Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod beba » Str 18.05.2011 14:02

Ahojte, ja momentálne nemám žiadneho psíka, ale bude :no:
Rozmýšľam, kam budem s ním chodiť, lebo mal by byť vychovaný :smile:
Je ozaj ten iliaš len 10 evri za rok? Tam sa treba prihlásiť za člena? Alebo ako je to?
beba
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Riky » Štv 19.05.2011 21:16

My sme sa boli v pondelok pozrieť na Zvolenský "cvičák". Na malého tam ale bolo ešte veľmi veľa psov, ale v budúcnosti tam asi zavítame. Inak, z toho čo som počua môžem odporučiť cvičák v Žiari, kde budeme chodiť..
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Avani » Sob 21.05.2011 9:25

riky uz mas svojho vysniivaneho chlpaacikaa :jop: :jop: :jupi:
tesim s tebou ... som pocula ze aj v banskej belej je dobry cvicaak

beba a ano ilias je 10e za rok :yes:
Avani
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 90
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Škero » Ned 22.05.2011 8:44

dnes ideme na ilias s nasim amstaffom volali sme panovi co to ma na starosti mysleli sme si ze je tam len obrana ale aj zakladny vycvik tak snad to vyjde :smile:
Obrázok
Ak sa stafford dostane do srdca ,ostane tam naveky!
Škero
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 147
Bydlisko: Banská Bystrica,Praha

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Avani » Ned 22.05.2011 14:48

achh tak to drziim palce nech to vyjde tak radi by sme sli aj my ale som chora cize sa liecim :smile: potom napis ako bolo :smile:
Avani
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 90
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Škero » Ned 22.05.2011 18:05

no takze prisli sme tam o 3 pol hodinu nechodil ten hlavny co tam ma byt tak sme isli domov
prislo tam asi 7-8 majitelov psov ciste NO(dospele psy) a moc dobre sa tam nasa necitila uz len z toho ze proste kazdy nehorazne brese a zacala knučat
ale co sa dalo cakat ilias je hlavne na obranu
len to neberte zle nevravim ze ilias nieje zly naopak pre obranarov vynikajuci len ked tam dakto ide aby vedel ze sa tam cvici len NO aspon z mojej skusenosti

nabuduci vykend ideme do salkovej z dovodu takeho ,,spoluziakov otec je tam cvicitel,,
cvicia aj tam hlavne obranu ale da sa dohodnut s osobou ktora tam cvici na individualnom ,,poslusnost,, co som velmi rad
a su tam hlavne rozne plemena bandog,ridgeback,amstaff,pitbull,NO,leopardi pes a myslim ze aj RTW,a daky oriešok :lol:

potom doplnim ako bolo no iliaš ma neocaril aj ked som sa s nimi nerozpraval cisto NO ma odradilo
Obrázok
Ak sa stafford dostane do srdca ,ostane tam naveky!
Škero
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 147
Bydlisko: Banská Bystrica,Praha

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Avani » Ned 22.05.2011 18:34

aj ja som bola prvy krat zklamana z cisto NO zlozenia :lol: ale uz som si zvykla .. :smile: a casom sa to tam daa :no: salkova je pre mna daleko a draha.. a tu ked si zvyknes tak sa naozaj da.. a s ludmi som sa tam prve razy tiez vobec nezhovarala.. skoda ze sme sa tam nevychytali sa mohli aspon zahrat nasi havkaci :) oni prebehnu poslusnost zvacsa velmi rychlo lebo ich psi to dokonale ovladaju a potom sa venuju obrane
Avani
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 90
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Škero » Ned 22.05.2011 18:39

no ved to ze sa mi zdalo take cudne vsetky psy dospele este k tomu NO a ja tam so 4mesacnou suckou amstaffa :lol:
uvidime ako to bude nabuduci vykend zatial len behame a zhaname informacie no ale aj to ze prisiel o dost neskoro nas to prestalo bavit cakat :lol:

a ani po pravde neviem kolko stoji salkova kedze som sa na to nepytal :pac:
Obrázok
Ak sa stafford dostane do srdca ,ostane tam naveky!
Škero
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 147
Bydlisko: Banská Bystrica,Praha

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Riky » Ned 22.05.2011 22:27

Akami - Tak môžme dať niekedy socializačné stretnutie..

A čo vie o tej Banskej Belej? Neviem, kde to je, ale zistím si. Mne sa páči ten Žiar, už som dohodnutá, že tam budeme chodiť. Cvičia to, čo chceme - obedience, poslušnosť, výstavy, stopy.. Pre mňa je to ideálny cvičák s veľmi milými ľuďmi, aj ke´d sa poznám len s 1 - trénerkou, aj to len cez net. Ale teším sa, keď tam pôjdeme..
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Avani » Pon 23.05.2011 16:52

riky neviem o tom vela iba moj trener co k nemu este chodim tak vravel ze tam je velmi dobre cvicisko..
ale ja som spokojna s niim.. a + ilias .. uz sa tesiim ked pojdem na cvicisko lebo teraz mam pauzu koli skole a som chora este aj ach... cize tak.. skus sa este popytat na to to by si mala asi blizsie ako ziar .. ale ak ti ziar vyhovuje tak nieje o com..
skero .. na buduce tam este nebudem ale ten dalsii vikned to je 5 tam budem ako prva nacupkana :DD no ja uz mam tiez odrasteneeeho psika labika.. ale ked nebudes nieco vediet staci sa spytat hocikoho oni vsetci ti budu vediet poradit ze co ako s nou cvicit najprv radia namotavacky na hracky aby psiik potom cvicil pre radost z hry a nie za odmenu papkanicu kedze mi sme zacali chodit uz ako velky riesim to zatial cez zradlo a pomaly namotavam na hracku.. o salkovej som pocula chvaaali ale ze je drahsia no + pre mna naklady na benziin.. je vela.. ale chodim este k osobnemu trenerovi - vola sa mato a viedol na moskovskej ten cvicak co bol.. a ten je fakt velmi dobry vidno ze ho to bavi :smile:
Avani
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 90
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Škero » Pon 23.05.2011 21:12

takze dnes sme boli na cvicisku v Majeri respektivne Dogrescue
a ani nelutujeme tie peniaze ktore sme zaplatili na viac dni pretoze sa nam tam moc paci :no:
pristup cvicitelov,majitelia hafanov a ich psiky proste super nasa sa moc vybehala :lol:
hlavne nic nieje lepsie ako prax pri super ludoch

mozem len odporucit
Obrázok
Ak sa stafford dostane do srdca ,ostane tam naveky!
Škero
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 147
Bydlisko: Banská Bystrica,Praha

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Riky » Pia 27.05.2011 21:44

My sme začali chodiť tuna v ZV na cvičák. Veľmi sa mi páči prístup, atmosféra, boli sme tam zatiaľ 2x, v pondelok pôjdeme znovu ak nám do toho nič nepríde. Quincey sa vždy vybehá, pohrá, potrénujeme zabavíme sa. Môžem tiež len odporúčať.
Ale budeme chodiť aj do Žiaru, cez víkendy, na to obedience a tak. :smile:
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Tania » Uto 31.05.2011 15:18

ahojte, nerozmýšľali ste niekto nad výcvikovým táborom cez leto? ja by som aj šla s drobcom, ale neviem kam :nwm:
“Climb the mountain so you can see the world, not so the world can see you."

Stafordširský bulteriér..."je úžitkem i potěšením pro rozumné, terčem pro hlupáky"...
Tania
Junior
 
Príspevky: 469

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod *LUCKY* » Uto 31.05.2011 21:37

Ja idem v júli na Šintavu :joint:
Čím viac ľudí poznám, tým mám radšej svojho psa.
*LUCKY*
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 156
Bydlisko: Zvolen/Komárno/Partizánske

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Tania » Uto 31.05.2011 21:45

je tu niekde na fóre na to pozvánka alebo nejaká stránka? ďakujem:)
“Climb the mountain so you can see the world, not so the world can see you."

Stafordširský bulteriér..."je úžitkem i potěšením pro rozumné, terčem pro hlupáky"...
Tania
Junior
 
Príspevky: 469

PredchádzajúciĎalší

Späť na Stredné Slovensko