Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Avani » Pia 11.03.2011 20:18

tretii krat na cvicisku to bolo ovela lepsiee.. siice sme sa nacakali kym sa psiiky pustili ale ku koncu sa uz pustili a krasne sa hrali .. teda ostali len tie co nemaju problemy s inymi psiikmii .. treba vyskusat ved napr .. ak prides so steniatkom a este tam budem chodit kludne ked cvicia obranu sa mozme vzdialit a pustit nasich havinkou nech sa pohrajuu a ake plemeno si chces kupit riky??
a este sem chcem zavolat to je to co som spomiinala .. len som sa stale k tomu nedopracovala

http://www.bull-terrier.sk/najblizsie-a ... darma.html
Avani
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 90
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Riky » Sob 12.03.2011 12:25

Avani - Tak možno vyskúšame. Keď je to takto. No on môže oddychovať a ja budem pozorovať, ako cvičia, však človek nikdy nevie, kedy sa to zíde.
Ja budem mať dlhosrstú kóliu :smile: . Takže veľkosťou by sme aj zapadli, a mne by vyhovovalo, keby bol aj s väčšími psami, aby si zvykol. A na to, aby ma vnímal aj pri iných psoch a tak, no a 10€ ročne je super.
A na Moskovskej si nebola?
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod ivanpa » Ned 13.03.2011 19:30

ivanQo96 píše:Ludia ked už sa tu zhováraťe o tých cvičákoch..nevieťe niaky kynologicky v ZV,DT,BB?



:jupi: :jupi: :jupi: Choď na prvú stránku" Zoznam Výcvikových stredísk - Banskobystrický kraj" :yes: :yes: :yes: a sám si odpovieš na svoju otázku. :jop: :jop: :jop: :jop: :jop: :jop:
ivanpa
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 595

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Avani » Ned 13.03.2011 19:50

supeer riky tak sa tesiim ked uz budes mat hafana:)) aj dnes bolo velmi dobre.. bolo malo ludii tak sa aj viac pocvicilo... ach len privolanie achh ... to je 0 bodov ked sa hra so psami ... a dufam ze sa vidiime aj na tom desenskoom:)) na tu moskovskuu som este nevolala:))) leniva som zdvihnut telefoon:))) tesiim sa riadneeee na toho 19 - waaa:) a kedze ti svieti torticka.. tak mas asi narodky tak vsetkoooo najsamlepsie zeleeem.. vela dobrej energie :)


ivan- :)) dufam ze steniatko uz ma nozku v poho sa vysantili aspon :))
Avani
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 90
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod ivanQo96 » Ned 13.03.2011 20:50

ivanpa píše:
ivanQo96 píše:Ludia ked už sa tu zhováraťe o tých cvičákoch..nevieťe niaky kynologicky v ZV,DT,BB?



:jupi: :jupi: :jupi: Choď na prvú stránku" Zoznam Výcvikových stredísk - Banskobystrický kraj" :yes: :yes: :yes: a sám si odpovieš na svoju otázku. :jop: :jop: :jop: :jop: :jop: :jop:

ved viem :ach: ale nevšimol som si to KK
ivanQo96
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 210
Bydlisko: Zvolen

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Riky » Pon 14.03.2011 14:46

Avani - ďakujem :smile: . Ja idem na 100%, budem prídeme spolu s Deny, ktorá má bíglika, a budem vás vyzerať :-) Veľmi sa teším aj ja. No, sučka začala včera hárať, takže sa teším, krásny darček k narodkám :-) Približne v polovici júla by mal prísť domov, už sa na neho teším :-) A teší ma aj ten cvičák, keď je to teda v pohode, lebo v okolí poznáme hlavne väčšinu menších psov ako je on, takže kontak tuna s väčšími sa bude hodiť. Takže vy sem idete teda chodiť?
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Avani » Pon 14.03.2011 16:03

supeeer tesim s tebou :jupi: :jupi: :jupi: ..to ujde ako voda a budes mat na neho cez prazdniny aj kopu casuu :aaa: :aaa: :)) a ano budem tam chodit.. :)) tak sa tesiim na Desenskeeho juch ... nech uz je sobota raaano .. dufam ze sa vykrijeme tedaa :)
Avani
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 90
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Riky » Pon 14.03.2011 16:48

Ano, perfektne by to malo vyjsť :lol: . Na prázdniny, čo je super. Tak to je fajn, že budete chodiť, nebudeme jediný :-) A od koľkých mesiačikov môže začať chodiť na tento cvičák šteniatko? Alebo od koľkých je to vhodné? My neviem, ako dlho tam budeme chodiť potom po roku, lebo potom by som rada obedience a agility cvičila :ua: . Čo všetko cvičia? Či iba sadni, ľahni, zostaň, ku mne, zákazové povely a dosť? Ten čas čo tu bol spomenutý platí ano?

No aj ja dúfam, ale zase až toľko ľudí by tam byť nemalo. Pôjdete aj koníkov kuknúť?
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod majkljibb » Str 23.03.2011 8:45

Dobry den rozmyslame s nasou Sindy(Americky stafordsirsky terier) ist na cvicak ma 3mesiace (a hlavne neviem ci sa tam da ist s takym este mladym hafankom :ach: )
a nevieme si vybrat z BB ktore by bolo pre nu lepsie hlavne sa bojime o to aby jej tam ine psiky neublizili.
Ide nam hlavne o Obranu,Socializaciu,Poslusnost.
Inak o to zeby sa bala dakych inych psov nejde pretoze je velmi spolocenska aj oproti starsim lenze sa uz stalo ze bola s yorkom a neviem ako ale rozbehla sa na neho zvalila ho na zem a zacala mu hryzt do krku :ua:

bol by som rad za hociaku radu :smile:
majkljibb
Nováčik
 
Príspevky: 37

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Riky » Str 23.03.2011 11:05

Avani - Ja som nakoniec nebola, niečo mi do toho prišlo :ua: . Inak, Iliáš je pri trati? Lebo keď sme išli párkrát do BB tak pri trati pred Radvaňou bolo áčko, kladina a tak. Ale bolo to pri trati a neoplotené :ua: . Je to ono? Ak ano, nemáš strach pustiť tam psa? Nikdy nevieš, čo sa stane a ako hrou skončia pod vlakom..

Majkljibb - No neviem od koľkých sa dá chodiť na cvičák. Ale z toho čo som počula sú vraj dobrí záchranári, ale je to tam tuším 8€ za hodinu, alebo tak nejako. Ja osobne si to nemôžem dovoliť, ale ak si môžeš, tak si mzslím že je to dobré riešenie. A čo sa obrany týka, tak na Iliáši cvičia obranu, ja tam budem asi tiež chodiť.. Ak chceš, môžeš skúsiť a uvidíš :no:
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Avani » Str 23.03.2011 21:07

Ahoj Riky ano docitala som sa - neviem kde- ze ti do toho nieco prislo :ua: nevadii pisalo sa ze by sa mohlo este nieco v lete organizovat a tam uz budes moct prist aj s hafanom:)) :aaa: .. my sme boli velmi sa nam packalo :jop: , len ma mrzelo ze som Nuveho nepustila.. bo neviem ci by som ho odvolala od tolkych psov.. ale na buduce mu tu radost doprajeem :jazyk: ... a co sa tyka toho cviciska ano je to to co si myslis .. ale neboj je tam plot je tam sice mala cast neoplotenaa od trati .. ale to je dost daleko .. ihned na kraji a to cvicisko je dost velkee.. nemusis sa bat.. zatial sa tam nic take nestalo..a ani si nemyslim ze by tam daky pes utekal fakt toho sa bat nemusis .. z duhej strany je hron Nuve sa bol minule aj ochladit ale len tak na kraji .. :no:


a co sa obrany tyka tak si myslim ze ilias je na tom s obranou dost dobre :jop: :jop: .. my ju sice nerobime.. bo pochybujem ze Nuveho by to bavilo :plac: aj ked mne by sa to pozdavalo.. majkljibb staci sa prist pozriet.. nemusis ihned platit.. tam je poplatok .. 10e na rok.. ale vravim.. ja som tam uz bola zopar krat a este som nedala peniazky :hi: lebo ked som mala tak tam nebol ten pravy clovek... ale proste treba prist skusit a otukat sa a rozhodnut sa vravim ze ak ti ide o obranu tak si mysliim ze by si bola spokojna bo ta sa tam najviac cvicii v podstate :ach:
Avani
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 90
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Riky » Str 23.03.2011 22:30

Avani - No ak by to bolo v BB, tak by sme prišli posocializovať. Ale toto bolo fakt dosť ďaleko, od náš 60km.

Neviem, mne sa to z vlaku zdalo byť dosť také, no.. Ale tak možno to je iné keď tam človek fakt je. No tak či onak. momentálne to vidím tak, že je to najlepšie riešenie.
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod majkljibb » Štv 24.03.2011 9:47

no takze pisal som na Dog rescue asi zacneme tam chodit ale este ma pred sebou nas hafanko očkovanie
rozmyslam aj o tom iliasi lenze neviem od kedy su tam a ak ste to uz tu dakde pisali ospravedlnujem sa
majkljibb
Nováčik
 
Príspevky: 37

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Avani » Štv 24.03.2011 19:39

riky.. no ktovie ci to bude na strednom slovensku... ale tak nemecka nieje daleko od bb .. aj ked jasne ze zv to je dalej ale boli ludia z ba a z ke a pod.. ved uvidiime kde sa to bude konat.. :smile: ale jaska ze najlepsie by bolo v bb alebo takto v okolii .. no a ten cvicaaak fakt to tam nieje az takee.. treba sa potom prist pozriet a presvedcit :yes:

majkljibb ... kona sa to kazdu nedelu o 14,00 pri iliasi na cvicisku:)
Avani
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 90
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Riky » Štv 24.03.2011 19:43

No, však dúfam, že sa potom v auguste uvidíme :no:

Viem, že to nie je ďaleko, ale ja nepredpokladám zatiaľ, že by sme mali mať nejaké problémy že by sme museli vyhľadať Desenského a pod. pre pomoc. No a kôli pokecu :ua:
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

PredchádzajúciĎalší

Späť na Stredné Slovensko