Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod stano1 » Sob 03.01.2009 0:08

šetlie hned ako uznám za vhodné ta budem informovat.
stano1
Okoloidúci
 
Príspevky: 19

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod halositam » Pon 19.01.2009 12:33

Lroman píše:a čo tak cvičiť sama cvičakov je v Nitre a okoli dosť :jop:


A to sa dá :jupi:
halositam
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 18

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod halositam » Pon 19.01.2009 12:47

martin27 píše:lenka, ty si tak mimo jak mazoretka na fotbale. spomenute kluby sa venuju sportovej kynologii. ta zahrna poslusnost,stopy a obrany. zakladom vsetkeho je poslusnost, bez toho nurobis nic. a castou poslusnosti je aj spravna socializacia. a myslim ze socializacia je to o com ty hovoris. to ze klub sa venuje sportovej kynologii neznamena ze ti nepomozu so psom. nikto ta nebude nutit,NIKDE v ZIADNOM klube, aby si robila co neces. staci si jeden vybrat. a ano, na cvicaku sa uci psovod nie pes. za dve hodiny na cvicaku sa pes nic nenauci, treba s nim robit doma sama. ked si chodila do skoly ties si sa ucila aj doma, ci nie???jednoduchsie to asi povedat nejde...


Dobre píšeš ak sa smiem spýtať kolko psov si v živote vycvičil či skušky,všestranného výcviku absolvoval ? :ua:
halositam
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 18

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod martin27 » Pon 19.01.2009 13:15

Halositam...mimo to si ty? Co ti zablokovali Pokec??? :lol:
http://www.mkkzbehy.websnadno.cz/O_klube.html

big heart, big smile. he will love with all he has and wants just little in return. who is it?
martin27
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 74

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod halositam » Pon 19.01.2009 16:45

Bratino mno neviem o čom píšeš ale odpovedz,mi na dané otazky či si stoho mno mimo ?
halositam
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 18

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod halositam » Pon 19.01.2009 18:59

stano1 píše:šetlie píšeš že-ludia tam behajú po závodoch-,napíš mi jeden závod na ktorom sa tento rok zúčastnil aspoň jeden jediný člen klubu a ja ti uverím....


Soory že sa miešam do debaty ale máš pravdu nikto nepretekal v roku 2008 za MKK Nitra.Ale napriek tomu sa uskutočnili suťaže napr. Liga či Memorial B.Šaligu.Ale pokial som inf.vy ste v roku 2008 neorganizovali NIČ . :nie:
halositam
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 18

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod martin27 » Uto 20.01.2009 8:54

halositam píše:Bratino mno neviem o čom píšeš ale odpovedz,mi na dané otazky či si stoho mno mimo ?


ak si Mimo, tak neryp lebo ti to zratam v nedelu :lol:

ak nie si Mimo, sorry ze som si ta splietol. s cim z toho co som napisal nesuhlasis?
http://www.mkkzbehy.websnadno.cz/O_klube.html

big heart, big smile. he will love with all he has and wants just little in return. who is it?
martin27
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 74

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod halositam » Uto 20.01.2009 10:59

na cvicaku sa uci psovod nie pes.


Mno podla teba sa pes neučí na cvičáku ?
halositam
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 18

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Nyssa » Uto 20.01.2009 11:07

nie, v prvom rade sa učí psovod pochopiť psa a naučiť niečo psa
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod martin27 » Uto 20.01.2009 11:27

halositam píše:
na cvicaku sa uci psovod nie pes.


Mno podla teba sa pes neučí na cvičáku ?


podla mna je cvicak hlavne na spravny nacvik metodiky. gro prace je na psovodovi "mimo uradnych hodin" :no:
http://www.mkkzbehy.websnadno.cz/O_klube.html

big heart, big smile. he will love with all he has and wants just little in return. who is it?
martin27
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 74

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod stano1 » Uto 20.01.2009 14:01

halositam píše:
stano1 píše:šetlie píšeš že-ludia tam behajú po závodoch-,napíš mi jeden závod na ktorom sa tento rok zúčastnil aspoň jeden jediný člen klubu a ja ti uverím....


Soory že sa miešam do debaty ale máš pravdu nikto nepretekal v roku 2008 za MKK Nitra.Ale napriek tomu sa uskutočnili suťaže napr. Liga či Memorial B.Šaligu.Ale pokial som inf.vy ste v roku 2008 neorganizovali NIČ . :nie:


Máš pravdu v tom že sme roku 2008 neorganizovali žiadny pretek,ale iba preto že sme ho nemali kde organizovat lebo sme budovali nový cvičák.Ale ja som hovoril o účasti psovodov na pretekoch a na tých sa naši psovodi zúčastnili na rozdiel od Nitry.
stano1
Okoloidúci
 
Príspevky: 19

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod halositam » Uto 20.01.2009 16:31

martin27 mno je na tom kus pravdy,kynológ sa stále učí a nič sa nenaučí !
halositam
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 18

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod halositam » Uto 20.01.2009 16:35

stano1 píše:
halositam píše:
stano1 píše:šetlie píšeš že-ludia tam behajú po závodoch-,napíš mi jeden závod na ktorom sa tento rok zúčastnil aspoň jeden jediný člen klubu a ja ti uverím....


Soory že sa miešam do debaty ale máš pravdu nikto nepretekal v roku 2008 za MKK Nitra.Ale napriek tomu sa uskutočnili suťaže napr. Liga či Memorial B.Šaligu.Ale pokial som inf.vy ste v roku 2008 neorganizovali NIČ . :nie:


Máš pravdu v tom že sme roku 2008 neorganizovali žiadny pretek,ale iba preto že sme ho nemali kde organizovat lebo sme budovali nový cvičák.Ale ja som hovoril o účasti psovodov na pretekoch a na tých sa naši psovodi zúčastnili na rozdiel od Nitry.


Starší odcházdzajú mladý prichadzajú,mno všetko chce svoj čas..
halositam
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 18

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod labra » Sob 24.01.2009 14:50

my mame fenku leonbergera a mame s nou mensi problem, co sa tyka bojazlivosti voci cudzim ludom... tak skocime pozriet na cvicak, ci nam tam s tym pomozu. no, ale najskor uvidime, ci ju dostaneme von z auta alebo ci sa nezatne niekde a nepohne snou ani tucet volov :lol:
labra
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 89
Bydlisko: blizko NR

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Lena » Ned 25.01.2009 6:27

náš prípad ale u nás sa to už výrazne zmenilo :lol: :jop: odkial presne si?
Lena
Big Dog
 
Príspevky: 1754

PredchádzajúciĎalší

Späť na Západné Slovensko