Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod drymarchon » Štv 04.12.2008 18:58

sak potom teda napis skusenosti, a ked zistis co sa tam da robit, momentalne by sme chceli agility, tak sem hod info :no:
ZAMARATAN FCI - chovateľská stanica československých vlčiakov
http://www.csv.wbl.sk
drymarchon
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2924
Bydlisko: Liptov

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod wasaabi » Štv 04.12.2008 19:52

do NR chodi jedna baba na cvicak s ridgebacom a je z NZ,tato ju tam vozi :yes:
Najlepsimi psychologmi su moji pesani a moji kocuri. :))
wasaabi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1194
Bydlisko: Nitra

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod martin27 » Pia 05.12.2008 10:09

Lroman píše:áno marti 27 máš pravdu aj tam je cvičak ale neviem aký :winner: máš nejaké skúsenosti :jop:

vies co? hlavny vycvikar je trochu divny ale inak v pohode :aaa:
http://www.mkkzbehy.websnadno.cz/O_klube.html

big heart, big smile. he will love with all he has and wants just little in return. who is it?
martin27
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 74

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod martin27 » Pia 05.12.2008 10:11

Lena píše:ja sa tak blbo opýtam-to nie je ten v čakajovciach? :nwm:

nie nie, cakajovce su vedlajsia dedina, oni maju svoj vlastny
http://www.mkkzbehy.websnadno.cz/O_klube.html

big heart, big smile. he will love with all he has and wants just little in return. who is it?
martin27
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 74

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Lena » Pia 05.12.2008 13:04

aha bo ten v čakajovciach bol myslím predtým v zbehoch tak preto sa pýtam....a ešte dotaz. ten v zbehoch-na čo presne sa zameriava?je to bežný výcik povelov alebo skôr obrana alebo ako?
Naposledy upravil Lena dňa Str 10.12.2008 11:32, celkovo upravené 2
Lena
Big Dog
 
Príspevky: 1754

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod drymarchon » Pia 05.12.2008 17:51

wasaabi píše:do NR chodi jedna baba na cvicak s ridgebacom a je z NZ,tato ju tam vozi :yes:


no nás by nemal kto voziť :nwm:
ZAMARATAN FCI - chovateľská stanica československých vlčiakov
http://www.csv.wbl.sk
drymarchon
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2924
Bydlisko: Liptov

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Baarbora » Pia 05.12.2008 19:07

no, ja mam s vycvikarmi dost biedne skusenosti.v okoli LV nie je nic ako cvicak(rozumej hromadne stretnutie psov za ucelom vycviku), skusala som len dve baby-sukromne. Jedna mi doporucovala psa skrtit snurkou, ked bude protivny(ukazala mi nejaku malinu-aj to len spoza dveri, ze ako na to-fenka bola z nej pokakana az za usami)a potom nejaka druha baba, ta bola celkom (v ramci moznosti) v pohode, akurat cvici tak ozajstnu kynologiu(neviem, asi policajna?), aj skusky robieva, takze cvik k nohe sme cepovali na to, aby peso kukal na mna, prislo mi to take vymyvanie mozgu. Fakt je, ze peso bol hrozne ochotny, sikovny a ucenlivy, ale po takych 5 hodinach som zistila, ze sice na "cvicaku" posluchne hned, v praktickom zivote ani moc ee... Takze, na vycvik som sa vykaslala, ale stve ma to. Huga proste nezvladam tak, ako si predstavujem a potrebovala by som niekoho, kto by aspon raz za tyzden pomohol, poradil, ukazal a Rea je moc daleko( :poklona: ) Som ochotna aj dochadzat, len vobec netusim kam. Nechcem aby mi radili, zober si stahovaci obojok-ked viem, ze to ide aj bez neho. Potrebujem psa naucit fungovat v normalnej spolocnosti(aj v spolocnosti inych zvierat), vzdy mam pocit, ze je to dobre, ale Pruser ma vzdy vzapati presvedci, ze sa hlboko mylim... Cim dalej, tym viac som presvedcena, ze v okolo LV(auto k dispozicii mam, takze do tych 30-40km som ochotna jazdit) nenajdem nic taketo, ze ma proste smolu.
Baarbora
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1496
Bydlisko: skoro Levice

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Lroman » Pia 05.12.2008 20:00

lena opravím ťa :nie v čakejovciach ale v Zbehoch bol predtým, kynologický klub oslavuje 20 výročie založenia :lol: v tom to roku :lol: netreba hodnotiť cvič ak predtým ak ho človek navštívi.
Lroman
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 27
Bydlisko: NITRA

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Lroman » Pia 05.12.2008 20:10

cvičak nie je o tom na čo je orientovaný ale na to aby naučil svojich členov cvičiť psov( robiť so psom) :pac: na cvičaku sa necvičí pes ale sa učí psovod. :oo:
Lroman
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 27
Bydlisko: NITRA

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Lroman » Pia 05.12.2008 20:36

Kynologický klub Zbehy chce v budúcom roku rozbehnúť aj agility :ha: v sú časnej dobe zháňa členov a výcvikárov pre tento druh športu :lol:
Lroman
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 27
Bydlisko: NITRA

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Lena » Pia 05.12.2008 23:27

Uvediem to na pravú mieru bo mám pocit že ma tu niekto nepochopil. Chcela som sa informovať aké cvičáku sú najbližšie dediny kde teraz bývam (V-O). Dopočula som sa však len o Čakajovciach a aj to s tým že kedysi mali pôsobenie v Zbehoch (preto som myslela že je to ten istý). Keďže mám problémového psa, išlo mi o jeho socializáciu a zvyk na nepredvídané úkony s ktorými by sa mohol stretnúť priamo na cvičáku napr. nešlo mi o samotné cvičenie. Tak isto ako pri prvej mylnej informácii som obdržala aj informáciu že na cvičáku v Čakajovciach sa venujú skôr obrane-preto som si ani tento cvičák nezvolila keďže o to momentálne nemám záujem. hádam som to povedala dosť jasne :smile:
Lena
Big Dog
 
Príspevky: 1754

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod šeltie » Sob 06.12.2008 19:33

Lroman píše:Kynologický klub Zbehy chce v budúcom roku rozbehnúť aj agility :ha: v sú časnej dobe zháňa členov a výcvikárov pre tento druh športu :lol:


držím palce, len by ma zaujimalo kde tych vycvikarov na agility zhanaju :joint:
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Lroman » Uto 09.12.2008 21:57

keď sa nezoženú výcvik ári :ua: tak sa vychovajú z členov :lol: ako všade. Dôležite je aby ich to bavilo :ahoj: :king: :winner: šeltie nemáš záujem :ua:
Naposledy upravil Lroman dňa Uto 09.12.2008 22:25, celkovo upravené 1
Lroman
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 27
Bydlisko: NITRA

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Lroman » Uto 09.12.2008 22:16

Lena píše:Uvediem to na pravú mieru bo mám pocit že ma tu niekto nepochopil. Chcela som sa informovať aké cvičáku sú najbližšie dediny kde teraz bývam (V-O). Dopočula som sa však len o Čakajovciach a aj to s tým že kedysi mali pôsobenie v Zbehoch (preto som myslela že je to ten istý). Keďže mám problémového psa, išlo mi o jeho socializáciu a zvyk na nepredvídané úkony s ktorými by sa mohol stretnúť priamo na cvičáku napr. nešlo mi o samotné cvičenie. Tak isto ako pri prvej mylnej informácii som obdržala aj informáciu že na cvičáku v Čakajovciach sa venujú skôr obrane-preto som si ani tento cvičák nezvolila keďže o to momentálne nemám záujem. hádam som to povedala dosť jasne :smile:

:lol: vieš čo chceš ???????????????????????:lol:
Lroman
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 27
Bydlisko: NITRA

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Lroman » Uto 09.12.2008 22:23

Lena k cvičákom : KK Nitra pri rieke. KK Čakajovce. KK Zbehy. KK Alekšince a KK Topoľčany a naposledy KK Prašice všetko dostatočne blízko treba si len vybrať :lol:
Lroman
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 27
Bydlisko: NITRA

PredchádzajúciĎalší

Späť na Západné Slovensko