Switch to full style
Odoslať odpoveď

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Pon 04.09.2017 18:43

kellee píše:no minimalne tu urcite a kedze nie je konkurencia...


to je ale vazne hodne -když si clovek vezme, kolik tech lekci je třeba a je to zakladni vycvik pro stenata- však kolik to stene vydrzi - 2x 10 minut delat?

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Pon 04.09.2017 18:49

kellee píše:
Nikuška píše:Malé skupinky a taká cena by som ešte brala ale skupinka je povedzme neobmedzená a teda minimalny priestor na osobité venovanie sa. No mne sa zdá za toto 10€ jednoducho moc... hlavne keď sa pozriem na moju výplatu :ha: ale pôjdem skúsiť aj Lovely dog, neni na výber.
Viem o jednom cvičisku kde robia prípravu na BH, cena 50€ na 12 hodín - čo je super... no tam nechcem z osobných dôvodov. Tak som myslela že nájdem niečo podobné... ale v BB fakt žiadna konkurencia ako vidím :ua:


kto taku pripravu robi? tak uz len si najst nejakych nadsencova cvicit sami


Prípravu robí výcvikár Ivan Plavec, organizuje to MVDr. Maňko v centre Samik v Slovenskej Ľupči. Idú podľa poriadku BH-SK, výcvik končí "skúškou" kde po splnení kritérií zo skúšobného poriadku dostanete certifikát Pes v meste... jediné čo nerobia sú oficiálne BH-SK skúšky :no:

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Pon 04.09.2017 19:04

jaaaaaj na tych som zabudla. ale tiez asi pre svoje dovody.
No uz ma nikto nenapada kto v Bb cvici, uff skus sa este Facebook su tam dve skupiny o BB psickaroch, mozno bude mat niekto viac info o vycviku v BB ja uz tam dlho nezijem tak neviem. Kamaratka mi este poradila, ze aby si sa ozvala AK BAK, robia aj vycvik, ze su rozdeleni na viac skupin

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Pon 04.09.2017 19:11

kellee píše:jaaaaaj na tych som zabudla. ale tiez asi pre svoje dovody.
No uz ma nikto nenapada kto v Bb cvici, uff skus sa este Facebook su tam dve skupiny o BB psickaroch, mozno bude mat niekto viac info o vycviku v BB ja uz tam dlho nezijem tak neviem. Kamaratka mi este poradila, ze aby si sa ozvala AK BAK, robia aj vycvik, ze su rozdeleni na viac skupin

Ja veru pre osobné dôvody radšej nájdem niečo iné :lol: skúsim sa ešte niekomu ozvať a uvidíme :smile: ešte musím dať zavakcinovať besnotu najprv :angel:

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Pon 04.09.2017 19:14

Nikuška píše:
kellee píše:jaaaaaj na tych som zabudla. ale tiez asi pre svoje dovody.
No uz ma nikto nenapada kto v Bb cvici, uff skus sa este Facebook su tam dve skupiny o BB psickaroch, mozno bude mat niekto viac info o vycviku v BB ja uz tam dlho nezijem tak neviem. Kamaratka mi este poradila, ze aby si sa ozvala AK BAK, robia aj vycvik, ze su rozdeleni na viac skupin

Ja veru pre osobné dôvody radšej nájdem niečo iné :lol: skúsim sa ešte niekomu ozvať a uvidíme :smile: ešte musím dať zavakcinovať besnotu najprv :angel:


taky tak :lol: skus ten BAK ak budes potrebovat nejake kontakty daj vediet,mam, taktiez som pisala este kamaratke tiez chcela v BB rozbehnut nieco

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Pon 04.09.2017 19:16

A banska bela ti je daleko? Tam poznam sportovkarov, ale netusim veru, akou formou trenuju...

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Pon 04.09.2017 19:19

wer píše:A banska bela ti je daleko? Tam poznam sportovkarov, ale netusim veru, akou formou trenuju...


Banskú Belú mám 50 km... to by vážne muselo stáť za to ten cvičák :jazyk: skúsim sa najprv BAK ozvať, pozerala som na ich stránke že otvárajú kurz tento týždeň :hi:

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Pon 04.09.2017 19:42

Dobre, to je fakt vela :heh:

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Pon 04.09.2017 19:48

nikuska este moja znama robi vycvik, cenu neviem skus este ju

https://www.facebook.com/mirkasyskova.smejkova

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Str 20.09.2017 13:05

V ZV sa ani tiež asi nič nerobí :nwm: . Rada by som dáku poslušnosť možno skúsiť agility... Proste len aby sme niečo spolu robili. Pozerala som aj BAK ale koly práci to nestíham mat trening o 15tej

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Str 20.09.2017 13:19

a co tu? https://www.facebook.com/ozpsickari/
viem ze sa vo Zvolene cvicilo, alebo skus kontaktovat https://www.facebook.com/search/top/?q=mirka%20smejka%20smejkov%C3%A1 ja tiez riesim teraz v BB vycvik u jednej znamej ak sa dohodneme na case budem chodit k nej

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Str 20.09.2017 13:37

Ano chodili sme cvičiť s Mirkou do Zvolena na zapad ale potom to dako ustalo a už dlho dlho nič. Tam sa mi to pačilo veľmi. A čo som pátrala tak som našla len športovky a obrany čo s xbuldogom asi nebude bohvieco.

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Pon 11.12.2017 17:21

takze uz aj Brezno ma svoj vycvik, nie sme este oficialni, a pozemok nie je este oploteny, ale uz sme zacali :jupi: :jupi: :jupi:
Odoslať odpoveď