[D] Seznámení se psy / Dogs 101

Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky

Re: [D] Seznámení se psy /dogs 101

Poslaťod Vikiki22 » Ned 05.12.2010 19:15

Neviem, či viete aj o veľmi podobnom seriále, volá sa to Breed All About It. Napíšte si to na youtube a kuknite. Je to veľmi podobné, len s inými plemenami a podľa mňa, je to aj o niečo lepšie spravené. :smile:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: [D] Seznámení se psy /dogs 101

Poslaťod *Remi* » Uto 07.12.2010 22:04

usagi píše:je to fajn az na niektore nie celkom presne informacie :ha: Napr. o TP tam bola velmi pekna reportaz-dokonca som sa dozvedela ze v amerike su velmi oblubene a povazuju ich za kralov trpaslicich plemien :joint: takze spokojnost veeelka :hi: :heh: no napr. pri reportazi o JRT boli podla mna prezentovane nie celkom typ. jedince a vraj PRT a JRT su len rovnake pomenovania pre jedno plemeno - JRT :pac: ale inak cekom fajn,aj ked pri TP uviedli ako standartnu farbu cokoladovu (rovnako ako pri Dobikoch a kryskach),co vsak povolene nie je...no podla mna je to skoda,ta farba vyskakuje celkom casto...tak sa mi to zalubilo,ze hned ako budu financie a v hodne podmienky si takeho loptosa importujem :love:

ja mam cokoladoveko TP
Čím viac poznám ľudí,tým viac milujem psy
*Remi*
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 23
Bydlisko: Vranov nad Topľou

Re: [D] Seznámení se psy /dogs 101

Poslaťod denyho slniecko » Str 08.12.2010 13:41

Neviete, ci to mozem najst niekde na nete, ale po cesky?
Respawn....
denyho slniecko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1461
Bydlisko: Brno

Re: [D] Seznámení se psy /dogs 101

Poslaťod Vikiki22 » Str 08.12.2010 18:47

Po česky som to hľadala aj ja, ale nenašla som to. Maximálne sa dá stiahnuť jedna časť (Štěňata). :ua:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: [D] Seznámení se psy /dogs 101

Poslaťod denyho slniecko » Str 08.12.2010 21:10

Skoda. Alebo nejake titulky k anglickej verzii? :ua:
Respawn....
denyho slniecko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1461
Bydlisko: Brno

Re: [D] Seznámení se psy /dogs 101

Poslaťod Vikiki22 » Str 08.12.2010 22:22

Pochybujem. Ale ak mi niekto zaplatí, tak tie titulky s radosťou spravím! :heh:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: [D] Seznámení se psy / Dogs 101

Poslaťod DeNnY » Sob 08.01.2011 18:01

Aj ja zvyknem pozerať..celkom dobrý "seriál" len minule som pozerala o bígloch a nad niektorými vecami mi rozum zastával..úplný opak môjho

A čo sa týka toho Breed all about it....tak tiež to chodí na animal planet vkuse to pozerám je to vlasten niečo podobné len to ide 30 min a je to podrobnejšie a vždy len o jednom plemene...Dokonca je to s českým dabingom Rasa a všechno o ní.
DeNnY
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 798
Bydlisko: Lučenec

Re: [D] Seznámení se psy / Dogs 101

Poslaťod zeane » Ned 09.01.2011 1:28

:nwm: no len pozor na takéto plnohodnotné infoseriály - celé to vzniklo v amerike a z amerických štandardov - nedajte sa oďubať, dosť často nesúhlasia s našimi. Ako príklad uvediem pudla, ktorého majú len v troch veľkostiach a ani neviem či v rovnakých farbách. Semo tamo nesúhlasím s nejakými drobnosťami - napríklad si myslím, že s dlhou a jemnou srsťou si v byte poradíte skôr ako s ostrou krátkou srsťou napríklad hladkosrstého foxa... To, že tie psy nevyzerajú ako tie naše na výstavách už ani nehovorím. :no:
Aby som len nekritizovala - páči sa mi štruktúra toho programu a rovnako sa mi páči aj to isté v mačacej forme (do češtiny prekladajú "Ať je koček milión"). Rada si to pozriem - aspoň viem porovnať ako to vyzerá na divokom západe :heh: a u nás. :no: :no:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: [D] Seznámení se psy / Dogs 101

Poslaťod DeNnY » Ned 09.01.2011 11:37

s tým súhlasím. Niektoré veci sa fakt líšia. Ale myslím že tie základné veci sú aj u nás aj u nich rovnaké.
DeNnY
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 798
Bydlisko: Lučenec

Re: [D] Seznámení se psy / Dogs 101

Poslaťod bubka » Ned 09.01.2011 18:30

tiez mam celkom rada tento serial, zaujimavosti sa clovek urcite dozvie, ale beriem ho s rezervou, ako sa tu uz spomenulo, kedze je to vyrobene amikmi :lol: Najviac ma udivuju reprezentanti plemena, kde vyberaju neraz psy asi najmenej typicke, maximalne obezne... No fakt paradne :pac: :lol: A najviac ma minule dorazila cast "designer's dogs", cize hybridne americke plemena. To bolo na mna moc, ako ich tam obycajnych krizencekov, ktory kazdy vyzeral uplne inak, prezentovali ako perfektne plemena. Chybal im tam iby cierny sery :ach:
Obrázok
bubka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1704
Bydlisko: Košice

Re: [D] Seznámení se psy / Dogs 101

Poslaťod DeNnY » Uto 11.01.2011 13:37

Hmm....to ja som minule pozerala keď dávali aj bíglov..a..to boli tieŽ úplne ako krížence lebo booli hrooozne malé teda určite o min 10 cm menšie od môjho..a..vôbec nemali mohutný hrudník..boli proste také hrozne malé odhadla by som ich max. na 11kg..pričom môj má 17..ale nie je tučný len je mohutný...
DeNnY
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 798
Bydlisko: Lučenec

Re: [D] Seznámení se psy / Dogs 101

Poslaťod TaraWillow » Štv 14.04.2011 13:50

Ak by ste chceli seriál svět psú (stará klasika chodievala na spektre pred pár rokmi, neviem či ešte chodí) tak pár častí sa dá stiahnúť na http://cucaj.sk/index.php?topic=35347 (ale treba sa tam registrovať, noo je to v pohode :smile: )
TaraWillow
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 731

Re: [D] Seznámení se psy / Dogs 101

Poslaťod Monika243 » Str 27.04.2011 18:38

teraz to chodi na Animal Planet okolo siedmej vecer a potom tu istu cast opakuju dalsi den doobedu :smile: ...niektore casti su naozaj zaujimave mna napriklad oslovili aj take ako o tych psoch co mali prezidenti alebo ked bolo o najskaredsich psoch sveta ktori sa mne zdali strasne zlati :winner:
Žiadny psychiater na svete ti neposkytne takú úľavu ako šteňa, ktoré ti olízalo tvár.

Bern Williams
Monika243
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 24

Re: [D] Seznámení se psy / Dogs 101

Poslaťod DeNnY » Štv 28.04.2011 15:42

Tých najškaredších som pozerala aj ja.. :heh: ..fakt to bolo zlaté .
DeNnY
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 798
Bydlisko: Lučenec

Re: [D] Seznámení se psy / Dogs 101

Poslaťod Monika243 » Štv 28.04.2011 17:22

hej najmä ten s tým predkusom :winner:
Žiadny psychiater na svete ti neposkytne takú úľavu ako šteňa, ktoré ti olízalo tvár.

Bern Williams
Monika243
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 24

Predchádzajúci

Späť na Filmy a Literatúra