Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Stratil sa ART - Saarlosov vlčiak!!!

Sem píšte ak sa váš miláčik stratil alebo ste nejakého našli.

Stratil sa ART - Saarlosov vlčiak!!!

Poslaťod AndreaT » Str 18.06.2014 18:19

Chcem vás veľmi pekne poprosiť o pomoc pri hľadaní psa- ARTA, o akúkoľvek informáciu.... čokoľvek. Ak budete môcť pomôcť. Prekopírujem sem text z mailu:

Art usiel 2.6. zo zahrady v Grinave v Pezinku. Nema obojok, ale je zacipovany. Ma 2 roky a je velmi plachy, neda sa chytit nikomu cudziemu. Na cudzich zvykne zavrcat, ale neublizi. Skor ujde, lebo sa boji. Naposledy ho videlo niekolko ludi tento vikend v Kucisdorfskej doline pri smetiakoch. Nevie lovit, tak vybera odpadky. Sme si isti, ze cestu domov pozna, lebo ho aj suseda stretla pred tyzdnom kusok od nasho domu a to uz bol tyzden na potulkach. Nechce sa vratit domov, asi sa mu zivot na slobode zapacil. Mame podchytenych polovnikov aj policajtov, slubili sme im dost vysoku odmenu za dolapenie, no zatial nic nespravili, ale aspon ho snad nezastrelia. Vyzera ako vlk, preto sa ho mnohi ludia boja, ale naozaj neublizi cloveku, len keby ho niekto ohrozoval, tak mozno, ale skor zdrhne.

Ak by ste mali akékoľvek info, môžete volať t.č. 0905 568 830. V prípade akejkoľvej informácie aj mne SS.
Veľké ďakujem!
A ešte pripájam aktuálne Artove fotečky:

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
Bradáč je láska na celý život!
In my heart and in my home Schnauzers rule!
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Re: Stratil sa ART - Saarlosov vlčiak!!!

Poslaťod clupko » Štv 19.06.2014 10:35

:oo: :plac:
Art je jediny saarloos, ktoreho poznam. Videla som ho sice len parkrat, ale ma celkom prekvapilo, ze sa tam pise, ze je plachy, vzdy na mna posobil tak pokojne a sebavedome, este aj hovorili na vystave, ze je super aku ma povahu..
Strasne rada by som nejako pomohla, ale kedze sa tam v okoli vobec nevyznam, asi by nemalo moc zmysel ist sa tam len tak prechadzat. Na zavolanie zrejme aj tak nepride, a ked ho aj uvidim, kym tam pride niekto z majitelov, uz moze byt o 10km dalej. Nehovoriac o tom, ze uz je prec dost dlho, za ten cas moze byt poriadne daleko.
Niezeby som chcela teraz hladat len dovody, preco nemozem pomoct, len skratka naozaj neviem ako :ua:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod AndreaT » Štv 19.06.2014 17:08

Vieri, aj tak ďakujem. Ja viem, tiež stále rozmýšľam, čo by sa dalo urobiť. Ako by sa dalo pomôcť. Je to ťažké a majitelia sú zúfalí :ua: nečudujem sa :ua:
Si predstav, že kamarátke aj volali, že videli podobného psa na námestí s nejakým chalanom - asi bezdomovcom a oni tam hneď nabehli a ono to bol fakt saarlos, alebo nebol to Art. Aj im ho ten chalan chcel predať, keďže mal sám existenčné problémy.
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silvuch » Štv 19.06.2014 17:36

to pri nas.. tiez ho vyzeram a nevidela som ho.
Moji ked behali po lese, tak tiez ostali plachí a nedali sa chytit, pritom oni plachí nie su.. Len pes sa inak sprava, ak je s majitelom a ak je sam napospas osudu.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod AndreaT » Štv 19.06.2014 17:45

Že najskôr zabehol za fenou a potom sa ostal túlať, až sa mu to očividne zapáčilo.

Silvuch píše:to pri nas.. tiez ho vyzeram a nevidela som ho.

hej Silvi pri vás, no však keby sa ti zadarilo a náhodou by si na ňho naďabila niekde.
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Štv 19.06.2014 17:48

AndreaT píše:volali, že videli podobného psa na námestí s nejakým chalanom - asi bezdomovcom a oni tam hneď nabehli a ono to bol fakt saarlos
wow, tak to je aka nahoda!
Fakt neviem co by som ja, teraz, ako jednotlivec (ktoreho navyse ten pes nepozna) mohla spravit.. ale keby isli organizovat nejake hromadne hladanie alebo keby mali nejaky iny plan, daj vediet!
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elar » Štv 26.06.2014 16:25

Kopírujem z FB
"PEZINČANIA a okolie, pridajte sa v sobotu k PÁTRACEJ AKCII, vopred ďakujeme aj za zdielanie...
Arta videli dnes (25.06.) podvecer v Kucisdorfe vychudnuteho a ustraseneho pri smetiakoch. Snazime sa zorganizovat patranie so psickarmi na sobotu 28.6. rano. Ak by sa chcel niekto pridat, budeme velmi vdacni.
Kontakt na majitela Arta: 0905568830."

https://www.facebook.com/KarantennaStan ... =1&theater

My sa tam možno pôjdeme pozrieť dnes, hárajúca sučka by mohla byť dobré "lákadlo"...
Chovateľská stanica z Devínskej
Zuzana Melkusová
www.zdevinskej.vlciak.eu
Elar
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod lucik » Štv 26.06.2014 17:57

hárajúca sučka by mohla zabrať (len aby ste nenalákali skôr 20 kučišdorfských oplodňovačov)..
skôr možno odchytovú klietku, žrádlo a akési hliadky.. podľa mňa viac ľudí na pátračke bude pre plachého psa skôr odstrašujúce :ua:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod AndreaT » Pia 27.06.2014 12:06

Luci, ďakujem ( ďakujeme) za rady, no chystáme sa na hľadanie zajtra aj v nedeľu. Neviem koľko ľudí ide zajtra, ja idem v nedeľu a v nedeľu nás bude tak pomenej. Ako je mi jasné, že je to ťažký oriešok, ale stále nejako verím, že sa ho podarí nájsť a odchytiť.

Elar píše:My možno pôjdeme pozrieť dnes, hárajúca sučka by mohla byť dobré "lákadlo"...

Bodaj by ste mali dnes šťastie. Držím vám moc palce.
lucik píše:hárajúca sučka by mohla zabrať (len aby ste nenalákali skôr 20 kučišdorfských oplodňovačov)..

no veď toto, ako ja mám síce psa - samca, ale idem radšej bez psa.
Elar píše:My možno pôjdeme pozrieť dnes, hárajúca sučka by mohla byť dobré "lákadlo"...

Tak teda možno sa s niekým vidíme v nedeľu. Ale je jedno či v sobotu alebo nedeľu ďakujem všetkým vopred za pomoc v mene majiteľov.
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod lenli » Sob 28.06.2014 16:55

Dneska bohuzial neuspesne. Zajtra sa pokracuje. Bolo nas dnes malo :ua:
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod AndreaT » Sob 28.06.2014 17:40

:ua: škoda, ale asi aj zajtra nás bude málo.
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silvuch » Sob 28.06.2014 20:05

o kolkej?
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod AndreaT » Sob 28.06.2014 21:28

Silvi my vyrážame o 9tej z Petržalky, sme tam cca tak do pol hodiny plus mínus. Ideme do Grinavy, kde sa stretávame s majiteľmi Arta a odtiaľ do Kučišdorfskej doliny, keďže tam ho videli naposledy.
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silvuch » Ned 29.06.2014 7:32

ja musim ist pre psov do BA a potom pojdem tam sa poobsmrdat. Keby cosi, moje tc je 0908766678
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silvuch » Pon 30.06.2014 12:55

ako to dopadlo? ani stopa?
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Ďalší

Späť na Straty a Nálezy