[D] Seznámení se psy / Dogs 101

Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky

[D] Seznámení se psy / Dogs 101

Poslaťod KatuSh_3 » Pia 29.10.2010 21:18

Pozeráva niekto tento seriál ? Ja som to videla len pár krát ale páči sa mi to.Podľa mna je to celkom fajn. Dá sa tam dozvedieť pár vecí o danom plemene a dá sa získať nejaký ten všeobecný prehľad . Chodieva to na animal planet :ok:
Obrázok
KatuSh_3
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 502
Bydlisko: Piešťany

Re: [D] Seznámení se psy /dogs 101

Poslaťod Andrejka » Sob 30.10.2010 9:56

Ja som to minule pozerala tiez vtedy davali aj irskeho vlkodlava a dozvedela som sa napriklad ze ziju len 6-8 rokov co som netusila . Je to celkom poucne pozrem si to asi aj nabuduce :aaa:
Andrejka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 23

Re: [D] Seznámení se psy /dogs 101

Poslaťod Monca » Sob 30.10.2010 22:25

ja to pozerávam, a je to super :yes:
a to o írskych vlkodavoch som aj ja videla, tiež ma to zaujalo :jop:
Obrázok
Monca
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 583
Bydlisko: Zvolen

Re: [D] Seznámení se psy /dogs 101

Poslaťod esster » Str 10.11.2010 18:32

mne sa to moc paci :lol: ale nevem kedy to teraz chodieva :ua: videla som len par dielov a potom uz prestali chodit nove a stale ich opakovali tak som sa o to prestala zaujimat ale teraz natocili nove len zas neviem kedy to ide :pac:
neviete mi niekto povedat kedy to chodi :otaznik: a inak na youtube su vsetky dieli ale iba po anglicky takze mi je to tak platne...
Boh nám dal v podobe psa skutočného priateľa, lebo vedel, že jemu rovného medzi ľuďmi nenájdeme.
esster
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 416
Bydlisko: NM

Re: [D] Seznámení se psy /dogs 101

Poslaťod hruska » Štv 11.11.2010 11:31

Esster, vdaka za youtube tip, dve hodiny v praci usli ako voda vdaka tym videam :)
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: [D] Seznámení se psy /dogs 101

Poslaťod KatuSh_3 » Štv 11.11.2010 16:12

esster píše:neviete mi niekto povedat kedy to chodi :otaznik:


Esster , takto ti to úplne presne povedať neviem .Myslím že to chodí každý den ale v rôznych časových intervaloch
Ak chceš tak si to môžeš zistiť aj tu http://tv-program.sk/
Dúfam že som aspon trošku pomohla :smile:
Obrázok
KatuSh_3
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 502
Bydlisko: Piešťany

Re: [D] Seznámení se psy /dogs 101

Poslaťod usagi » Štv 11.11.2010 22:41

je to fajn az na niektore nie celkom presne informacie :ha: Napr. o TP tam bola velmi pekna reportaz-dokonca som sa dozvedela ze v amerike su velmi oblubene a povazuju ich za kralov trpaslicich plemien :joint: takze spokojnost veeelka :hi: :heh: no napr. pri reportazi o JRT boli podla mna prezentovane nie celkom typ. jedince a vraj PRT a JRT su len rovnake pomenovania pre jedno plemeno - JRT :pac: ale inak cekom fajn,aj ked pri TP uviedli ako standartnu farbu cokoladovu (rovnako ako pri Dobikoch a kryskach),co vsak povolene nie je...no podla mna je to skoda,ta farba vyskakuje celkom casto...tak sa mi to zalubilo,ze hned ako budu financie a v hodne podmienky si takeho loptosa importujem :love:
usagi
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3165
Bydlisko: NR

Re: [D] Seznámení se psy /dogs 101

Poslaťod Vikiki22 » Štv 11.11.2010 22:48

No, zo zvedavosti som si pozrela jednu časť (Newfoundland) a celkom sa mi to zapáčilo. Je to jednoduché, ale zaujímavo a pravdivo spravené. Páči sa mi to. Obzvlášť ma prekvapili časti Puggle a New Guinea Singing Dog. Veľa som sa dozvedela aj ja! :yes:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: [D] Seznámení se psy /dogs 101

Poslaťod Mackie » Pia 12.11.2010 0:07

Offtopic:
usagi píše:a vraj PRT a JRT su len rovnake pomenovania pre jedno plemeno - JRT :pac:

neviem v ktorych krajinach to tak naozaj je :no: neuznavaju ich ako 2 plemena ale iba ako jedno
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: [D] Seznámení se psy /dogs 101

Poslaťod Vikiki22 » Pia 12.11.2010 0:10

Mackie píše:Offtopic:
usagi píše:a vraj PRT a JRT su len rovnake pomenovania pre jedno plemeno - JRT :pac:

neviem v ktorych krajinach to tak naozaj je :no: neuznavaju ich ako 2 plemena ale iba ako jedno

Offtopic: Konkrétne Ameriký kennel klub uznáva tieto dve plemená ako Jack Russel teriér. :smile:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: [D] Seznámení se psy /dogs 101

Poslaťod usagi » Pia 12.11.2010 11:44

Aha! no mohli to aspon spomenut :joint: Ale cele je to samozrejeme o americkom chove...
usagi
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3165
Bydlisko: NR

Re: [D] Seznámení se psy /dogs 101

Poslaťod usagi » Uto 16.11.2010 16:21

no dnes boli yorkaci a teda - ani jeden pekny pes :nwm: ale pokrista york bol super - len by nezaskodilo vyberat typickejsie jednince :joint:
usagi
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3165
Bydlisko: NR

Re: [D] Seznámení se psy /dogs 101

Poslaťod esster » Uto 16.11.2010 19:42

usagi píše:no dnes boli yorkaci a teda - ani jeden pekny pes :nwm: ale pokrista york bol super - len by nezaskodilo vyberat typickejsie jednince :joint:
pravda ako vzorove by mali vyberattie najkrajsie psy a napr.sharpei tam ako vzorovy nestal za vela :ua: ...
ale tiez som si vsimla odlisnosti ale myslim ze je to preto ze to cele natacali za velkou mlakou :lol: napr.ja by som hadzala belgicku dogu a nemecku do jedneho vreca a oni ze to je ine plemeno... tak ja nevem :nwm:
Boh nám dal v podobe psa skutočného priateľa, lebo vedel, že jemu rovného medzi ľuďmi nenájdeme.
esster
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 416
Bydlisko: NM

Re: [D] Seznámení se psy /dogs 101

Poslaťod Vikiki22 » Uto 16.11.2010 20:47

esster píše: napr.ja by som hadzala belgicku dogu a nemecku do jedneho vreca a oni ze to je ine plemeno... tak ja nevem :nwm:

Čo je to belgická doga? :jazyk:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: [D] Seznámení se psy /dogs 101

Poslaťod esster » Str 17.11.2010 12:43

boze uz spim :pac: danska doga :prd:
Boh nám dal v podobe psa skutočného priateľa, lebo vedel, že jemu rovného medzi ľuďmi nenájdeme.
esster
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 416
Bydlisko: NM

Ďalší

Späť na Filmy a Literatúra