[C] Náš Pes

Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky

Re: [C] Náš Pes

Poslaťod hruska » Ned 18.12.2011 10:35

Offtopic: uplne, ale uplne od veci, ale pri skratke PPČ mi VZDY napadne nieco ine, a nie to, co psickari myslia :angel:
Mne ako necitatelovi psich (ziadnych) casakov chybat nebude, aspon sa clovek nebude musiet bat polozit otazku, kedy vyjde nove cislo :joint:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: [C] Náš Pes

Poslaťod Vikiki22 » Ned 18.12.2011 13:28

A ešte niečo... Chýba mi v čísle reportáž z MVP z Nitry. Na to som sa tešila najviac. A myslela som si aj, že to kvôli tomu, aby to stihli dať do čísla, vyjde neskoro. Ale dáko nič. :nwm:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: [C] Náš Pes

Poslaťod inge » Str 04.01.2012 1:50

Catqa píše:Ja ho mam, dnes uz bol v stankoch. V piatok ho asi len expedovali.
Neviem, ci si chcete pokazit prekvapenie editorialu...kto nechce, nech ma dalej necita :lol:

Nas pes konci...co ma velmi mrzi. Myslim, ze to bol jeden z velmi dobrych slovenskych casopisov. Vlastne jediny, ktory som si kupovala. Este mal vela toho co vychytat, ved za 8 cisel sa nemoze porovnavat s casopismi, ktore vychadzaju roky. Ale redakcia na to urcite mala svoje dovody...nuz, je to skoda. Dakujeme teda za cisla, ktore su uz vydane...rada som v nich listovala :smile:



Musím iba súhlasiť s napísaným, škoda- bol to časopis, ktorý sa kvalitou a obsahom vyrovnával tým českým psím časopisom. JA som si ho rada aj prečítala, nielen listovala v ňom
inge
Nováčik
 
Príspevky: 39

Re: [C] Náš Pes

Poslaťod wewerica » Str 04.01.2012 12:29

Súhlasím, bol to dobrý časopis aj keď mal iba krátku trvanlivosť. Ale v jednej vete sa pani Staviarska naozaj trafila: ,,Znížiť rozsah časopisu a k tomu ho viac naplniť inzerciou ako obsahom, je tiež cesta. Bol by to ale pokles úrovne..."
Vystihla aktuálnu situáciu kde majú prednosť ludia so štedrými sponzormi a s platičmi inzerátov (ako napr. KR) kde skoro celý časopis je iba o reklamách a inzercie. Je mi ľúto toho časopisu, tých 8 čísel bolo naozaj super :jop:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: [C] Náš Pes

Poslaťod Iwka » Pia 17.02.2012 20:02

Ahojte... nemá niekto posledné 2 čísla? Akurát tie dve nemám a potrebovala by som niečo pozrieť :) Veľmi ďakujem ak sa niekto nájde :)
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: [C] Náš Pes

Poslaťod Vikiki22 » Ned 19.02.2012 13:22

Ja mám všetky čísla. Čo potrebuješ? :smile:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: [C] Náš Pes

Poslaťod Iwka » Ned 19.02.2012 16:49

SS :no:
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Predchádzajúci

Späť na Filmy a Literatúra