Switch to full style
Odoslať odpoveď

Re:

Pia 07.10.2011 13:40

LadyTrixiKe píše:chodi tu niekto na cvicak uvp alebo anicka kosice?

Tento rok nastúpime z našim "líščím" útulkáčom :yes:
Akurát musím zistiť či sa dá aj so psíkom ktorý je u nás ešte len v domácej opatere :nwm:

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Pia 07.10.2011 13:41

andro001 píše:no uz v minulom prispevku som sa pytal ale nik neodpisal tak to skusim este raz,, nevie nahodou dajake inf.,ci dajaky kontakt ,kedy sa to kona a ci o ktorej sa zacina tento cvicák ---Šaca * MKK Šaca Ján Ižol, Lúčna 50, 040 15 Košice ----dopredu dakujem za info !!! :hi: :angel:


Fíha to aj v Šaci je ? mi tam máme záhradu, ale o takom som ešte nepočula :nwm:

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Pia 07.10.2011 13:44

andro001 píše:no uz v minulom prispevku som sa pytal ale nik neodpisal tak to skusim este raz,, nevie nahodou dajake inf.,ci dajaky kontakt ,kedy sa to kona a ci o ktorej sa zacina tento cvicák ---Šaca * MKK Šaca Ján Ižol, Lúčna 50, 040 15 Košice ----dopredu dakujem za info !!! :hi: :angel:


to je niekde pri nemocnici ?? na stránke Šaci bolo napísané že miesta určené pre pohyb psov vo výbehu sú niekde pri Metalurgu za rampou, boli sme kuknúť, nikde nič.

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Sob 08.10.2011 11:10

dnes sme boli na výcviku na Aničke, trénerke véľmi ďakujem, vynikajúca hodina a cena za ne je nízka takže :jop:

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Pon 10.10.2011 15:04

kde na anicke si bola, tam je dost vela cvicakov

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Uto 11.10.2011 0:05

diss: predpokladam ze bola priamo na Anicke http://kkanicka.sk/

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Str 12.10.2011 13:53

nie, útulok robi vycviky pre verejnost, na luke medzi riekou Hornad a golfovym ihriskom. :yes:

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Str 18.01.2012 13:05

Ahoj moje meno je Martin Železník. Cvičím neposlušných psíkov. Základný vícvik poslušnosti a vyrábam vodítka a doplnky pre psíkov pre bližšie info 0902 415 671.

Košice okolie.

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Štv 01.03.2012 1:59

ahojte, od 28marca budeme chodit na cvicak k pani Dane Tothovej...idete niekto, respektive chodili/chodite tam ktosi? :smile:

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Štv 01.03.2012 22:28

Výcvik začína už 13.03. nie ??? My ideme

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Štv 01.03.2012 23:53

noo su dve "fazy" alebo ako to nazvat...jeden vycvik zacina 13 a dalsii 28...

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Uto 25.12.2012 14:38

vedeli by ste mi poradit kam zacat v kosiciach chodit s mojim psikom na cvicak?

je to steniatko shar peia, momentalne mame zdravot problemy a urcite to nechcem teraz, no do buducnosti ked trosku podrastieme by som chcel zacat co najskor. planujem aby bol Dusty psik znasanlivy a poslusny s kazdym, momentalne sa stretavam s obrovskym odporom od ostatnych psickarov voci tomuto plemenu, vraj maju len zle skusenosti :(

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Uto 01.01.2013 19:22

valecek: ja chodim na anicku, a som spokojna... teda neviem aky maju pristup ku steniatkam, ale co len tak stenda sledujem, vyzera to byt celkom fajn :smile:

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Ned 17.03.2013 6:50

vedel by mi niekto odporučiť niekoho v KE, kto by nám pomohol naučiť čakinu sa slušne správať pri psoch?

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Ned 24.03.2013 8:58

Ahojte..Volám sa erika a možno by som chcela chodid na cvičisko kk anička....pozerala som si web stránku a nala som hromadný výcvik http://kkanicka.sk/obsah/hromadny-vycvi ... i....nevie o nom niekto nejaké informácie??kolko to má lekcí alebo je to len jedna lekcia??dakujem za odpoved
Odoslať odpoveď