[C] PESPLUS

Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky

Re: [C] PESPLUS

Poslaťod Sigma » Pon 17.09.2012 18:37

príznaky krízy :foto: tak teraz už neviem, čo si budem kupovať :nwm:
Sigma
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 276

Re: [C] PESPLUS

Poslaťod Domca » Štv 27.09.2012 15:11

Milí milovníci psíkov a priatelia časopisu PESPLUS.
S ľútosťou vám musíme oznámiť, že náš časopis vedenie vydavateľstva zrušilo. Bol pre nich ekonomicky nevýnosný a napriek snahe redakcie sa ho nepodarilo z vydavateľstva prevziať. Chceli sme ho pre vás robiť sami na vlastnú päsť ďalej, aby ste neprišli o to, čo máte radi. Žiaľ nepodarilo sa :( Ďakujeme vám všetkým veľmi pekne za priazeň a podporu, a že sme mali možnosť spraviť radosť a spríjemniť chvíle toľkým milovníkom psíkov naraz. Predplatitelia dostanú peniaze spať a výsledky letnej súťaže sa dozviete na www.pluska.sk
Majte sa fajn, milujte svojich psíkov a možno sa ešte niekedy stretneme.
Vaša redakcia PESPLUS
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: [C] PESPLUS

Poslaťod Ildikó » Sob 29.09.2012 18:09

áno, už viem že sa PESPLUS ruší a je to veľká škoda. vedel by mi niekto povedať, či bude októbrové číslo??
I ♥ dogs.
Ildikó
Okoloidúci
 
Príspevky: 17
Bydlisko: Prievidza

Re: [C] PESPLUS

Poslaťod Zuzka M. » Sob 29.09.2012 18:49

AHOJ Nevieš prosím kedy tam budú tie výsledky a v akej kategórií aby sme si to vedeli pozrieť. A je fakt škoda že vás zrušili, :plac: to je už 2 časopis o psoch čo za posledné 2 roky zrušili, hlavne že niektoré ktoré si už nikto podľa mňa minimalne 5 rokov nekupuje ešte stále existujú a za aké ceny. :nie:
Zuzka M.
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 31

Re: [C] PESPLUS

Poslaťod ZdenulkaM » Sob 29.09.2012 18:51

Zuzka M. píše:hlavne že niektoré ktoré si už nikto podľa mňa minimalne 5 rokov nekupuje ešte stále existujú a za aké ceny.
ktore napriklad :ach:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: [C] PESPLUS

Poslaťod Zuzka M. » Ned 30.09.2012 9:28

podľa mňa PES A MAČKA , mňa osobne vôbec nezaujal a príde mi drahý a tiež tie české časopisy, no 2,50 a viac si nedovolím dať zaň .. je škoda že tento zrušili. Ostatné po pravde nejako nesledujem , ale viem že v obchode kde pracujem sa väčšinou vracajú späť.
Zuzka M.
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 31

Re: [C] PESPLUS

Poslaťod hriva » Pon 01.10.2012 10:36

čo ja viem, tak napriklad tie česke su kvalitnejsie ako naše a viac sa aj predavaju...napriklad taky pes pritel cloveka. :jop: zo slovenskych jedine co sa da citat je Planeta zvierat. aj to neviem ci je slovensky, lebo vychadza vzdy aj v cestine.
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: [C] PESPLUS

Poslaťod Domca » Uto 02.10.2012 16:10

Ildiko - oktobrove by este malo byt....

Co sa tyka casakov tak nekupujem :lol: dakedy som mala toho kopec ale nemam cas teraz nejak...ked tak tak PPC je fakt dobry :yes: Pesplus mal tu vyhodu ze bol za prijatelu cenu a uverejnovali sme tam nasich utulkacov.... :yes:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: [C] PESPLUS

Poslaťod Vikiki22 » Pon 08.10.2012 14:23

Ja si tiež myslím, že tento časopis v kynológii nebude chýbať vôbec. Odbornosť tohto časopisu bola doslova nulová. A niektoré články skôr zavádzali ako písali pravdu. Je to tak. Sú omnoho kvalitnejšie kynologické časopisy, lenže to sú časopisy české. :no:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: [C] PESPLUS

Poslaťod hriva » Ned 04.11.2012 10:37

No, mna zarazilo ked naposledy napísali že írsky terier je pes totálne flegmsticky :heh: terier a flegmatik :pac:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Predchádzajúci

Späť na Filmy a Literatúra