Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Poslaťod Hugusik » Ned 21.06.2009 21:00

Chodi niekto na cvičak do Trebišova?? ak ano kolko sa plati a ake to tam je?? a cviči sa tam aj agilliti?? :lol:
Hugusik
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Poslaťod blackcat8885 » Uto 23.06.2009 22:14

bullmastiff píše:ok, tak sa potom teším, možno sa uvidíme, takže v sobotu o 16,00???......na cvičák chodíš s berňákom???.. :no:

v sobotu o 16.00som tam a som tam s bernačkou.Chystáš sa?
Pes má jediný životný cieľ: venovať svoje srdce
J.R.Ackerley

www.bernymaxi.weblahko.sk
blackcat8885
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 196

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Poslaťod LadyTrixiKe » Str 24.06.2009 9:28

inak blackcat kolko sa plati clenske ?
Obrázok
LadyTrixiKe
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Košice

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Poslaťod blackcat8885 » Str 24.06.2009 9:44

LadyTrixiKe píše:inak blackcat kolko sa plati clenske ?

27 euro na rok-cca 800sk
Pes má jediný životný cieľ: venovať svoje srdce
J.R.Ackerley

www.bernymaxi.weblahko.sk
blackcat8885
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 196

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Poslaťod LadyTrixiKe » Str 24.06.2009 9:54

a agility nevies kedy planuju zrealizovat ?
Obrázok
LadyTrixiKe
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Košice

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Poslaťod blackcat8885 » Str 24.06.2009 18:25

neviem stale dostavam odpoved-ked sa opravia prekazky no oni sa same neopravia a nejak sa k tomu nikto nema :ua:
Pes má jediný životný cieľ: venovať svoje srdce
J.R.Ackerley

www.bernymaxi.weblahko.sk
blackcat8885
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 196

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Poslaťod bullmastiff » Pon 06.07.2009 12:01

blackcat8885 píše:
bullmastiff píše:ok, tak sa potom teším, možno sa uvidíme, takže v sobotu o 16,00???......na cvičák chodíš s berňákom???.. :no:

v sobotu o 16.00som tam a som tam s bernačkou.Chystáš sa?


ja prídem 1.8.2009 naisto, zatiaľ ešte niesom doma, ale koncom júla prijdem :ahoj: :jop:
bullmastiff
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 269

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Poslaťod aaj » Pon 06.07.2009 14:21

este raz by som chcela poprosit uzivatela LadyTrixiKe, aby si zvazila, ako sa vyjadruje o jednotlivych klubov na verejnych forach. uz raz sa tento problem rozoberal aj na fore stranky uvp a dovolim si citovat : Nikdy som tam nechodila a ani netúžim po tom tam ísť so svojimi psami a je to len môj názor ktorý môže byť aj milný kedže netuším aké je tam rozdelenie ľudí. toto su tvoje slova zo spominaneho fora, pre nezainteresovanych si mozu cely problem precitat tu - http://www.uvplp.sk/forum/viewtopic.php?p=2515#2515
v skratke slo o to, ze uzivatel ladytrixike z mne nopochopitelnych dovodov ohovara klub kk anicka na forach aj napriek tomu, ze v klube so svojim psom nikdy nebola.

uz vtedy som pisala, ze je minimalne nefer voci klubom, aby ich niekto ohovaral na verejnych forach a hlavne vtedy, ked sa na vycviku v klube ani raz nezucastnil a vobec nevie, ako to v klube chodi. uz raz som ta ziadala prehodnotit svoje prispevky, alebo si aspon uvedomit, ze internet nie je anonymne miesto.

velmi rada ta na nasom cvicaku privitam aj s tvojim psikom a ak budes mat aj potom stale nazor, ze nasich psikov do niecoho na treningoch nutime, tak si to kludne pis dalej.
aaj
Nováčik
 
Príspevky: 34

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Poslaťod LadyTrixiKe » Pon 06.07.2009 15:15

aaj neviem na co presnejsie narazas ... videla som asi len 3 ci 4 vase vycviky agility (castejsie mam stastie na obranu kde musim pochvalit ze jeden figurat- z tych co som uz videla- je fakt skvely a zasnem pred tym co s tymi psami dokaze) proste mi to nevyhovuje a nikomu tu nevravim aby na kk anicka nechodil ... je mi to vrcholne ukradnute kde si kto chodi cvicit svojich psov ak to mam uz takto povedat aby si pochopila ze nemam dovod sirit zle meno klubu ... pisem tu len svoje pocity z tohto cvicaku
Obrázok
LadyTrixiKe
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Košice

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Poslaťod aaj » Pon 06.07.2009 15:36

pises, ze si sa bola pozriet a nevyhovuje ti to, ze ti vycviky pripadaju, ze z nich psy nemaju radost. ja mozem s cistym svedomim napisat, ze ty si na nasich treningoch nebola nikdy, ani si sa so psom nezastavila, ani pol slova sme spolu neprehovorili o tom, ako to u nas na treningoch chodi. ano, okolo plota chodi mnozstvo ludi so psami, ale kedze je nas cvicak dlhy cca 60m (travnata plocha mimo kotcov a atd), tak jednemu cloveku trva prejst okolo zhruba minutu...ak tebe staci minuta na to, aby si si urobila takyto obraz, tak sa trosku zamysli...
alebo napis, co konkretne ta k tymto uvaham vedie, preco si myslis, ze psy z treningu radost nemaju? rada si precitam tvoje postrehy a pripomienky.

a uveodm si, ze ti asi nie je jedno, kto si kde chodi cvicit psa, ked stale ohovaras len jeden a ten isty cvicak a odradzas tak od navstevy aj ostatnych, ktori si mozu tvoje riadky precitat. a to vsetko uplne bezdovodne, pretoze ani ty si u nas nikdy so psom nebola.

a este si dovolim jednu citaciu z fora uvp: "upresním čo som myslela ... mala som na mysli tréninky poslušnosti (agiliťákov veľmi chválim, ale akosi stále pozabudnem, že oni patria do toho istého klubu ako poslušnosť)"
skutocne by ma zaujimalo, co ti za par mesiacov takto rapidne zmenilo nazor...
aaj
Nováčik
 
Príspevky: 34

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Poslaťod LadyTrixiKe » Pon 06.07.2009 16:07

bola pozriet ako prebieha vas cvicak v zmysle stala som za plotom cca polovicku cvicaku (ak spravne odhadujem ze 1 lekcia trva cca 60minut) s prestavkami ked som isla namocit psa do hornadu bolo to par mesiacov dozadu pred tym ako som napisala ten prispevok niekdy na jar roku 2008 asi (pamat mam strasne zlu tak neviem urcite) ... nemala som z toho ten spravny pocit ze sa pes tesi ze to chce robit ze ma z toho radost ... viem ze to je zalozene len na pocitoch ... prepac mi za to ze moje nazory su zalozene na tom co vidim spoza plotu ale aj tak nemam zaujem tam so svojimi psami trenovat ... cast prispevku ktora ti nevyhovovala som zmazala ... prajem pekny den
PS: chodila som na uvp cvicak aj na cvicak psej radosti z ktorych som koli tomu ze mi nevyhovovali odisla avsak na tie sa ma tu nikto nikdy nespytal tak som nevravela svoje nazory na nich
Obrázok
LadyTrixiKe
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Košice

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Poslaťod aaj » Pon 06.07.2009 16:30

doplnim ti tvoje vedomosti - vycvik pokrocilych a pretekarov trva 3 hodiny a zaciatocnikov 2x po hodine a pol, kedze su dve skupinky.

chcela som, aby si napisala, co konkretne ti na vycviku vadilo, nie, aby si svoj prispevok zmazala...to je trosku zbabele, nemyslis?

a este ti napisem jednu velmi dolezitu vec o agility - je to sport, kde musi byt pes rychly a (jeho majitel) presny. ak zacnes agility raz trenovat, tak zistis a pochopis, ze pes, ktory z tohto sportu radost nema, nikdy nebude behat tak, ako by behal, keby sa tesil. takze zaklad agility je naucit svojho psa mat tento sport rad, lebo len tak budu bezat skutocne zo vsetkych sil. agility sa zial - alebo vlastne nastastie - neda trenovat z donutenia. ak tak niekto so psom trenuje, je to na sutaziach hned vidno. ak obcas na nejaku agility sutaz dojdes, tak si to tiez mozes vsimnut a rozposnat rozdiel, ktory pes sa z pohybu tesi a ktory ma prekazky za trest...ale rada ti to vysvetlim aj osobne, ak sa odhodlas raz prist.
ale tak isto, ako kazdy iny sport, aj agility ma nejake pravidla. nie je to len o tom, ze necham psika behat krista-krizom a ja plachtim za nim, alebo ani to nie...je to vycvik, ako hocco ine. ak si myslis, ze je agility o tom, ze psika "vybehas" a nemyslis aj na to, ze je to aj druh vycviku, tak je to to iste, ako keby si sa prihlasila na futbal len pre to, ze chces kopat do lopty...
aaj
Nováčik
 
Príspevky: 34

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Poslaťod bullmastiff » Uto 07.07.2009 11:58

este mam jednu otazku na teba blackcat8885
- ak sme začiatočníci tak normálne prídeme na cvičák a cviíme s ostatnými, alebo sa treba najprv niekde prihlásiť a zaregistrovať alebo ako to prebieha??? :nwm:
bullmastiff
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 269

Re:

Poslaťod anet » Str 08.07.2009 11:02

.
Naposledy upravil anet dňa Ned 28.02.2010 11:07, celkovo upravené 1
anet
BANNED
 
Príspevky: 170

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Poslaťod blackcat8885 » Str 08.07.2009 11:43

bullmastiff píše:este mam jednu otazku na teba blackcat8885
- ak sme začiatočníci tak normálne prídeme na cvičák a cviíme s ostatnými, alebo sa treba najprv niekde prihlásiť a zaregistrovať alebo ako to prebieha??? :nwm:

presne tak ako písala anet,príd sa v sobotu pozrieť a uvidíš,ak sa ti to bude pozdávať možno budeš môcť hned zaplatiť a cvičiť,a nezabudni očkovací preukaz.My tam budeme
Pes má jediný životný cieľ: venovať svoje srdce
J.R.Ackerley

www.bernymaxi.weblahko.sk
blackcat8885
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 196

PredchádzajúciĎalší

Späť na Východné Slovensko