Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Plachy tulavy pes

Sem píšte ak sa váš miláčik stratil alebo ste nejakého našli.

Plachy tulavy pes

Poslaťod martinmar » Str 22.03.2017 12:59

Ahojte,

U nas sa asi pred 5timi dnami objavil potulujuci sa pes. Chceli sme ho odchytit ale neda sa, stale uteka akonahle sa k nemu niekto priblizi. Skusali sme mu davat granule na jedno miesto, par dni jedol ale posledne dva dni uz pri miske nebol. Vcera som ho zbadal vo vedlajsej dedine. Potrebovali by sme ho cim skor odchytit aby sme ho mohli niekde umiestnit. Viete niekto poradit ako na to? Krmenie na jednom mieste jednou osobou moc nefunguje kedze sa psik stihol premiestnit do druhej dediny. Kedze je plachy tak sa stale schovava a casto ho nie je vidiet, co tiez komplikuje situaciu. Najlepshie by bola asi narkotizacna zbran ale nikoho, kto by ju mal a bol ochotny pomoct sme nezohnali v okolo BA/DS.

Dakujem za kazdu radu/pomoc.

Martin
martinmar
Okoloidúci

Barfer.sk

Re: Plachy tulavy pes

Poslaťod clupko » Str 22.03.2017 16:48

kto je to "my"? lebo ak nie ste organizacia, co sa tymto zaobera, skuste taku kontaktovat.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod martinmar » Štv 23.03.2017 5:24

Dakujem za radu, to sme uz urobili. Kontaktovali sme slobodu aj dog azyl. Sloboda nepride lebo to nieje v ich zodpovednosti a dogazyl to ma daleko a nema na to kapacity. Skusali sme samorin, bez odpovede. Skusali sme veterinarov, bez uspechu. Toto bolo prve co sme robili.
martinmar
Okoloidúci

Poslaťod clupko » Štv 23.03.2017 9:10

tak mestska policia by mala zabezpecovat odchyt.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod martinmar » Štv 23.03.2017 9:21

Mala, len pokial clovek byva na dedine a mestska policia neexistuje tak to potrebuje riesit sam.
martinmar
Okoloidúci

Poslaťod martinmar » Štv 23.03.2017 10:07

Keby niekto vedel o niekom, kto by vedel urobit odchyt, tak mi prosim dajte vediet. Psik polihava pri pomerne rusnej ceste, a uz dlhsiu dobu sa nevratil ku ganuliam, ktore mu davame na jedno miesto. Naklady spojene s odchytom rad uhradim.
martinmar
Okoloidúci

Poslaťod Aris » Štv 23.03.2017 13:23

A čo skúsiť si od nejakého združenia požičať odchytovú klietku? Len či to bude mať význam keď nežerie :ua: ale možno niečo lákavé, voňavé by ho prilákalo.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod martinmar » Štv 23.03.2017 14:27

Dakujem za hint, vyskusam sa popytat. Pred chvilou som ju videl jest granule co som jej nasypal vcera vecer ku takym krikom. Vecer jej tam pojdem nasypat zas, dufam ze si tam zvykne na krmenie a zase niekam nezduchne.

Martin
martinmar
Okoloidúci

Späť na Straty a Nálezy