Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Poslaťod Dazzling » Str 03.09.2008 21:20

hej, uz skoncili prazdniny tak sa nahrnul kopec novych hafanov aj stratene tvare sa po lete nasli :lol:
ObrázokObrázok
Dazzling
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 801
Bydlisko: Košice-okolie

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Poslaťod LadyTrixiKe » Štv 04.09.2008 18:08

my sme minulú sobotu prvý krát vynechali bohužial sme mali rodinne problémy ale túto sobotu už pojdeme a veľmi sa tešíme ... aj keď ešte nevieme čo sme mali vedieť(prisadnutie k nohea obraty) ale dúfam že nás opravia v tom čo robím zle
Obrázok
LadyTrixiKe
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Košice

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Poslaťod Dazzling » Štv 04.09.2008 21:32

z toho sa nestresuj, psy niesu stroje, s Dajrou tam chodim od januara tohto roku a aj ked je poslusna opravujem ju doteraz :lol: - pri obratoch jej sem-tam ujde zadok doboka, pri lahnuti poloha sfingy dakedy pojem neznamy lebo madam sa vyvali a zadne nohy rozhodi do strany a odkladacky tiez pilne docvicujeme lebo ked uz nic aspon nohy prelozi :lol: . Inac agility sa zacina hybat a uz su aj nejake prekazky - bude sa pravdepodobne chodit skakat na Peres akurat minule sme o tom kecali.
ObrázokObrázok
Dazzling
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 801
Bydlisko: Košice-okolie

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Poslaťod LadyTrixiKe » Pia 05.09.2008 15:56

hej niečom som začula od tej holky čo s nami minule cvičila a čo má takú asi kokricu kríženú s niečím, že má doma v byte tunel hmmm najprv to znelo dosť čudne :lol: ale keď som zistila že aký tak som pochopila ... veľmi sa tešila :lol: a neviem či sa dostavím vobec tento týždeň lebo zas nejaké problémy sa vyskytli... ja to tak nemám rada že keď sa niekde rozhodnem chodiť tak mi do toho vždy niečo skočí :ua: a ja vem že nie sú stroje len mi máme trošku problém že on na mňa nevidí keď sadne k nohe tak vždy trochu uskočí nabok aby mi dovidel na tvár :pac: inak počúva skvele (aj keď sem tam má svoje slabé chvílky)
Obrázok
LadyTrixiKe
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Košice

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Poslaťod unicorn » Uto 09.09.2008 8:18

LadyTrixiKe píše:inak počúva skvele (aj keď sem tam má svoje slabé chvílky)

z toho si nic nerob. ja mam uz taku frazu na to pocuvanie. proste obcas sa stane, ze oskar sa potrebuje trosku vysialit a vybehat niekde vonku a napriklad vtedy prave nie je zrovna v kondicii posluchnut nejaky povel. a ked to nejaky debilny zakomplexovany sused vidi, tak pri najblizsej prilezitosti ako ma stretne sa ma spyta, ci uz pocuva. :pac: ja na to stale len tolko, ze on pocuval od malicka, hluchy nie je. (rozdiel pocuvat - posluchat :lol: )
Obrázok
unicorn
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 693
Bydlisko: KE

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Poslaťod *Bady* » Pia 21.11.2008 23:04

Pozná niekto tento klub? Košice * Klub poľovníckej kynológie a agility MVDr.Peter Lazar PhD., UVL, Komenského 73, 041 81 Košice :angel: alebo vie o ňom niečo niekto?
*Bady*
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 406
Bydlisko: okres KE

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Poslaťod ess » Sob 22.11.2008 23:01

pozname, chodime tam :lol:
co by si chcela vediet?
Nudný, smutný či beznádejný deň - toto všetko sa zrazu zmení, keď sa na teba vrhne chlpaté klbko, ktoré ti vyšteká , ako sa teší, že si konečne doma. (Pam Brown)
***************************************************************
Obrázok
ess
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 481
Bydlisko: Košice

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Poslaťod Federika » Ned 23.11.2008 19:51

Aj my, paci sa nam tam, super.
Federika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: Košice

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Poslaťod *Bady* » Ned 23.11.2008 19:52

a nemajú svoju stránku abo niečo? Aké to tam je, čo tam cvičíte?
*Bady*
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 406
Bydlisko: okres KE

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Poslaťod Federika » Ned 23.11.2008 19:56

Stranka je: www.kpka.szm.sk
Je tam poslusnost, agility a aj dogdancing trosku. A poslusnost je na dve casti. Zaciatocnici a pokrocili. Ale inak, vsetko je na stranke. Aj cas a ostatne zalezitosti.
Federika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: Košice

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Poslaťod *Bady* » Ned 23.11.2008 20:01

:dakujem:
Ale na stránke dosť vecí nie je...a som myslela, že kedže je to klub poľovníckej kynologie, tak že tam bude aj niečo z loveckého výcviku....
*Bady*
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 406
Bydlisko: okres KE

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Poslaťod Federika » Ned 23.11.2008 20:04

O tom neviem, ja sa zatial zaoberam na cvicaku len poslusnostou, moj maly nech sa najprv nauci zaklad a potom pojdeme aj na agility. Ess bude vediet viac. Ona tam chodi uz dlho, tak sa skus spytat jej.
Federika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: Košice

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Poslaťod *Bady* » Ned 23.11.2008 20:06

síce tam píšu niečo že.. podporovať a rozvíjať záujem o poľovné plemená psov
ale tak na stránke nič nie je o tom... :ua:
škoda, že ess nie je online
*Bady*
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 406
Bydlisko: okres KE

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Poslaťod ess » Ned 23.11.2008 22:53

mno stranku som teraz menila, takze veci okolo vsetkeho pribudnu postupne :no: zial nemam teraz vela casu zaoberat sa doplnanim fotiek a infosiek....
co sa tyka polovnickej kynologie, tak zakladom pre obe sekcie - aj agility aj pol. kynologia je poslusnost - tu absolvuju vsetci...
polovnicky vycvik je vacsinou po dohode s clenmi z polovnickej casti - neda sa totiz nejako hromadne "trenovat"....clenovia nasho klubu robia ukazky pre studentov SO Kynologia a psiska vacsinou aj pracuju na skolskych (a nielen na tych) polovackach...na plane su aj nejake tie skusky, ale uvidime, ako sa vsetko ukaze....zaujemcov o polovnicku kynologiu nie je mnoho a preto sa mi obcas zda, ze tato cast je zabudnuta :ua:

okrem tychto dvoch hlavnych cielov klubu trenujeme dogdancing, frisbee, pred vystavami mavame treningy "vystavnej drezury"
Nudný, smutný či beznádejný deň - toto všetko sa zrazu zmení, keď sa na teba vrhne chlpaté klbko, ktoré ti vyšteká , ako sa teší, že si konečne doma. (Pam Brown)
***************************************************************
Obrázok
ess
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 481
Bydlisko: Košice

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Poslaťod *Bady* » Pon 24.11.2008 20:58

ess: aha, takže to je tam asi také profesionálne s tou polovnickou kynologiu , nie? :ach: Kedze sa tam chodi na polovacky... :lol: ja som polovacky zdaleka nemyslela. :angel:
*Bady*
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 406
Bydlisko: okres KE

PredchádzajúciĎalší

Späť na Východné Slovensko