] Psi nebo kočky / Dogs vs Cats

Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky

[D] Psi nebo kočky / Dogs vs Cats

Poslaťod Vikiki22 » Štv 28.06.2012 18:25

Dnes som videla dokument na Animal Planet. Volal sa Psi nebo kočky. Pomyslela som si, že sa s vami podelím o moje pocity o tomto neskutočne ,,zaujímavom´´ dokumente. Išlo o to, že sa porovnávali psy a mačky v jednotlivých katergóriách.
Najprv v húževnatosti, kde vyhrali psy. Potom v atletike, kde úplne nezmyselne vyhrali mačky. Porovnali sa v agility, kde vyhrala mačka. Ako predstaviteľa psov dali pomalého korgiho (kde vynechali BOC?). Choré. :pac:
Ďalšia kategória je čistota. Ok, to priznávam, že sa mačky sa sami čistia, o psy sa treba viac starať z pohľadu čistoty. Kategória inteligencia: išlo o útek z uzavretej miestnosti ohradou. Tu si pes otvoril ohrádku. Mačka otvorila okno. Vyhrali mačky. Riešenie problémov u psov bodoval. V základnom výcviku porovnali mačky z cirkusu a psa, ktorý rozoznal hračky. Je samozrejmé, že psy vyhrali túto kategóriu.
Kategória náklady bola pre mačky ako vyšitá. O tom ani nie je čo diskutovať asi. Len akosi zase nezmyselne porovnali ničenie domácnosti v neprítomnosti majiteľa. Vraj mačky neničia vôbec nič a psy všetko. Len akosi zabudli na výchovu. Skúste vychovať mačku, aby si nebrúsila pazúry na nábytku. :ach:
Ako predposledná kategória bola krása. Tu dali posúdiť šteňatá a mačiatka deťom. Tam dostali bod deti. :nwm:
A konečne posledná kategória, ktorá rozhodla - najškaredší miláčik. Vyhral pes Squiggy (snáď ho poznáte :heh: ).
Takže koniec koncov vyhrali psy! :winner:

Moje pocity: neopísateľné. Neviem, kto tento dokument vymyslel, ale zjavne mal neskutočné medze, čo sa psov týka. :prd:
Časť z dokumentu:

Videli ste to niekto?
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: [D] Psi nebo kočky / Dogs vs Cats

Poslaťod blueberry » Štv 28.06.2012 18:33

Áno, dobré na zasmiatie :ach: Ale tiež ma neskutočne sr :kak: , ako nespravodlivo sa body získavali. Ale najhoršie pre mňa bolo, ako porovnali náklady na 4kg mačku a 50kg bordodogu tuším :pac:
blueberry
Big Dog
 
Príspevky: 1220

Re: [D] Psi nebo kočky / Dogs vs Cats

Poslaťod Domivec » Pia 29.06.2012 12:07

Jj, mňa zasa že do toho domu dali NO ešte k tomu policajného :pac: keby tam dali čivavu, aby sa rovnala mačke tak tam žiadny bordel nespraví :pac:
Domivec
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 395

Re: [D] Psi nebo kočky / Dogs vs Cats

Poslaťod Domca » Pia 29.06.2012 12:22

Videla som to a mala som 100 chuti to prepnut... :ach: ale zvedavost vyhrala :prd: ....ako s tym nicenim to bolo paradne odveci...ved predsa len NO urobi aj tak viac curbesu ako akakolvek skrabaniu chtiva macka... :pac: Mam pocit ze tam naschval vybrali takeho psa ktory bud je typicky nicitel alebo este nebol vychovany....cely ten program je totalny blud... :heh:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1875
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: [D] Psi nebo kočky / Dogs vs Cats

Poslaťod blueberry » Pia 29.06.2012 14:37

Jediné, čo ma uspokojilo, bola výhra psov :ach:
blueberry
Big Dog
 
Príspevky: 1220

Re: [D] Psi nebo kočky / Dogs vs Cats

Poslaťod Domca » Pia 29.06.2012 14:40

blueberry píše:Jediné, čo ma uspokojilo, bola výhra psov :ach:


to je jasneeee :heh: :winner:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1875
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: [D] Psi nebo kočky / Dogs vs Cats

Poslaťod miusiatko » Pia 29.06.2012 16:42

uz len porovnavanie dvoch roznych zivocisnych druhov s odlisnymi schopnostami je na hlavu. Nabuduce bude co, rybicka vs had? :ach:
A aj kazdy pes/macka je uplne ina osobnost, ja som napr. este doma nemala macku, ktora by nicila nabytok a ani psa, ktoremu by prepinalo v mojej nepritomnosti :nwm:
miusiatko
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 884
Bydlisko: Bratislava


Späť na Filmy a Literatúra