Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

[STRATA] Beny - Lučenec a okolie

Sem píšte ak sa váš miláčik stratil alebo ste nejakého našli.

[STRATA] Beny - Lučenec a okolie

Poslaťod MisheliQ » Str 30.11.2016 10:15

Som už vyčerpaná, od neustáleho hľadania môjho miláčika Beníka ktorý sa stratil 30.X.2016. Aj mladšieho človeka by to už položilo,- nie mňa rok pred 70-tkou,- a mám už zdravotné problémy. Chytám sa každej správy ako topiaci sa slamky, to najskôr pochopí ten, čo niečo také už zažil

Stratil sa v Lučenci na Bernolákovej 18 z rodinného domu z dvora 30.X.2016 za bieleho dňa a ja som bola doma, inak svojich psíkov ani na dvore nenechám keď ja som mimo domu. To bola polhodinka čo sa vybehli vyvenčiť a keď som ich volala dnu vošiel len jeden psík a po druhom sa zľahla zem, odvtedy ho hľadám. V prípade ak ho niekto nájde a dokáže odchytiť ponúkam odmenu 100,-€, volajte na tel. č.0907157842

Ideme prehľadávať obce blízko Lučenca kde by vraj mohol byť môj stratený Beník, ktorého už hľadám 30 dní a to : Telka, Halič, Vidiná, poprosím každého kto v tomto okolí býva aby bol ostražitejší a všímal si susedov či niekde v dome na dvore nemajú totoho psíka. Prosím ak ho zahliadnete zavolajte mi na tel.0907157842 v Lučenci, odkiaľ Beník záhadne zmizol . Za nájdenie ponúkam odmenu 100,-€ Poprípade môže niekto pomôcť z hľadaním?

31 dní, ako zmizol, vraj je u niekoho zavretý v okolitých obciach blízko nášho mesta Lučenec odkiaľ zmizol, prosím všímajte si hlavne Halič, Vidinú a Telka, tu by vraj mal byť, ak by niekto pomohol pri hľadaní, našiel by sa skôr, každá pomoc vítaná, ideme z domu do domu hľadať, nakukovať a vyvolávať jeho meno Beny, Beník...

FB https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 0630422091

FB_IMG_1480497225712.jpg
Caesarik (15 r), Fergie (10 r), Aron (5 r)
MisheliQ
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Re: [STRATA] Beny - Lučenec a okolie

Poslaťod Aris » Štv 01.12.2016 13:52

Ak ho naozaj niekto má, treba to v daných dedinách čo najviac zpublikovat. Nám takto ukradli mačku, polovica dediny ju hľadala. Nakoniec sa kradoši zľakli a mačku nám doniesli naspäť domov.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 01.12.2016 14:03

Offtopic: Ako som bola teraz pri Roznave, tak tam mi domaci povedal, ze psa si mam strazit, lebo pocerni sezeru vsetko, hlavne, ked je to male a nevie sa to ubranit. Ale tak, to bolo velmi blizko osady...
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Štv 01.12.2016 15:00

Offtopic: tak preco maju v osadach tolko psov,a este ich nepozrali?
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 01.12.2016 15:10

Lebo su ich, nie? :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa