[F] Aj kone sa hrajú

Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky

[F] Aj kone sa hrajú

Poslaťod Grenuška » Sob 25.12.2010 1:24

STV 1, 6.1.2011, 20:15- ?

Milí Dogforáci !!!
Chcela by som sa s vami podeliť o jeden zaujímavý EVENT, ktorý môžte zhliadnuť na svojich obrazovkách už 6.1.2011 :lol:
Konečný výsledok, bude aj pre mňa veľkým prekvapením a veľmi sa naň teším...
A prečo? = v tomto filme -rozprávke bude hrať aj moja fenka Grenada :aaa: teda spolu aj s inými zvieratami (kone, kone, samé kone, 2 psy, mačka...žaba..) a dokonca aj herci :jazyk:
Dej sa odohráva v prostredí kaskadérskeho dvora, čiže hl.postavami budú kaskadérske kone, ale aj Grenka ako "Frčko", či kocúrik Garfield- Izabela
pri nahrávaní sme si to užili a teraz sa ukáže ako to dopadlov (tzv.: ovocie našej práce).....tak neváhajte a sledujte film spolu so mnou :jop:

Obrázok
Môžete svojmu psovi vravieť akúkoľvek bláznovinu a on na vás vždy vrhne pohľad vraviaci: "Môj bože, ty máš pravdu! Nikdy som na nič takého nepomyslel!"

Dave Berry

keby to tak bolo vždy :DD
Grenuška
Snoopy
 
Príspevky: 151
Bydlisko: Bratislava - Ružinov - Rohlík

Re: [F] Aj kone sa hrajú

Poslaťod kotrmelc » Sob 25.12.2010 10:47

Čo Greny zchlapštili? Frčko? Je ten Frčko :nwm: Inak sa už neviem dočkať..
kotrmelc
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 473
Bydlisko: Vráble

Re: [F] Aj kone sa hrajú

Poslaťod Mackie » Sob 25.12.2010 14:50

tak bohuzial po zhliadnuti vianocnej slovenskej rozpravky uz nemam naladu na ziadnu povodnu slovensku tvorbu, ci uz tam budu "vlky" alebo ine zvierata
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: [F] Aj kone sa hrajú

Poslaťod Asgrand Anteaus » Sob 25.12.2010 15:39

Najdivočejší bude beztak medveď KODIAK v Pelíškach... :smile:
Asgrand Anteaus z Abattelu (Cevelob) *19.8.2010 "14.10.2013
Asgrand Anteaus
Junior
 
Príspevky: 402
Bydlisko: ...Enjoy

Re: [F] Aj kone sa hrajú

Poslaťod Amis » Uto 06.03.2012 15:35

Grenuška píše:STV 1, 6.1.2011, 20:15- ?

Milí Dogforáci !!!
Chcela by som sa s vami podeliť o jeden zaujímavý EVENT, ktorý môžte zhliadnuť na svojich obrazovkách už 6.1.2011 :lol:
Konečný výsledok, bude aj pre mňa veľkým prekvapením a veľmi sa naň teším...
A prečo? = v tomto filme -rozprávke bude hrať aj moja fenka Grenada :aaa: teda spolu aj s inými zvieratami (kone, kone, samé kone, 2 psy, mačka...žaba..) a dokonca aj herci :jazyk:
Dej sa odohráva v prostredí kaskadérskeho dvora, čiže hl.postavami budú kaskadérske kone, ale aj Grenka ako "Frčko", či kocúrik Garfield- Izabela
pri nahrávaní sme si to užili a teraz sa ukáže ako to dopadlov (tzv.: ovocie našej práce).....tak neváhajte a sledujte film spolu so mnou :jop:

Obrázok


No nwm nwm... nejak ma to nezaujalo, a tiez mam pocit ze to bol ten Frcko :ua: Kazdopadne gratulujem, dufam ze si to uzila :ahoj:
Amis
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265

Re: [F] Aj kone sa hrajú

Poslaťod AlicaGGG » Uto 06.03.2012 19:18

ved to bol ten frcko, nechapem co tu riesite... bezne suky hraju psov a psy suky :nwm:
a ci ma to bavilo... svojvolne by som si to nepustila, ale na to, ze je to slovenska tvorba tak to bolo v pohode podla mna, hlavne ked tam hra nasa kamaratka grenka :smile:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: [F] Aj kone sa hrajú

Poslaťod rischa » Uto 06.03.2012 19:24

AlicaGGG píše:ved to bol ten frcko, nechapem co tu riesite... bezne suky hraju psov a psy suky :nwm:
a ci ma to bavilo... svojvolne by som si to nepustila, ale na to, ze je to slovenska tvorba tak to bolo v pohode podla mna, hlavne ked tam hra nasa kamaratka grenka :smile:
Smutný, nudný či beznádejný deň - Všetko sa to odrazu zmení, keď sa na teba vrhne chlpatá guľa, ktorá ti vyšteká ako sa teší že si konečne doma :)
rischa
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 94
Bydlisko: Michalovce

Re: [F] Aj kone sa hrajú

Poslaťod Bendoška » Pon 22.10.2012 23:15

Tak my máme tento film nahratý a svojim deťom to niekedy púšťam. :smile:
Mne sa to páčilo a deťom tiež. Je tam plno zvieratiek a myslím, že keďže je to film pre deti, zbytočne to dospelí kritizujú. Cieľový divák si to podľa mňa užil.
Teraz som si kukla titulky a fakt: Frčko: GRENADA Z BJELAKOVEJ ZÁHRADY (Juraj Hrčka to za ňu/neho porozprával) :smile:
ObrázokObrázok
Bendoška
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 62
Bydlisko: Brezno


Späť na Filmy a Literatúra