Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod cisielko » Str 09.11.2011 21:05

Ahojte, chcem vás poprosiť o nejaké info ohladne výcviku šteniatka...som z BB a pozerám na nete nejaké stránky kde sa cvičia psíky, nejako ma nič neoslovilo, nemáte s nejakým dobrú skúsenosť? mám 3mesačného labradora a chcela by som sním začať pomaličky chodiť na cvičák len naozaj netuším kde :ach:
cisielko
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 59

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Avani » Štv 10.11.2011 21:37

http://cvicaksmatom.blog.cz/rubrika/ako-sa-stat-clenom

tak kamaratka zalozila stranku s "nasim" cvicaakom.. trenerom je mato .. viac info na stranke .. stranka je zatial nova a bude sa doplnat :smile:

:ahoj:
Naposledy upravil Avani dňa Štv 10.11.2011 21:56, celkovo upravené 1
Avani
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 90
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Avani » Štv 10.11.2011 21:45

cisielko píše:Ahojte, chcem vás poprosiť o nejaké info ohladne výcviku šteniatka...som z BB a pozerám na nete nejaké stránky kde sa cvičia psíky, nejako ma nič neoslovilo, nemáte s nejakým dobrú skúsenosť? mám 3mesačného labradora a chcela by som sním začať pomaličky chodiť na cvičák len naozaj netuším kde :ach:



neviem ci si si kukala tu stranku co som pred chviilou sem davala.. kludne prid pozriet k nam .. prvee hodiny su zadarmo a ak sa ti zapaci potom sa treba dohodnuut s matom :smile: venuje sa tam kazdemu psiikovi .. 3 mesiace je akuraat zacat s mojim labradorom som zacala neskoro.. a to bola chyba .. vidim rozdiel na mojej rtw s ktorou som chodila od zaciatku.. u mata sa s steniatkami ucis pracovat .. cize nieje tam drezuura .. vsetko sa robii vzdy formou hry .. a odmien .. ved prid pozreit na stranke este nieje telefonny kontakt .. ale ak nieco kludne sa spytaj mna .. casom tam to cislo pribudne :no:
Avani
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 90
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod cisielko » Pia 11.11.2011 23:00

Avani píše:http://cvicaksmatom.blog.cz/rubrika/ako-sa-stat-clenom

tak kamaratka zalozila stranku s "nasim" cvicaakom.. trenerom je mato .. viac info na stranke .. stranka je zatial nova a bude sa doplnat :smile:

:ahoj:


ďakujem veľmi pekne..kukla som si stránku, vyzerá to celkom dobre, nikde som sa však nedočítala cenu, viem, že by nemala byť dôležitá ale niekedy je...a kde sa cvičí? dočítala som sa len kde je stretnutie ale kde cvičíte nie...
cisielko
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 59

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Avani » Sob 12.11.2011 21:34

viac ti napiisem v ss :ahoj:
Avani
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 90
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod cisielko » Ned 13.11.2011 11:19

ďakujem, odpísala som ti :no:
cisielko
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 59

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod dipietrocb » Uto 15.11.2011 11:53

Ahojte .Viete mi niekto poradiť ,mám 11mesačnú fenu čsv nie je žravá preto ju učím na aport už sa chytá ale niekde robím chybu .Hladam niekoho skúseného na aport ale fakt skúseného .Lebo je rozdiel namotať napr.NO a čsv .A ešte ma rozčuľuje poslušnosť proste vlk .Preto hladam skúsenu osobu v okolí BB .
dipietrocb
Šteniatko
 
Príspevky: 55
Bydlisko: Slovenská Lupča

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod MisheliQ » Uto 20.03.2012 23:18

Prosím vás, viete mi niečo povedať o týchto cvičákoch:
Zvolen * MKK pri VŠLD Zvolen doc.Ing.Eva Križová CSc., Bystrický rad 53, 960 01 Zvolen
Zvolen * športový kynologický klub vo Zvolene Slavomír Melich, Moyzesova 28, 960 01 Zvolen

Prípadne by som uvítala aj kontakt na nich, ďakujem!
:poklona:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Tania » Str 21.03.2012 9:46

MisheliQ ja som o týchto cvičákoch nič nepočula, ale posúvam to na FB do skupiny Psíčkari ZV, tam možno budú vedieť, ak tak potom prepošlem sem...
“Climb the mountain so you can see the world, not so the world can see you."

Stafordširský bulteriér..."je úžitkem i potěšením pro rozumné, terčem pro hlupáky"...
Tania
Junior
 
Príspevky: 469

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Tania » Štv 22.03.2012 16:25

:nwm: nikto zo psíčkarov o tom nič nevie, jedine toto som sa dozvedela, kopírujem:
Andrea Schottova: akurat som vygooglila cislo na tu pani Krizovu, podla vsetkeho je predseda klubu hovawartov a klub funguje popri lesnikoch na TU. cislo je 0907 811 194
“Climb the mountain so you can see the world, not so the world can see you."

Stafordširský bulteriér..."je úžitkem i potěšením pro rozumné, terčem pro hlupáky"...
Tania
Junior
 
Príspevky: 469

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Riky » Pia 23.03.2012 21:53

Podľa mňa sú to zastaralé informácie.. veď predsa keby tu bol nejaký cvičák tak by sa o ňom vedelo. Aspoň by si niekto všimol že tam sa cvičí a už by sa to roznieslo.
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod adushka » Pon 26.03.2012 15:39

Nie nie, nie sú. Vo ZV fungoval kedysi jeden cvičák na obranu na Sekieri, ale neviem, či tam niekto ešte chodí a v podstate som o tom len počula. Ďalej len vojenský a zrejme policajti niečo majú ale civilný nemáme a kým si nejaký bohatý psíčkar nekúpi vlastný pozemok, ktorý poskytne ďalším, tak asi ani nebudeme mať. Snívajme s nami :smile:

Ale ak niekto potrebuje psa naučiť na niečo konkrétne zo služobnej kynológie, tak poznám človeka čo pozná a tí poznajú, takže ak by sa jednalo o potrebu cvičiť na nejakú súťaž, kľudne napíšte a posuniem kontakty, pokiaľ nikoho takého nepoznáte.
adushka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 180
Bydlisko: Zvolen/Piešťany

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Tania » Pon 26.03.2012 16:19

Aďka, jeden známy má problém so svojím psom, amstaffom, má asi rok a pol a je strašne dominantný a veľký bitkár...nepoznáš niekoho, kto by mu s tým pomohol?...nejaký výcvikár?
“Climb the mountain so you can see the world, not so the world can see you."

Stafordširský bulteriér..."je úžitkem i potěšením pro rozumné, terčem pro hlupáky"...
Tania
Junior
 
Príspevky: 469

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Riky » Uto 27.03.2012 18:20

Adushka - Vlastne áno, teraz som si spomenula, že som raz na sekieri videla cvičák, ale neviem, ako to tam funguje. Neviem o ňom nič..

Inak v BB sa rozbieha agility a ak šťastie dá, do leta budeme mať agility cvičák aj vo Zvolene(konkrétne Budči) tak držte palce :-)
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod MisheliQ » Štv 29.03.2012 10:25

Tania ďakujem :poklona:
Pýtala som sa spolužiačiek, ktoré bývajú v okolí ZV, či nepoznajú v ZV nejaký klub, ktorý sa venuje športovej kynológii. Povedali mi, že vo ZV je cvičák s veľkým pozemkom a majú tam všetko aj agility. Zaujalo ma to hlavne tým veľkým pozemkom a agilitami kvôli tomu, že organizujem jednu psíčkarskú akciu. A tu som našla info o týchto dvoch cvičákoch vo ZV
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

PredchádzajúciĎalší

Späť na Stredné Slovensko