Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Loveanimals » Pon 21.12.2015 14:38

Ahoj viem ze cvicak na Banskej Belej je funkcny ak treba kontakt odoslem na osobu ona mozno vie viac ...
Loveanimals
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod kellee » Str 03.02.2016 19:27

neviete o niekom vo Zvolene, kto by pomohol s vycvikom cca pol rocneho psika? nechcu na cvicak, hladaju niekoho na sukromnu konzultaciu
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod DogloverZV » Pia 05.08.2016 14:24

Ahojte, je vo Zvolene niaky cvicak ktory sa zaobera aj sportovou kynologiou? Co viem tak asi nie, v sekierskej doline nad priehradou je CHS NO vlastni ju pan R. Makoviny ale ci sa tam da aj cvicit to neviem, a este som pocul ze v DT je, mate dake skusenosti snimi ?
DogloverZV
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 53
Bydlisko: Zvolen

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Crossa » Pia 05.08.2016 18:33

a čo takto KK Sliač? Trénujú v Lukavici
Crossa
Junior
 
Príspevky: 354

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod DogloverZV » Sob 06.08.2016 12:52

To som nevedel ze v Sliaci trenuju :jop: diiy moc :no:
DogloverZV
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 53
Bydlisko: Zvolen

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Nikuška » Ned 03.09.2017 17:04

Ahojte,
hľadám cvičák pre šteniatko v Banskej Bystrici... základná poslušnosť, nechceme cvičiť obrany :vykricnik: rozhodujúca je pre mňa však aj cena - 10€ za výcvikovú hodinu v skupine je na mňa moc. Nejaké tipy? :hi:
Tiež by ma zaujímalo... robil niekto v okolí BB skúšku BH-SK ? Chcela by som psa viesť týmto smerom, ale kde, u koho? Ďakujem za rady :smile:
Be the person your dog things you are :love:
Nikuška
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 124
Bydlisko: Banská Bystricca

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod kellee » Pon 04.09.2017 10:58

no to je taka normalna cena, lacnejsie myslim nenajdes a a k pojdes do KK lovely dog, nebudes istotne lutovat,
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Nikuška » Pon 04.09.2017 11:03

kellee píše:no to je taka normalna cena, lacnejsie myslim nenajdes a a k pojdes do KK lovely dog, nebudes istotne lutovat,

Fuu no tak asi vyskúšam... len keď si vezmem 520€ ročne sa mi to zdalo moc :ua: myslela som že sa dá niekde cvičiť sa nejaký klubový poplatok :lol:
A ohľadom skúšok neviete ako to chodí? :smile:
Be the person your dog things you are :love:
Nikuška
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 124
Bydlisko: Banská Bystricca

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod kellee » Pon 04.09.2017 11:08

Nikuška píše:
kellee píše:no to je taka normalna cena, lacnejsie myslim nenajdes a a k pojdes do KK lovely dog, nebudes istotne lutovat,

Fuu no tak asi vyskúšam... len keď si vezmem 520€ ročne sa mi to zdalo moc :ua: myslela som že sa dá niekde cvičiť sa nejaký klubový poplatok :lol:
A ohľadom skúšok neviete ako to chodí? :smile:


klubovy poplatok byva to hej, ale v BB asi skor nie, my s BR mame ale tam sa cvicia len obrany,
Je to dost, ale poviem ti pravdu, keby som tam ja mohla chodit nevaham a myslim ze baby budu vediet poradit aj ohladom skusok. ALebo sa potom pridat k zachranarom a cvicit u nich, stat sa clenom napriklad dog rescue Slovakia BB
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod elfinka » Pon 04.09.2017 11:10

10E za hodinu v skupine normalna cena? To je Slovensko nejake fest bohate :joint:
Keby ta skupina bola max 4 psy tak by som to este mozno prekusla, ale stale je to drahsie nez brnenske skolicky s najlepsim menom v meste :oo:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod kellee » Pon 04.09.2017 11:14

no minimalne tu urcite a kedze nie je konkurencia...
v BB su bud obrany, alebo agility, alebo dog rescue alebo KK lovely dog, vyber si
ked tu chcela jedna pani chodit robit vycvik, za jednu hodinu si pytala 20€ plu pohonne hmoty :lol: ti uz mi bolo smiesne
u nas v BR je to ine, funguje sa myslim na principe clenstva a tam bol poplatok velmi nizky, akurat zvazujeme s kamaratkou sa k nim pridat ak sa s nimi dohodneme na samostatnom fungovani
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod wer » Pon 04.09.2017 11:18

A ze v BA ake ceny.. :joint: Kurnik, mala by som sa prestahovat do vraj chudobnejsieho kraja, zbohatnem...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod kellee » Pon 04.09.2017 11:23

ano, ale u vas si clovek moze vybrat kam pojde cvicakov tam mate dost. a zas ja neviem ci maju oni prave 10€
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Nikuška » Pon 04.09.2017 14:30

Malé skupinky a taká cena by som ešte brala ale skupinka je povedzme neobmedzená a teda minimalny priestor na osobité venovanie sa. No mne sa zdá za toto 10€ jednoducho moc... hlavne keď sa pozriem na moju výplatu :ha: ale pôjdem skúsiť aj Lovely dog, neni na výber.
Viem o jednom cvičisku kde robia prípravu na BH, cena 50€ na 12 hodín - čo je super... no tam nechcem z osobných dôvodov. Tak som myslela že nájdem niečo podobné... ale v BB fakt žiadna konkurencia ako vidím :ua:
Be the person your dog things you are :love:
Nikuška
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 124
Bydlisko: Banská Bystricca

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod kellee » Pon 04.09.2017 16:36

Nikuška píše:Malé skupinky a taká cena by som ešte brala ale skupinka je povedzme neobmedzená a teda minimalny priestor na osobité venovanie sa. No mne sa zdá za toto 10€ jednoducho moc... hlavne keď sa pozriem na moju výplatu :ha: ale pôjdem skúsiť aj Lovely dog, neni na výber.
Viem o jednom cvičisku kde robia prípravu na BH, cena 50€ na 12 hodín - čo je super... no tam nechcem z osobných dôvodov. Tak som myslela že nájdem niečo podobné... ale v BB fakt žiadna konkurencia ako vidím :ua:


kto taku pripravu robi? tak uz len si najst nejakych nadsencova cvicit sami
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Stredné Slovensko