[F] Shiloh (Kamoš)

Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky

[F] Shiloh (Kamoš)

Poslaťod Rika » Ned 20.01.2008 18:03

Popis:
Kamoš je nádherný beagle, ktorý utečie od svojho nesvedomitého majiteľa. Je nájdený chlapcom Martym. Aj keď Marty vie, že Kamoš patrí niekomu inému, je odhodlaný psa zachrániť pred ďalším zanedbávaním. Napriek vôli majiteľa psa i svojho otca, Marty vsadí všetko, len aby psa získal pre seba.

Malý chlapec Marty Preston žije v malom meste na americkom vidieku so svojou ustaranou maminkou a otcom, ktorý pracuje ako poštár. Jedného dňa Marty nájde zraneného psa, šteňa, ktorému se podarilo utiecť od svojho surového majiteľa Judda Traverse. Láskavý sused, doktor Wallace ošetrí zranenie spôsobené neľútostným týraním a mezdi chlapcom a psom, ktorému dá meno Shiloh (Kamoš) sa veľmi rýchlo zrodí puto nerozlučného priateľstva. Lenže Martyho prísny otec synovi vysvetlí, že si psa nemôžu nechať a musia ho vrátiť oprávnenému majiteľovi. Lenže bezcitný Travers psa opäť týra a tak Shiloh zanedlho znovu utečie a vráti sa k Martymu. Ten sa bojí, že by ho otec opäť donútil psa vrátiť a preto sa ho rozhodne pred svojou rodinou ukryť. Utajenie však nevydrží dlho, pretože keď je Shiloh napadnutý túlavým psom, nutne potrebuje lekárske ošetrenie a Marty sa musí obrátiť na otca s prosbou o pomoc.
Obrázok


Mne sa to strašne páči, možno aj tým, že bíglika mám a zbožňujem ich :hi: :smile:
Priznám sa, že mi pri tom vyšli aj slzičky. Stojí to za to, pozrieť si to :no: .
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Re: Film Shiloh - Kamoš

Poslaťod lusy » Ned 20.01.2008 22:14

prave vcera ho davali v telke.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Film Shiloh - Kamoš

Poslaťod Rika » Ned 20.01.2008 22:21

Jj, na CT1, volaco po 8 rano :lol:
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Re: Film Shiloh - Kamoš

Poslaťod lusy » Ned 20.01.2008 22:27

Rika píše:Jj, na CT1, volaco po 8 rano :lol:


no o tom CT nic neviem. tu to davali na Italia1 okolo 6 vecer :no:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Film Shiloh - Kamoš

Poslaťod Amaguk » Ned 20.01.2008 22:42

Rika píše:Jj, na CT1, volaco po 8 rano :lol:

no, to sme este spali , skoda...
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Film Shiloh - Kamoš

Poslaťod janka » Uto 08.04.2008 18:11

A neviete niekto Saving Shiloh je druhá časť filmu Shiloh??
Lebo je to tiež o bíglikovi a chlapcovi.

http://www.imdb.com/media/rm3823734784/tt0472175
janka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 81
Bydlisko: Pozdišovce

Re: Film Shiloh - Kamoš

Poslaťod Iwka » Str 09.04.2008 16:23

videla som , moc ma nezaujal, asi tak ako Air Bud :lol:
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Film Shiloh - Kamoš

Poslaťod Iwka » Str 09.04.2008 16:26

hej, malo by to byt ono podla informacii na Ceskoslovenskej filmovej databaze
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Film Shiloh - Kamoš

Poslaťod janka » Štv 10.04.2008 17:19

Ja som ešte druhú časť nevidela ale videla som ako to nakrúcali lebo to dávali na ANIMAL PLANET :heh: bolo to super...a vlastne toho Kámoša hrajú 2bígle :heh: no čo ma prekvapilo bola jedna scéna s vodou...jeden bígl dokázal plávať iba 8sekúnd a druhý iba 5(keď nakrúcali plával pod ním potápač a držal ho aby sa nepotopil)!! ..aj vaše bígle vydržia plávať iba pár sekúnd??..lebo môj si ešte len zvyká na vodu a veľmi nechce plávať....a už len dodám,že si myslím,že je to dobrý film...takže dúfam,že si ho čoskoro pozriem. :heh:
janka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 81
Bydlisko: Pozdišovce

Re: Film Shiloh - Kamoš

Poslaťod Diandra » Pia 03.04.2009 17:34

Ja som videla len tú druhú časť. Bolo to fajn ja mám rada také tie rodinné americké filmíky :lol:
Obrázok
Diandra
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1537
Bydlisko: Žbince


Späť na Filmy a Literatúra