Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod lenka_1705 » Pia 25.11.2011 14:09

Wejka: no ja len tak, lebo tam cvici aj ten vycvikar co v trstine..
The easy day was yesterday
lenka_1705
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251
Bydlisko: Trnava

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod domin » Ned 04.12.2011 15:32

ahojte, neviete niekto o nejakých cvičákoch v HC a okolí kde by sa cvičila poslušnosť? :jop: :lol:
domin
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 418
Bydlisko: Hlohovec

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod lenka_1705 » Uto 06.12.2011 14:50

nejaky by mal byt na okraji leopoldova, jak je leopoldov zastavka kusok odtial.. ale ci sa tam este cvici neviem :nwm:
The easy day was yesterday
lenka_1705
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251
Bydlisko: Trnava

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod domin » Uto 06.12.2011 16:16

lenka, dakujem :)) nemáš nejaký kontakt? :jop:
domin
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 418
Bydlisko: Hlohovec

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod tera » Ned 25.12.2011 22:14

neviete niekto o OBEDIENCE v Piešťanoch?
nie kvôli mne, ale videla som biely papier s nápisom OBEDIENCE a tel. číslom na bráne domu susediaceho s pekárňou na Vŕšku :nwm: čo to? kto to? :hi:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod vlcica_naty » Štv 29.12.2011 13:38

Vie mi niekto poradit dobry cvicak na sportovu kynologiu a poslusnost v mestach po okoli HC? Zalezi mi ale na tom, aby tam boli prijemni ludia, a ziadne natlakove metody na psov. Vycvik formou hry, tak, aby to toho psa bavilo, nie tie starsie ovciakarske metody... A s posilnovanim vztahu pes-majitel, bez stahovakov, ostnacov a neviem coho este vsetkeho... Ide o to, ze ja sama doma velmi nebyvam, potrebujem zohnat nejaky dobry cvicak kam by chodili so psom rodicia, ktori su s vycvikom neskuseni, a aby som sa na ten cvicak mohla spolahnut, ze im vsetko vysvetlia, naucia, ale nemam rada stare vycvikove metody, s ktorymi sa stretavame na vacsine cvicakov, nie ze dojdem zo skoly domov a zistim ako mi niekde ucia rodicov ,,mlatit" psa (to je prehnany vyraz, len sa snazim vysvetlit svoj postoj). Dalsia vec je, ze havko je vnimavy, ale trochu bojazlivy v niektorych situaciach a ja nechcem cvicaky kde bude po nom niekto ziapat povely, pretoze viem, ze ten pes je schopny naucit sa reagovat na normalny ton hlasu... :no:
I believe in miracles they happen every day...
vlcica_naty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 150

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod Dancce » Sob 28.01.2012 11:48

Lidi, kde na dojazd od Trnavy robia dobrú obranu? Pribudlo mi krpaté ovčiatko, ale netuším, kam sa s ním oplatí ísť... doteraz som to so svojou čsv nepotrebovala riešiť, ona je jediný ´pracovný´pes, ktorý, keď zbadá figuranta, letí priamou čiarou opačným smerom :D:D
Dancce
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40
Bydlisko: Pezinok

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod reina » Pon 13.02.2012 15:29

kacumi píše:
katarina píše:akoze nevidela som ich pri vycviku (VKST), ale neurobili tym na mna dobry dojem, ze hned zacali ohovarat druhy cvicak :ach:

aj ja som tam bola s Rokym a tiež na mna neurobili dojem a neodporučam nikomu kdo ma problemoveho,agresivneho psa.cvičia tam pomocou ostnača,kopancov a podobne. :oo:
ozaj Katarina bola si na tom druhom cvičaku? ja za mesiac končim vycvik v canismauris a chcela by som pokračovať v MKK.tak sa tam možno stretneme a aj Dankou,aspon dufam. :yes:


NO ja som ich bohuzial videla pri vycviku a zopar hodin som si tam aj zaplatila. Az ked sa clovek stretne so skusenym vycvikarom ktory mu vysvetli ako sa ku psovi spravat a hlavne ho nauci psa chapat tak pochopi, ze to ze krpata akoze vycvikarka ktora Vas postavi do radu a je jedno ci ste novacik alebo zbehly, ci mate trhaca alebo malinkeho vreckoveho hafana a ktora iba veli a nuti Vas psa bit a neviem co... tak az vtedy pochopite ze toto urcite nie je vycvik. Ked sme mali na ten cvicak ist tak som ledva dostala psa do auta. Nechcel tam byt a bol nervozny. A okrem toho sa cvicilo ak sa to tak da nazvat velmi malo, skor tam boli debatne kruzky ludi ktori tam uz chodia davno a maju ovladatelnych psov. Ano pes sa nauci, pretoze sa boji, chodi v rade jak debil a opakuje dokola to iste... Otazka je ci z toho ma aj radost . Ja by som povedala, ze ak si chcete psa pokazit nech sa paci VKSTT je absolutne idelne. Vobec nemaju individualny pristup, vobec Vam neporadia z pohladu povahy a plemena alebo individuality Vasho psa. Vycvikarka si mysli ze ked ma azijatov ktorych vychovala bitkou, tak bitka plati na kazdeho. Ak budem chcet zo psa urobit utasaneho agresivneho debila tak ho mozem mlatit aj doma a nemusim jej za to platit :) . Ale tak sto ludi sto chuti, kazdy si musi vybrat sam :). JO a este jeden detail z vnutra VKSTT pani vycvikarka hrozne rada ohovara ludi a psov ktori v dany den na cvicaku nie su, ale ani si neuvedomuje ze slovnym spojenim " drbn--y pes" si tak trosku kala aj do vlastneho hniezda, pretoze kazdy pride za nou ako za odbornickou aby mu pomohla z toho drbn--eho psa urobit poslusneho :). Takze vsetkym ktori tam pojdu prajem vela stastia. Videla som, zazila som NIKDY VIAC !!!!!!!!!!!!!!!! Nasli sme cvicak na ktory sa aj ja aj hafani tesia a by ste videli ako sa podla uzasnej pani vycvikarky z drbn--ych psov stali uplne poslusni a uzasni hafani, ktory sa nevedia dockat toho aby zasa dostati daky prikaz a mohi ho splnit. Cvicia srdieckom a nie nasilu a zo strachu :)
reina
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod dana033 » Uto 14.02.2012 11:35

reina píše: Nasli sme cvicak na ktory sa aj ja aj hafani tesia a by ste videli ako sa podla uzasnej pani vycvikarky z drbn--ych psov stali uplne poslusni a uzasni hafani, ktory sa nevedia dockat toho aby zasa dostati daky prikaz a mohi ho splnit. Cvicia srdieckom a nie nasilu a zo strachu :)


Môžem sa spýtať kam chodíš?
dana033
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 690
Bydlisko: Brestovany

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod Astrid Rauda » Pon 20.02.2012 9:25

Sereď * MKK Sereď Vladimír Ozimy, 9.mája 2939/97, 926 01 Sereď - má aj stránku na nete?
Ten je šťasten, komu štítem je pověst a posvátné runy, kdo poznat dovede pokrytectví v mysli cizího muže.
Obrázok
Astrid Rauda
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 154
Bydlisko: Sereď

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod rastos » Štv 23.02.2012 13:38

Zdravim vsetkych,

bol niekto z Vas na cvicaku v Sladkovicove?
ich stranka: http://www.dogservis.mraja.net/index.ph ... ycvik.html
rastos
Okoloidúci
 
Príspevky: 19

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod Connie » Štv 23.02.2012 20:50

Madunice * KK Madunice Jaroslav Hlinický, Madunice 64 922 42
Pokiaľ viem tak my už v Maduniciach cvičák nemáme dlho :yes:
'"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1725
Bydlisko: Pezinok

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod lenka_1705 » Pia 24.02.2012 20:10

reina píše:NO ja som ich bohuzial videla pri vycviku a zopar hodin som si tam aj zaplatila. Az ked sa clovek stretne so skusenym vycvikarom ktory mu vysvetli ako sa ku psovi spravat a hlavne ho nauci psa chapat tak pochopi, ze to ze krpata akoze vycvikarka ktora Vas postavi do radu a je jedno ci ste novacik alebo zbehly, ci mate trhaca alebo malinkeho vreckoveho hafana a ktora iba veli a nuti Vas psa bit a neviem co... tak az vtedy pochopite ze toto urcite nie je vycvik. Ked sme mali na ten cvicak ist tak som ledva dostala psa do auta. Nechcel tam byt a bol nervozny. A okrem toho sa cvicilo ak sa to tak da nazvat velmi malo, skor tam boli debatne kruzky ludi ktori tam uz chodia davno a maju ovladatelnych psov. Ano pes sa nauci, pretoze sa boji, chodi v rade jak debil a opakuje dokola to iste... Otazka je ci z toho ma aj radost . Ja by som povedala, ze ak si chcete psa pokazit nech sa paci VKSTT je absolutne idelne. Vobec nemaju individualny pristup, vobec Vam neporadia z pohladu povahy a plemena alebo individuality Vasho psa. Vycvikarka si mysli ze ked ma azijatov ktorych vychovala bitkou, tak bitka plati na kazdeho. Ak budem chcet zo psa urobit utasaneho agresivneho debila tak ho mozem mlatit aj doma a nemusim jej za to platit :) . Ale tak sto ludi sto chuti, kazdy si musi vybrat sam :). JO a este jeden detail z vnutra VKSTT pani vycvikarka hrozne rada ohovara ludi a psov ktori v dany den na cvicaku nie su, ale ani si neuvedomuje ze slovnym spojenim " drbn--y pes" si tak trosku kala aj do vlastneho hniezda, pretoze kazdy pride za nou ako za odbornickou aby mu pomohla z toho drbn--eho psa urobit poslusneho :). Takze vsetkym ktori tam pojdu prajem vela stastia. Videla som, zazila som NIKDY VIAC !!!!!!!!!!!!!!!! Nasli sme cvicak na ktory sa aj ja aj hafani tesia a by ste videli ako sa podla uzasnej pani vycvikarky z drbn--ych psov stali uplne poslusni a uzasni hafani, ktory sa nevedia dockat toho aby zasa dostati daky prikaz a mohi ho splnit. Cvicia srdieckom a nie nasilu a zo strachu :)


si to vystihla, na pokazenie psa celkom dobry cvicak :yes:, a najlepsie je ze oni nie su schopni za dva mesiace naucit psa zakladne veci, hlavne ze za to pytaju stovky eur.. ibaze na ostatnych v tt je to v podstate to iste co sa tyka stylu cvicenia a praktiky pri vycviku problemovych psov si asi kazdy vie domysliet :blee: inak tiez by ma zaujimalo kam chodite teraz
The easy day was yesterday
lenka_1705
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251
Bydlisko: Trnava

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod zwitter » Pia 02.03.2012 22:51

Vsetko co popisujete sa urcite nedeje na DOGGIE cvicaku v Modranke... zatial vela ludi necvici metody pozitivneho podmienovania, vsak sa dojdite niekedy pozriet, sme tam v sobotu poobede... :jop: http://www.doggie.sk/p/cvicisko-trnava
zwitter
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 14

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod Buddy » Uto 06.03.2012 9:57

Ahojte. Kto by mal záujem o záchranárčinu, tak Bratislavská kynologická záchranárska brigáda ponúka možnosť tréningov okrem Bratislavy aj v Seredi a okolí (okres Galanta, Trnava, Hlohovec,...). Plemeno a vek nie sú rozhodujúce. Ak máte záujem a chcete bližšie info ... matus.nestak@gmail.com
Pes získal svoju krásu bez ješitnosti, silu bez krutosti a ľudské cnosti bez ľudských chýb. (George Gordon Byron)
Buddy
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 170
Bydlisko: Sereď

PredchádzajúciĎalší

Späť na Západné Slovensko