[F] Dobrodružstvo na Aljaške

Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky

[F] Dobrodružstvo na Aljaške

Poslaťod usagi » Pia 17.12.2010 22:40

videl niekto tento film?teraz sla uputavka a teda viem,ze je to rozpravka,ale aj tak sa tu pohorsujem,ze v zaprahu behaju steniatka :oo: :pac:
usagi
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3165
Bydlisko: NR

Re: Dobrodružstvo na Aljaške

Poslaťod Vikiki22 » Pia 17.12.2010 22:55

Ja som filme nevidela, len tú upútavku. A popravde, ani mne sa nepáči, že tam tak zaťažovali tie šteňatá. :ua: Napíšem recenziu po filme...
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Dobrodružstvo na Aljaške

Poslaťod KatuSh_3 » Pia 17.12.2010 23:58

Taktiež mi presne vrtalo v hlave toto isté , už keď som prvý krát túto ukážku videla . Rozprávka to vyzerá byť pekná a zaujímavá (som na ňu zvedavá :smile: ) ,ale z tohto hľadiska troška nedomyslená :prd:
Obrázok
KatuSh_3
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 502
Bydlisko: Piešťany

Re: Dobrodružstvo na Aljaške

Poslaťod tera » Sob 18.12.2010 10:32

akurát som išla napísať, že prečo ťahajú šteniatka :ach: , a už ste ma predbehli :smile:
dnes si to aj tak pozriem, uvidíme...vidím to na raidnu americkú blbosť :lol:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Dobrodružstvo na Aljaške

Poslaťod Monca » Sob 18.12.2010 10:45

vidím to na raidnu americkú blbosť :lol:

vidím to rovnako :heh: ...ale tie šteniatka ma fakt dostali...
lebo tiež som nad tým uvažovala :pac: ...že šteniatka v záprahu :ua:
a ešte to, že sú to vôbec GR, veď tie môžú mať ľahko prolémy s klbami :ua:
Obrázok
Monca
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 583
Bydlisko: Zvolen

Re: Dobrodružstvo na Aljaške

Poslaťod Vikiki22 » Sob 18.12.2010 18:43

Pridávam hodnotenie na ČSFD: http://www.csfd.cz/film/240925-snezni-pratele/galerie/
Myslím, že to nebude nič iné ako ďalšia nereálna americká blbosť, kde sú milé šteniatka, ktoré sa každému páčia, ale z reálneho pohľadu je to otras. :ach:

Kto si to chce pozrieť, tak dnes (18.12.) na JOJ o 20:15 alebo zajtra (19.12.) o 7:10.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Dobrodružstvo na Aljaške

Poslaťod ??Maria?? » Sob 18.12.2010 19:43

Videla som uputávku, pozriem si to- povinne od mojich malých sestier... :ach: A dám vedieť, ale asi to nebude nič moc.
Obrázok
??Maria??
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 878
Bydlisko: Bratislava- DNV

Re: Dobrodružstvo na Aljaške

Poslaťod tera » Sob 18.12.2010 20:49

už po pár minútach je to riadna blbosť....dvaja "rodičia" , krásne milé šteniatka :pac: a najviac ma rozčuluje, že rozprávajú ...to pokazí totál celý film :ua:
ale aj tak to pozerám :lol:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Dobrodružstvo na Aljaške

Poslaťod Kača » Sob 18.12.2010 21:16

U nás sú všetky decká nalezené pred Tv a pozerajú, lebo s=u tam šteniatka.. ale ako počúvam z obývačky prípadne kde tu okolo prejdem, tak mi to príde ako dosť o ničom film.
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: Dobrodružstvo na Aljaške

Poslaťod tera » Sob 18.12.2010 21:44

hej, je :ua: ten hlavný hrdina je ALJAŠSKÝ HUSKY :ach:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Dobrodružstvo na Aljaške

Poslaťod Vikiki22 » Sob 18.12.2010 22:08

Moje prvotné reakcie na tento film: :haha: ... :oo: ... :pac:

A moja recenzia:
Takže, tento film je z môjho pohľadu absolútna blbosť. Deti a absolútnych laikov to isto poteší, veď tie šteňatá sú roztomilé, bambavé... Ale z pohľadu znalšieho psíčkara, kynológa, je to niečo, čo sa nedá ani dopozerať. Po prvé, šteňatá v záprahu? Po druhé, zlatý retriever v záprahu? Po tretie, šteňatá utiahnu takú váhu? Po štvrté, sú také rýchle ako dospelé psy? Pobavil ma aj ,,aljašský husky´´. O možných zdravotných komplikácií s kĺbmi v dospelosti pri záťaži šteniat ani nevravím... Bože, toto bola doslova rozprávka, čo tam robili tie psy?! :aaa:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Dobrodružstvo na Aljaške

Poslaťod denyho slniecko » Sob 18.12.2010 22:50

No, bolo to nenormalne nerealne. Nepacilo sa mi, ze tie stenuchy tahali a nepacilo sa mi ani, ze rozpravali. Ale nastastie som si vsimla, ze niektore sceny sa opakovali a vecsina bola zrychlena. Nastastie. A nepacilo sa mi to, ako sa na konci ten :censored: zachoval k tym dvom psom co spadli do vody. By ich tam nechal zamrznut. Och keby bol to naozajstny clovek, dolamala by som mu ruky. :hmm: Chudence ako tam plavali dokolecka s tymi smutnymi ockami kukali. :plac:
A chcem sa spytat, co bolo prvu pol hodinu? Ja som sa totiz spametala az o pol 9. :ach:
Respawn....
denyho slniecko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1461
Bydlisko: Brno

Re: Dobrodružstvo na Aljaške

Poslaťod ??Maria?? » Ned 19.12.2010 10:17

No teda nič moc, ale psy boli krásny, veľa chýb som im tam našla, nebudem vypisovať to čo ste už vy písali, ale eśte také drobnosti, že párkrát tam ten pes rozprával a nič nebolo počuť, ale aj tak mi celokovo vadilo, že rozprávali. Potom napríklad, keď padalo to šteniatko ako snehová gula, tak keď padla do toho stromu tak úplne bolo vidieť, že tam bola niaka bábika ( akože mne to bolo jasné ale aj tak. :lol: ) a aljašský husky, com si myslela, že či som ja sprostá. :pac: Ešte tam bolo veľa takých chybičiek krásy, ale to nevadí. Bol to film pre deti, moje sestry to bavilo.
Naposledy upravil ??Maria?? dňa Ned 19.12.2010 14:27, celkovo upravené 1
Obrázok
??Maria??
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 878
Bydlisko: Bratislava- DNV

Re: Dobrodružstvo na Aljaške

Poslaťod Kača » Ned 19.12.2010 11:36

??Maria?? píše:Ešte tam bolo veľa takých chybišiek krásy, ale to nevadí. Bol to film pre deti, moje sestry to bavilo.

Presne tak :yes:
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: Dobrodružstvo na Aljaške

Poslaťod Vikiki22 » Ned 19.12.2010 13:01

denyho slniecko píše:A chcem sa spytat, co bolo prvu pol hodinu? Ja som sa totiz spametala az o pol 9. :ach:

Ver mi, o nič si neprišla. Len šteňatá ukazovali, každé zvlášť, ako žijú. A potom mali stretávku v parku, jedno chcelo zmrzlinu, tak vošlo do nákladného auta, ostatné za ním. Potom ich aj so zmrzlinou previezli lietadlom na Aljašku, kde ich zhodili, túlali sa, stretli sa s ,,aljašským´´ husky... :ach:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Ďalší

Späť na Filmy a Literatúra