[B] Slepčia polievka pre milovníkov psov

Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky

[B] Slepčia polievka pre milovníkov psov

Poslaťod moschino » Štv 22.12.2011 11:33

Určite mnohý už prečítali niektorú zo Slepačích polievok. Sú to knihy plné príbehov, ktoré sa prihodili ľuďom po celom svete. Príbehy sú buď poučné, dojímavé alebo len tak veselé :smile:
Teraz som objavla v kníhkupectve Slepačiu polievku pre milovníkov psov a povedala som si, že ju musím mať. Všetky slepačie polievky, čo som doteraz prečítala boli naozaj krásne knihy a táto je naviac venovaná psom a všetkým milovníkom psov. Už sa teším na čítanie :smile:
Offtopic: Taktiež je aj Slepačia polievka pre milovníkov mačiek

V Slepačej polievke pre milovníkov psov nájdete viac ako 350 strán plných príbehov o bezhraničnej láske, prítulnosti a neochvejnej vernosti našich štornohých priateľov. Príbehy hovoria o odvahe, zmysle pre humor, múdrosti tvorov, bez ktorých si nevieme predstaviť jediné mesto, obec, záhradu či rodinný dom.
Prečítajte si o asistenčnom psíkovi, ktrorý dokázal vytočiť telefónne číslo záchrannej služby, prečítajte si o milujúcom retrieverovi, ktorý zachránil svojmu pánovi život, o hrôzostrašnom dobermanovi, ktorý sa staral o osirelé káčatko, o tom, ako stretnutie s výnimočným psom zmenilo bezdmovcovi život. Práve táto milá kniha zahreje pri srdci a poteší pod vianočným stromčekom.

„Vybrať si psa je pre človeka možno jediná príležitosť, ako si vybrať príbuzného.“
Mordecai Siegal
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: [B] Slepčia polievka pre milovníkov psov

Poslaťod Margita » Sob 24.12.2011 7:13

uz citas?
ja taketo knihy moc nemusim,povacsinou su to strasne dojaky a Margit to nezvlada :hi: smutne pribehy o psoch ee :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: [B] Slepčia polievka pre milovníkov psov

Poslaťod moschino » Pon 26.12.2011 11:40

Čítam, čítam :lol: Už mám 100 strán za sebou. Veľmi pekné príbehy. Niektoré dosť smutné a dojímavé :plac: Najviac spomínaných psov bolo zatial NO, ale aj belgičák, dalmatín (ktorý v parku ocikal nohu šéfke svojej majiteľky, ktorá ju vyhodila z práce :lol: ), kríženci (napr. príbeh psa, ktorého našiel americký vojak, keď bol v Iraku, staral sa tam oňho a dokonca mu veľmi ťažko, ale vybavil prevoz do USA), o krížencovi stavača, ktorý sa volal Pes a ktorý (teda ktorá) umrela na starobu a v ten deň umerl aj jej starý pán, o tom, ako si kôň našiel za kamaráta túlavého psa, tiež pekné rozprávanie o 2 maltezákoch z útulku, ktorí boli zachránení z množiarne psov a tiež poučenie od pani, ktorá príbeh písala, čo sa týka psov bez PP a ich množenia
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: [B] Slepčia polievka pre milovníkov psov

Poslaťod Cathie » Pia 08.06.2012 22:53

Tiez som precitala a musim povedat, ze jedna z najmilsich kniziek, ake som kedy citala :smile: Vela je ich tam dost dojimavych, ale prijemne dojimavych. Je tam sice cast taka ta "rozluckova", ktora je o starych psoch a ich odchodoch, ale je tam aj vela vela veselych pribehov, ktore stoja za to, aby si ich clovek precital :smile: Akurat niektore casti nepovazujem za vhodne citat mimo izby so zavretymi dverami.. v trolejbuse som raz knihu musela proste zaklapnut, lebo slzy v ociach na verejnosti vyzeraju divne :lol:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov


Späť na Filmy a Literatúra