Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

STRATA Cinsky chocholaty pes

Sem píšte ak sa váš miláčik stratil alebo ste nejakého našli.

STRATA Cinsky chocholaty pes

Poslaťod pigie » Ned 30.08.2015 23:43

Klud, nie moj :joint: Len nemam co robit, pomaham.

http://zvierata.bazos.sk/inzerat/527839 ... ho-psa.php

Dňa 29.8.2015 sa naám stratila fenka čínskeho chocholatého psa v meste Pezinok.Pravdepodobne ju niekto zobral, prosím ak ste ju našli kontaktujte ma.Chýba nám ;-(.Ďakujem
0908906888
Prílohy
52783919.jpg
52783919.jpg (44.92 KiB) Zobrazené 1374 krát
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Re: STRATA Cinsky chocholaty pes

Poslaťod Leila Tobrok » Pon 31.08.2015 11:29

Offtopic: priznám sa, fakt som to tu otvárala, že to ten tvoj :ha:
http://www.tobrok.sk
Home of breeds - Czechoslovakian wolfdog and Hovawart
Plánujeme vrh F (CsW) - 2018
Plánujeme vrh G (CsW) - 2018
Plánujeme vrh H (CsW) - 2018
Plánujeme vrh CH (CsW) - 2018
Plánujeme vrh I (CsW) - 2018
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Pon 31.08.2015 19:14

Offtopic: boze, aj ja :prd:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 31.08.2015 19:24

Co blaznite? Mne keby sa stratil, tak som tichucko a budem dufat, ze si nasiel majitela, co jeho kvality oceni a jeho zapory bude brat ako kvality :heh: Ale nie, neviem preco, zacinam si byt ista, ze ten pes rovnako ako Hugo proste nezdrhne, neviem kedy sa to stalo, lebo pred pol rokom som bola presvedcena o opaku, ze v zivote to nebudem moct pustit, lebo to isto zdrhne, ked sa niecoho zlakne :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Snezienka123 » Str 02.09.2015 7:30

Tiež som sa preľakla, že to ten tvoj drobec ...uf, ale mi odľahlo.
Držím palčeky, nech sa nájde čím skôr. Takéto niečo dúfam nikdy nezažijem.

Offtopic: To mi pripomenulo sen z tohto víkendu. Nebudem ho vravieť celý, ale dieťa mi sadlo do auta u nás na sídlisku, narazila do múru, rozbila celý zadný kufor, len tak-tak nezničila ďalšie zaparkované autá, potom ho odstavila na parkovisku a šla ku mne...ja samozrejme zúrivá, kričala som na ňu, nadávala...a v tom som si všimla, že takých 100m odo mňa, kde dcéra odparkovala auto, sedí moja psina na kufri nášho auta...ani som dovtedy nevedela, že je so mnou...tak som prestala dcére dohovárať a išla k autu za ňou...v tom vidím, že sa k nej blíži nejaká cigánka a prihovára sa jej (máme tu skutočne nejakú takú, čo brázdi sídliskom vrieska niečo asi po rómsky vykrikuje a nosí cyklamenovo ružovú parochňu a kutre sa v košoch), tak si vravím, že pridám do kroku, nech malej niečo nespraví, nech ju od nej odoženiem...ako sa tak blížim, tak vidím, že to nie je tá "naša" sídlisková cigánka, ale nejaká iná, a hneď vedľa môjho auta stará škodovka plná cigánov, zrazu vidím, ako cigánka, čo sa psine prihovárala, ju berie na ruky, nastupuje do auta, cigán za volantom rýchlo štartuje...ja ešte dosť ďaleko, aby som sa hodila, keď aj pod kolesá, či nejako inak im zabránila odísť...vo sne neviem bežať, neviem kričať...zúfalo som sa snažila dostihnúť to auto, kým sa im podarí odísť a malú už nikdy neuvidím...a nedarilo sa mi ani bežať, ani kričať o pomoc...našťastie som sa zobudila v tom momente :help: ...nevedela som sa z toho sna dlho spamätať...ešte teraz ma mrazí, keď si na to spomeniem...a nechcite vedieť, ako vonku malú sledujem pohľadom a strážim keď pobehuje navoľno :ha:
Obrázok

Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elska » Str 02.09.2015 8:32

Clovek tu nahodne zabehne a hned aby sa zlakol, pigie!!!

Tak dufam, ze tamtoho strateného najdu a ty už nestras.... :nie:
Elska
Šteniatko

Poslaťod pigie » Pia 04.09.2015 12:03

Uz je doma :smile:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Snezienka123 » Pia 04.09.2015 12:07

:jop:
Obrázok

Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 04.09.2015 12:14

Celkom vraj kovbojka. Bola ukradnuta a chceli ju predat za 350 eur :ach: Ludia su neskutocni... Som rada, ze mam labut, ktora vypada ako orech :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod CraObs » Pia 04.09.2015 12:48

mali by dať do pravidiel že ludia nemôžu zdielať straty rovnakého plemena ako majú oni sami, jedine ak do nadpisu dajú rovno aj meno hladaného psa :haha: :prd:
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Snezienka123 » Pia 04.09.2015 13:01

Z tohto mám stále strach, že by mi malú niekto ukradol/ušla a predal by ju alebo na nej množil :ua:

Prezraď detaily kovbojky...ako sa im ju podarilo nájsť a získať späť?

:au: Fry vôbec nevyzerá ako orech...je krásny, poslušný a takmer dokonalý! To len ty ho tu znevažuješ.

Aj tak je tu všetkým jasné, že ho máš rada a nedala by si ho ani za nič :jazyk:
Obrázok

Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 04.09.2015 16:26

Bohuzial nic viac neviem. Ak by som sa dozvedela, tak podam info.

S tou poslusnostou a krasou som si nie ista. Obavam sa, ze obe su velmi subjektivne :jazyk: Ale pre mna je to proste najpritulnejsi pes na svete a kvoli tomu som si ho brala. V tomto svoju ulohu nikdy nesklamal, dokonca take nieco som naozaj ani necakala a ani v to nedufala. Aj ked som ho volala pricucka, tak uz nemozem, lebo ked som videla Snezienka vas DVE, tak na Frya si musim najst ine slovo, lebo pricucku mas ty :heh: On je oproti Keissinke odlud :haha: Az tak sa ma teda nedrzi :heh: Resp. len na zaciatku.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Snezienka123 » Pia 04.09.2015 23:22

Nevadí, hlavné je, že je doma a v poriadku :yes:

pigie píše:Aj ked som ho volala pricucka, tak uz nemozem, lebo ked som videla Snezienka vas DVE, tak na Frya si musim najst ine slovo, lebo pricucku mas ty :heh: On je oproti Keissinke odlud :haha: Az tak sa ma teda nedrzi :heh: Resp. len na zaciatku.

No, neboj, ono to ešte asi príde, my v našom spolužití máme už takmer štyri roky praxe :no:
Ja som zavnímala tak cca v dvoch rokoch, že sa z nej stal pre mňa ideálny pes (ani nie v tom zmysle, že by dokonalý, lebo každá máme svoje muchy, ale skôr, že sme sa tak nejako spolu zžili...obe vieme čo môžeme jedna od druhej čakať, ona ma má takmer dokonale prečítanú, že vôbec nemusím takmer vôbec komunikovať...presne vie, čo budem robiť, čo sa bude diať, a či má alebo nemá zmysel niečo na mňa skúšať a ona sa podľa toho presne zariadi)
Obrázok

Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Uto 24.11.2015 11:25

Ona sa im stratila znova :oo:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Späť na Straty a Nálezy