Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Zoznam Výcvikových Stredísk - Bratislavský Kraj

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Bratislavský Kraj

Poslaťod Duff » Pia 10.02.2017 13:15

Dobry den vospolok :lol: chcel by som sa opytat ci mate niekto skusenost s uz spominanym Sportovym klubom policajnej kynologie v Dubravke nad pennati. Zajtra tam s "malou" zaciname a len ma zaujima ci ma niekto nejake skusenosti. Vopred dakujem :smile:
Duff
Okoloidúci

Barfer.sk

Poslaťod NikiD » Štv 20.04.2017 10:12

Ahojte,
rada by som vas poprosila o radu. Adpotovala som si 6 rocneho krizenca a chcela by som s nim podstupit vycvik zakladnej poslusnosti a najma by som ho rada socializovala s inymi psikmi. Na prechadzkach zvykne byt trocha ostrejsi, i ked uz ma aj kamosov. Problem je skor v tom ze ja to tazko zvldam :angel: Som na neho dost utlocitna (pri stretnuti s vacsimi psami) a pri stretnuti s malickymi sa zas bojim ze im ubizi. Inymi slovami potrebujem cloveka ktory ma v tychto veciach usmerni, podpori, postrci a nebude zo mna na nervy :smile: Uz som kontaktovala ERPOL, ale pani ma cas az v july/auguste :plac: Rada by som zacala co najskor a uprimne povedane mi nenapadlo ze by mohol byt problem s terminom. Teraz uvazujem o p.Lukacovej dobrypes.sk - mate niekto skusenosti? Pokukala som forum ale nic konkretne som o nej nenasla. Rada by som niekoho kto bud je v Petrzalke alebo je ochotny sem dochadzat.
NikiD
Okoloidúci

Poslaťod Beata Lacikova » Štv 04.05.2017 6:07

Stupava – Kynologická škola „Cvičák Stupava“, Ferdiša Kostku N 48° 17ˇ8.260“ a E 17° 00ˇ52.930“
900 31 Stupava, f Cvičák Stupava, http://www.cvicakstupava.sk
Beata Lacikova
Okoloidúci

Predchádzajúci

Späť na Západné Slovensko