Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Avani » Štv 24.03.2011 19:48

no ale tam je to aj o socializaacii a psikovi aj tebe sa to raaata ani my sme neali ziadny proleem.. ktory by sme potrebovali vyriesit.. isli sme sa tam len pozriet :))
Avani
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 90
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Riky » Štv 24.03.2011 20:21

No hej, len pre mňa je 60km dosť na to, aby som sa šla pozrieť na takúto akciu. Ako, chcem ísť na výstavu, posocializovať a tak, to ano, ale to je, no, iné :hi: .
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod majkljibb » Pia 25.03.2011 8:58

Avani dakujem za odpoved
a urcite tam zavitame :smile:
majkljibb
Nováčik
 
Príspevky: 37

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Avani » Pon 28.03.2011 9:24

zmena casu na cvicisku v iliasi ... bude do byvat v nedelu o 15.00 :)
Avani
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 90
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Tania » Pon 28.03.2011 11:44

aj my potom prídeme na ten Iliaš, ale asi len niekedy v júni...najskôr musím úspešne zoštátnicovať a Darius trošku vyrásť :aaa: ale potom sa tam isto vidíme :ahoj:
“Climb the mountain so you can see the world, not so the world can see you."

Stafordširský bulteriér..."je úžitkem i potěšením pro rozumné, terčem pro hlupáky"...
Tania
Junior
 
Príspevky: 469

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Riky » Pon 28.03.2011 14:13

Tatiana, tak to je super. My sa ukážeme niekedy august, september tiež :-) :aaa: Teším sa na vás všetkých..
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod sue1982 » Uto 29.03.2011 14:02

Ak sa môžem pridať. Banskobystrický agility klub má zatiaľ síce provizórny pľac na cvičenie, kde sa stretávame teraz, ale oficiálne je náš plac ten kúsok naeoploteného pozemku hneď vedľa cvičisku na Iliaši. Za chvíľu, ak sa nám nepodarí vybaviť miesto v UMB kde cvičíme teraz, musíme sa premiestniť do Iliaša. Plot sa bude riešiť podľa financií. A tie teda hneď teraz nie sú. Ak sa vám páči, ísť medzi nervóznych nemčákov a tých psov, ktorí len čakajú na to aby si kusol (na rukáv), tak sa treba ísť pozrieť do toho Iliašu. Cvičí sa tam hlavne obrana, lebo tú si človek nevie spraviť sám doma. na to musia byť dvaja. A musí byť na to dosť veľký priestor kvôli plentám. Ak máte mieromiluvného psíka, teda labrador zväčša medzi ne patrí, tak by som potom išla radšej niekde, kde sú psíkovia viac kľudnejšej povahy. No a čo sa týka tej Moskovskej, tak keby Riky občas zavítala aj ku nám, čo som ju už aj čakala, lebo som myslela, že bude patriť ku nám, tak by zistila, že Maťo, ktorý cvičí na Moskovskej, bol pozrieť aj nás. Je to môj "kynologický" parťák. Dlhé roky cvičíme spolu. Funguje ďalej, ale nie za 10 euri na rok, ale individuálne po dohode. Len mu treba zavolať. Ale ľahko sa vám môže stať, že od neho dostanete kontakt na mňa. :heh: Takže ak AVANI chceš, tak ťa v sobotu čakám, môžme sa stretnúť ešte pred výcvikom agility a vysvetlím ti privolanie a ostatné povely, s ktorými máš problémy. Má JRT takže tvojmu určite neublíži. :nie:
A neviem teda Riky, či s tebou môžem rátať, alebo pôjdeš radšej do Košíc? To nie je ďaleko? Je to viac ako 60 km. Spomínala si to v druhej téme. Nie? Tak raz za 2 týždne?
Plánujem sa zdokonaľovať v Nitre, aby som mohla pomôcť ostatným zdolať čaro agilít. Agility Tréner síce zatiaľ nebudem (aspoň to netvrdím o sebe), ale budem niekto, kto sa pokúsi rozbehnúť agility v BB a jej okolí. A niekto, kto vám pomôže socializovať psíkov a naučí poslušnosť.
sue1982
Nováčik
 
Príspevky: 46

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod sue1982 » Uto 29.03.2011 14:09

A ozaj AVANI. Aby som nezabudla. Človeka, ktorý cvičí nad Mosakovskou si stretla aj v Iliaši, len si o tom nevedela. Mal malinoisa. Sučku ročnú. Tak to bol on.
sue1982
Nováčik
 
Príspevky: 46

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Riky » Uto 29.03.2011 17:49

Sue - Ja na Iliáši nevidím nič zlé, mne osobne sa páči, že sú tam aj väčšie psy a Avani píše, že sú v pohode.
No ja ešte havina nemám, takže neviem, čo by som tam robila.. Ale do KE určite chodiť neplánujem a snáď budeme chodiť k vám :smile: .
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod sue1982 » Uto 29.03.2011 18:37

Ja nevravím, že nič zlé. Ale tam je to skôr akoby som to napísala, aby som nikoho neurazila, hlavne nie Peťa, lebo mne veeeeeľmi pomohol, ale skôr uzavretá spoločnosť. Cvičia si psov na preteky. A sú to hlavne psíci, ako som sa dnes rozprávala s Maťom z Moskovskej, pracovné psi, takže príde pocvičí priviaže a ide domov. Nejaká socializácia so psami nie je extra treba. Sú to hlavne sebavedomí psi, takže bitka sa pritrafí rýchlo. ja tam s Bajom pôjdem, ale len na dlhom vodítku, lebo on by rýchlo obchytiil, a bol by na dve polky. A u nás na cvičáku nie je problém. Takže neviem. A aj keď psíka nemáš, neviem, prečo by si nemohla prísť, aj s Bajom si to môžeš vyskúšať. On na piškóty pôjde aj s tebou.
sue1982
Nováčik
 
Príspevky: 46

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Riky » Uto 29.03.2011 18:59

Sue - No uvidíme, či sa mi bude dať :-) A ako sa mi bude dať. S Bajom nie, teda, určite je super, ale proste je lepšie, keď s ním cvičí panička :-) Uvidíme.. Ale niekedy okolo 21.5. by sa mi mal krpec narodiť, už je nakryté.. Tak potom by sme prišli posocializovať..
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod sue1982 » Uto 29.03.2011 19:32

Ako neviem prečo len ja. Ja som naučená, že pes robí s niekoľkými ľuďmi. Nevravím, že príde cudzí človek a bude ho počúvať. Ale napríklad na Moniku je už zvyknutý. Vystavovala ho a sú super dvojka. Keď som robila záchranárky tak pes musel byť naučený robiť s určitými ľuďmi a nie len so svojím majiteľom. ALe toto je trochu iné.Ale myslím si že mu to neublíži. A nik nepovedal, že máš s ním ísť na preteky. Ale na učenie a vyskúšanie si niečoho je to dobré. Nie?
sue1982
Nováčik
 
Príspevky: 46

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod majkljibb » Uto 03.05.2011 10:19

no takze mame teraz kus mensi uraz sa nam to posunulo takze v iliasi len o daky mesiac ale urcite prideme :smile:
som zvedavy ako to tam vypada :no:
snad tam bude dakto s podobnym a vekovo istym hafanom :)
majkljibb
Nováčik
 
Príspevky: 37

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Lucuska » Ned 08.05.2011 22:32

Ahojte baby, akosi som nejak nepochopila ci ten trener mato cvici alebo uz nie. Ja mam teraz 10 tyzdnovu fenku labradora, ale ako som citala o tom Iliasi tak tam sa mi moc nechce, kedze ona dost zapara, aby to zle neskoncilo. Skor by sme sa chceli zatial iba tak stretnut s inymi psikmi a trosku si zasantit. Ked uz nic ine tak ten dog - rescue, ale 8 euro za hodinu? to je fakt ze dost, kedze si musiem zarat este aj cestu :/ inak cenu som na ich stranke nenasla iba co som tu citala, ale by nou kazdeho odradili :D :D
Lucuska
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Avani » Str 11.05.2011 20:51

ja chodim aj k matovi aj na ilias a som spokojnaaa velmi:) az na privolanie.. no a jaska ze na tych psiikov v iliasi sa moj nechytaaa kedze som ho nepulirovala uplne od mala ale tak hadam casooom sa dostaneme ak nie na taku istu :lol: tak aspon podobnuu uroven :hi:
Avani
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 90
Bydlisko: Banská Bystrica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Stredné Slovensko