Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Poslaťod Bellss » Str 09.02.2011 11:40

ďakujem.... no tak hej mi musíme dať sučky zaočkovať a aj náhubky im kúpiť :heh: a ešte asi aj jedno vididlo na Roka našeho obra (No x Kaukazskák) a Steff je Biely švajčiarsky ovčiak :heh: čiže výškovo zapadneme . A ešte aj obojky proti parazitom nemáme..Joj tak uvidíme kedy ale dúfam, že niekedy hej, len financie stále ide treba človek nestíha
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Poslaťod rissoto » Štv 10.02.2011 9:55

no my tiez portiparazitne nemame.. zatial mame za krkom kvapnutu pipetu proti blcham na 3mesiace ci kolko to ma fungovat... a nahubok mat nemusime :joint: pan trener sa len zasmial ked som sa pytala ale sak on uvidi jaka vie byt Keysi potvora :lol: ja musim kupit tie voditka lebo zatial mame len flexi a kratke pozicane.. len tiez dajak financie nevychadzaju
rissoto
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 130
Bydlisko: Trebišov

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Poslaťod janette 10 » Pon 07.03.2011 9:08

ahojte tiez uvazujem ze zacnem chodit na cvicak so svojim psikom ma dva roky a na prechadzke vonku skace hlavne do tych vecsich psikov on je dost dominantny tak neviem ci by nam cvicak pomohol a ako to funguje som z kosic dakujem :ahoj:
janette 10
Okoloidúci
 
Príspevky: 15

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Poslaťod MIRBULLO » Uto 08.03.2011 8:07

Urcite ti cvicak pomoze.Co socializacia tvojho psika?Ake plemeno je tvoj psik?Podla mna v dvoch rokoch by havo uz nemal mat problemi na ulici.Mozno je problem v tom,ze dominantna by si mala byt Ty a nie pes.
MIRBULLO
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 34

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Poslaťod Domča » Pia 18.03.2011 12:09

Ahoj, ak sú to nejaký psíčkari zo SNV, ktorý majú chuť zacvičiť si s hafanom, tak ste u nás vítaný. Cvičíme vždy v nedeľu o 9.00 hod. na starom Tatrane ( na Tarči za ZOO).
mkksnv.wz.cz
Tešíme sa na vás
If there are no dogs in Heaven, then when I die I want to go where they went.
Ak v neby niesú žiadne psy, potom keď umriem chce ísť tam, kam ony.
(Will Rogers)
Domča
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 291
Bydlisko: SNW

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Poslaťod Bellss » Sob 02.04.2011 14:24

rissoto píše:no my tiez portiparazitne nemame.. zatial mame za krkom kvapnutu pipetu proti blcham na 3mesiace ci kolko to ma fungovat... a nahubok mat nemusime :joint: pan trener sa len zasmial ked som sa pytala ale sak on uvidi jaka vie byt Keysi potvora :lol: ja musim kupit tie voditka lebo zatial mame len flexi a kratke pozicane.. len tiez dajak financie nevychadzaju


A koľko stojí ta pipeta? To si si dávala u veterinára? A aké máš vodítka alebo majú byť? Ja mám krátke 130cm také výcvikové a mám aj 5m.. :yes:
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Poslaťod pimpa » Pon 04.04.2011 13:48

cena pipetky je cca okolo 10 eur, ked je vacsi peso tak moze stat viac. vacsinou ich vies kupit len u veterinara alebo v lekarni kde maju veter. liecivo. potom su aj bio pipetky ale neskusala som tak neviem ci aj ucinkuju. alebo mozes pouzit tee trea, levandulovy olej...
obojky vies kupit aj v psom obchode aj tam sa cena pohybuje podla toho aky velky peso. aby si mala aku taku orientaciu mozes pozriet tu http://www.atos-dog.sk/catalog/potreby/ ... it-pomocky
tu je pokec o ochrane viewtopic.php?f=15&t=1184&start=870

na cvicak mozes kludne zobrat aj to 130 cm voditko ktore mas a ked sa xcete ucit privolavacku tak aj nejake dlhsie napr stopovacku.
pimpa
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 942

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Poslaťod Bellss » Pon 04.04.2011 19:00

pimpa: Tak to sa mi oplatí aj obojok.. Cena je okolo 15 - 16 eur a nie ej to na veľkosti. Tam sa odstrihne koľko treba na obvod krku.

Dobre vďaka :yes:
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Poslaťod andro001 » Str 20.07.2011 14:25

Šaca * MKK Šaca Ján Ižol, Lúčna 50, 040 15 Košice -- prepačte nema s tymto cvicakom niekto skusenosti a nikto sem nahodou nechodí a ze nema dajaku webovu stranku za inf. dopredu dakujem :jop: :lol:
andro001
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 160
Bydlisko: košice okolie

Re:

Poslaťod psickarka_157 » Str 03.08.2011 11:41

LadyTrixiKe píše:chodi tu niekto na cvicak uvp alebo anicka kosice?


ano ja
Pes je jediný tvor na svete, ktorý ťa má radšej ako sám seba.
psickarka_157
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 9

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Poslaťod misqa.111 » Pon 29.08.2011 19:26

ahojte :ahoj: chodí niekto do Trebišov * Klub športovej a služobnej kynológie Trebišov Horňák Milan, SNP 888/3, 075 01 Trebišov ? :smile:
misqa.111
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Poslaťod ilenocka » Pia 02.09.2011 11:54

Ahoj...ja sa chystám na toto :Smižany * Slovenský Raj - Hexe Smižany Miroslav Fabrici,Kováčska 2/10 Spišská Nová Ves,mob: 0903 612 439
práve som tam volala no nedvíhali.....je to najbližsie od mojho bydliska....
Ja mam polročného hafka a začína mu puberta tak dufam že ho tam dam dolaty :lol:
Predpokladám že je to kvalitné cvičisko,lebo som o nom počula chvály a cenu neviem
ilenocka
Okoloidúci
 
Príspevky: 10

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Poslaťod andro001 » Pon 05.09.2011 18:55

no uz v minulom prispevku som sa pytal ale nik neodpisal tak to skusim este raz,, nevie nahodou dajake inf.,ci dajaky kontakt ,kedy sa to kona a ci o ktorej sa zacina tento cvicák ---Šaca * MKK Šaca Ján Ižol, Lúčna 50, 040 15 Košice ----dopredu dakujem za info !!! :hi: :angel:
andro001
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 160
Bydlisko: košice okolie

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Poslaťod Mackie » Pon 05.09.2011 20:00

ked sa nikto neozval, asi tam nikto nechodi, alebo to nevie
hod do googla, pripadne neostava ine, ako tam zajst alebo napisat, tie zoznamy su 4 roky stare
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Košický Kraj

Poslaťod Michael 4x4 » Str 05.10.2011 20:07

Zdravím Vás,
chodí niekto na cvičáky v Michalovciach?
- Michalovce * KK MINOP Michalovce Katarína Vysokaiová, Kumányho 4, 071 01 Michalovce
- Michalovce * KK pri SPoŠ Michalovce Judita Kostovaľová, Štefánikova 28 B2/A, 071 01 Michalovce
Michael 4x4
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8
Bydlisko: Michalovce

PredchádzajúciĎalší

Späť na Východné Slovensko