Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod raky » Uto 09.12.2008 23:11

Blízo Nitry Malý Lapáš, výcvikové stredisko Z Polytanu SK, tuším nebolo spomenuté... Je pravda že sa tam robí len služobná a športová kynológia a na veci ktoré tum boli spomenuté stačí skúsený psovod na ukážku. Ja byť z Nitry - tak som tam tri krát do týždna. :ha:
Naposledy upravil raky dňa Str 10.12.2008 18:28, celkovo upravené 1
raky
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4149

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Lena » Uto 09.12.2008 23:16

Neviem či si píšem s hotentótom alebo som nepochopiteľná.......tak dám jednoduchú otázku.....je cvičák v čakajovciach zameraný HLAVNE na obranu???????????????????? Dostávala som od teba iba stupídne vyhýbavé odpovede ktoré nikam neviedli....vôbec som sa nedozvedela čo som chcela a mlel si si svoje....pýtala som sa na zameranie....ty píšeš o výročí, o rozdielnosti, o tom že sa cvičí psovod a nie pes....ok tak na budúce prídem pozrieť bez psa, na čo mi je pes...učí sa síce psovod ale učí sa kvôli psovi :jop:

A spravím to ešte inak. Ľudia zástancovia čakajoviec a zbehov na seba navzájom kydajú kde sa len dá.... spravte si tam všetci medzi sebou poriadky aby v tom ľudia nemali hokej a aby človek nemusel počúvať iba tie žvásty o vás..... :ahoj:

Offtopic: zákaz písať viac ako dva príspevky za sebou
Lena
Big Dog
 
Príspevky: 1754

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod martin27 » Str 10.12.2008 10:36

lenka, ty si tak mimo jak mazoretka na fotbale. spomenute kluby sa venuju sportovej kynologii. ta zahrna poslusnost,stopy a obrany. zakladom vsetkeho je poslusnost, bez toho nurobis nic. a castou poslusnosti je aj spravna socializacia. a myslim ze socializacia je to o com ty hovoris. to ze klub sa venuje sportovej kynologii neznamena ze ti nepomozu so psom. nikto ta nebude nutit,NIKDE v ZIADNOM klube, aby si robila co neces. staci si jeden vybrat. a ano, na cvicaku sa uci psovod nie pes. za dve hodiny na cvicaku sa pes nic nenauci, treba s nim robit doma sama. ked si chodila do skoly ties si sa ucila aj doma, ci nie???jednoduchsie to asi povedat nejde...
http://www.mkkzbehy.websnadno.cz/O_klube.html

big heart, big smile. he will love with all he has and wants just little in return. who is it?
martin27
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 74

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Lena » Str 10.12.2008 11:42

lenka, ty si tak mimo jak mazoretka na fotbale :lol: týmto sa ospravedlňujem všetkým ktorých som sa dotkla.....myslela som že ak by som písala siahodlhé elaboráty o našom probléme tak by vás tu nudili takže som sa zamerala IBA na to čo som počula a to je: cvičák v Čakajovciach ťa moc nenaučí základom-tam chodia už psi ktorý ovládajú základnú poslušnosť a venujú sa tam už len obrane....toto som sa dozvedela preto som sa pýtala priamo na to......nie nejde mi o socializáciu ako takú, v tom sa mýliš, ide mi o riešenie nášho problému so strachom. čiže myslím že uznáš že ak sa dozviem takúto novinku o nejakom cvičáku tak tam určite nepôjdem.....CHÁPETE ma už konečne? O čo mi ide? už o nič-napísal si mi na čo je tento JEDEN zameraný - pýtala som sa len naň, iné ma nezaujímali, o tých som mala rozumné info. takže ďakujem konečne za rozumnú odpoveď v jednej časti tvojho príspevku....... myslela som že sa bavím s ľuďmi ktorý sa vedia baviť na úrovni dospelého obyvateľstva. to že mám cvičiť so psom aj doma, to na čo mi píšeš??ja sama som napísala že sa učí psovod ale kvôli psovi :haha: veď ja nie som na hlavu padnutá.....ale vidím že znovu sa potvrdilo-internetová komunikácia je nanič komunikácia-myslím že keby sa bavíme z oči v oči tak si rozumieme a vieme ako čo kto myslí :jop:
Lena
Big Dog
 
Príspevky: 1754

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod aponi » Str 10.12.2008 15:54

Ahojky,ja som mala tiež taký istý problém ako ty s mojou dogou,a v Čakajovciach mi vyšli nadmieru v ústrety,potrebovala som ju socializovať pred výstavou,moja Ajuška sa bála ,tak som potrebovala potľapkať a dostať aj medzi iných psov ako mojich,mozem vrelo odporúčať,obráť sa na p. Civáňa-Civáňov dvor
aponi
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 848
Bydlisko: Rastislavice

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Lroman » Str 10.12.2008 16:02

martin 27 to sa skutočné nedá :pac:
Lroman
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 27
Bydlisko: NITRA

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Lena » Str 10.12.2008 16:53

aponi píše:Ahojky,ja som mala tiež taký istý problém ako ty s mojou dogou,a v Čakajovciach mi vyšli nadmieru v ústrety,potrebovala som ju socializovať pred výstavou,moja Ajuška sa bála ,tak som potrebovala potľapkať a dostať aj medzi iných psov ako mojich,mozem vrelo odporúčať,obráť sa na p. Civáňa-Civáňov dvor


ďakujem za skúsenosť....takže niekto nebol len spokojný alebo ja neviem čo a preto šíril klamstvá....super :jop:
Lena
Big Dog
 
Príspevky: 1754

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod wasaabi » Str 10.12.2008 17:48

Lena: no co ako bolo v nedelu? meskala som a neviem preco polka ludi bola u toho pana,ani sme nemali moc casu pokecat :ua: :ach:
Najlepsimi psychologmi su moji pesani a moji kocuri. :))
wasaabi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1194
Bydlisko: Nitra

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Lena » Str 10.12.2008 19:22

chcela som napísať SS ale nejde mi odoslať....neviem prečo sme boli tam. nejak som to nepochopila.......tetuša povedala že tento pán si vezme pár ľudí - teda psov ktorí sú na tom lepšie už. a ukázala na nás tak som to nepochopila ale ujo bol ako pri vojenskom výcviku :aaa: ale za to môžem povedať že Itar bol skvelý-perfektne poslúchal-až som mala svalovicu z neho ako sme sa namakali :lol: čo ste robili vy? darilo sa vám?
Lena
Big Dog
 
Príspevky: 1754

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod wasaabi » Štv 11.12.2008 14:20

Lena: mno denny sa stale este taha :ach: ale ked sme sli ako prvi,ze nik pred nami,tak pohoda,skusam to s nim bez ostnaca,jak to zacuje prestane tahat,poslucha teraz mna najviac.... kladinu ,tam sa v polovicke zastavil a potom siel pomalinky,ale presiel,acko doslova preletel,som len kukala,ze jak sa tam rozbehol,len by skakal,neviem co to mal za naladu :lol: ano tam ten ujo je dobry :lol: zacula som ako sa pytala poniektorych,ze ci boli na vojne.... :lol: :lol: :lol:
Co mi bolo luto,tak jedine to,ze sa na obrane nerozstekal :ua: ,minule to krasne predviedol :yes:
ale sak uvidime ako bude v nedelu...dufam,ze bude v pohode aj pocasie a ze nezaspim :lol: :lol: :lol: a ze nedostane ostnaca,bo zevraj furt taham hafana ja :lol: sak ty vies ako, mno... :lol: :lol:
Najlepsimi psychologmi su moji pesani a moji kocuri. :))
wasaabi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1194
Bydlisko: Nitra

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod stano1 » Štv 01.01.2009 20:30

šeltie píše:
Lroman píše:Kynologický klub Zbehy chce v budúcom roku rozbehnúť aj agility :ha: v sú časnej dobe zháňa členov a výcvikárov pre tento druh športu :lol:


držím palce, len by ma zaujimalo kde tych vycvikarov na agility zhanaju :joint:


z radov bývalých členov Agility NR
stano1
Okoloidúci
 
Príspevky: 19

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod stano1 » Štv 01.01.2009 20:37

Lena píše:Neviem či si píšem s hotentótom alebo som nepochopiteľná.......tak dám jednoduchú otázku.....je cvičák v čakajovciach zameraný HLAVNE na obranu???????????????????? Dostávala som od teba iba stupídne vyhýbavé odpovede ktoré nikam neviedli....vôbec som sa nedozvedela čo som chcela a mlel si si svoje....pýtala som sa na zameranie....ty píšeš o výročí, o rozdielnosti, o tom že sa cvičí psovod a nie pes....ok tak na budúce prídem pozrieť bez psa, na čo mi je pes...učí sa síce psovod ale učí sa kvôli psovi :jop:

A spravím to ešte inak. Ľudia zástancovia čakajoviec a zbehov na seba navzájom kydajú kde sa len dá.... spravte si tam všetci medzi sebou poriadky aby v tom ľudia nemali hokej a aby človek nemusel počúvať iba tie žvásty o vás..... :ahoj:

Offtopic: zákaz písať viac ako dva príspevky za sebou


Lena ty si tu natrepala tolko blbostí,neskutočné niečo,o akom zameraní to píšeš,nechaj svojho psa radšej na zahrade tam mu bude lepšie,ty nevieš čo sama chceš.
stano1
Okoloidúci
 
Príspevky: 19

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Lena » Štv 01.01.2009 22:50

asi by ma mali zabrzdiť kvôli spamu......keďže to zopakujem, ale evidentne úplne zbytočne....pýtam sa niekoho: chcela by som ísť pozrieť na cvičák tam a tam, počul si o ňom niečo? ten dotyčný odpovedá: áno počul, ale len to že keď tam chcel ísť niekto cvičiť tak jeho pes už musel mať základné a niektoré pokročilejšie cviky už za sebou, a už tam len dolaďovali, čiže ak by si tam išla s vašim NO tak možno ale ty to chceš asi kvôli prírastku a toho by tam asi nevzali (vďaka aponi vidím že to bola blbosť na n-tú ale keďže vidím ako sa správate tak neviem či by som mala záujem po tejto skúsenosti tam ísť).... ja sa pýtam ďalej: nie je to hlúposť? veď som počula že to je fajn cvičisko a už len pojem cvičisko znamená cvičenie a nie len dolaďovanie cvikov. ten dotyčný odpovedal: nie, ja som to tak počul.....nechala som to tak, neutvorila som si názor pretože som to považovala za hlúposť... pýtala som sa ďalej, ostatný povedali to isté.....neviem či ste niekedy niekoho odmietli alebo čo a ten šíril o vás nevraživosť a neschopnosť prijať problémových psov, alebo si serete konkurencie na seba ale budiš. napísala som sem ale evidentne sa tu nachádzajú "špičkový cvičitelia" ktorý vedia komunikovať len so psami a z príspevkov druhých si vezmú len to čo sú schopný prijať svojou kapacitou ľudského myslenia čo je dosť chabé.... prestaňte sa tu odbavovať na mne len preto že ste jedna banda ktorá nevie pochopiť x-krát zopakovanú debatu ktorú som viedla s niektorými ľuďmi len preto lebo si nenechajú siahnuť na svoje "meno" kynologického klubu.....buď tak dobrý a neurážaj ma svojimi stupidnými poznámkami o mojom psovi.... vedz že táto dementná poznámka dokáže uraziť práve človeka ktorý sa svojmu psovi venuje, cvičí, mení problémovosť a zdokonaľuje. Vôbec ma nepoznáš, tým pádom nevieš ako som na tom so spoluprácou ja a pes. takže ešte raz....odbavujte sa na niekom inom, týmto končím debatu medzi nami.ja mám na vás už vlastný názor, vy na mňa vlastný,a tým to končí...ak máte záujem ma ďalej rozoberať, riešte to cez SS a nie cez verejnú tému.....čiže čo som chcela? zistiť aké sú kynologické kluby na okolí. čo som zistila?(od niektorých rozumné odpovede, ale od vás-vy viete koho myslím len žvásty.) ktorý ako kedy vznikol, že som blbá a ničomu nerozumiem, že neviem čo chcem.... ani raz som neurazila kynologický klub ktorý navštevujete....nemala som možnosť ich navštíviť tak som sa na ne pýtala touto formou.....i wish you happy new year a dajte si už klídek......
Lena
Big Dog
 
Príspevky: 1754

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod šeltie » Pia 02.01.2009 18:55

stano1 píše:
šeltie píše:
Lroman píše:Kynologický klub Zbehy chce v budúcom roku rozbehnúť aj agility :ha: v sú časnej dobe zháňa členov a výcvikárov pre tento druh športu :lol:


držím palce, len by ma zaujimalo kde tych vycvikarov na agility zhanaju :joint:


z radov bývalých členov Agility NR


UUU aj prezradíš kro konkretne, velmi by ma to totiž zaujimalo ...
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod stano1 » Pia 02.01.2009 23:57

Lena nezlomím nad tebou ešte palicu,tie všelijaké úvahy a dohady sú o ničom,skúsme hru:jednoduchá otázka,jednoduchá odpoved.Pýtaj sa a ja sa ti budem snažit odpovedat,možno to pomože tvojmu psovi....
stano1
Okoloidúci
 
Príspevky: 19

PredchádzajúciĎalší

Späť na Západné Slovensko