Switch to full style
Odoslať odpoveď

Kam v Bratislave na cvicak?

Pon 05.02.2018 18:42

Ahoj, mam malu fenku NO Lory , ma tak pol roka. Koli zdravotnym problemom sme zanedbali vychovu/vycvik. A uz sa nam to zacina vracat. Vyrasta z nej zly psisko. Povodny plan bol ist do ivanky, poriadne ju vyskrtit retiazkou nech sa uvedomi :lol: ale zial toto asi nebude cesta pri tomto psovy. Vyskusanych mam viacerych krotitelov psov ale iba dvoch nejak tak akceptujem. Obaja su zial teraz dost daleko od BA. Tak skusim stastie tu. Ake su vase odporucania?

Re: Kam v Bratislave na cvicak?

Pon 05.02.2018 18:54

wer :joint: Bez debaty :yes:

Re: Kam v Bratislave na cvicak?

Pon 05.02.2018 19:25

Aj som si myslel ze toto bude odpoved, len akokolvek sa snazim tak jedine co viem naist o "wer" je ze cvici niekde v DNV. Fakt by som bol najradsej keby to bol niekto kto psom rozumie. Urcite to poznate, niektori ludia to proste maju "v sebe" a psiska ich vnimaju uplne inak. Pretoze mam obavu ze s Lory to nebude iba o vycviku ale skor o vychove :ach:

Re: Kam v Bratislave na cvicak?

Pon 05.02.2018 20:51

Tu je stranka klubu a aj kontakt na wer (Vierka) http://ksk1.eu/kurzy.html Najdes tam aj, ze kde vlastne v Devinskej to cvici :lol: Wer ma skusenosti, vsak dohodni si individualku a uvidis ci ti sadne alebo nie.

Re: Kam v Bratislave na cvicak?

Pon 05.02.2018 20:59

Wer urcite :jop:

Re: Kam v Bratislave na cvicak?

Uto 06.02.2018 7:24

O wer vies najst aj to, ze chodi aj na toto forum a vies jej aj tu napisat spravu a dohodnut sa s nou :lol: ...

Re: Kam v Bratislave na cvicak?

Str 07.02.2018 21:20

Takze zjavne je to jedina moznost :smile: Pojdem teraz cez vikend po rady k mojej oblubenej krotitelke do nitry a potom sa asi ozvem tuto do devinskej a vyskusame.

Re: Kam v Bratislave na cvicak?

Str 07.02.2018 21:29

Len wer nie je krotitelka ale cvicitelka / vycvikarka :lol: Ona ti psa nebude krotit, skor bude ucit teba ako jeho vychovu a vycvik zvladnut...

Re: Kam v Bratislave na cvicak?

Str 20.02.2019 20:43

Za Kráľovou pri Senci a Lúčnym dvorom po starej seneckej ceste pribudol tuším vlani nový cvičák. Kedykoľvek idem okolo, stále tam niekto maká. Koho je?

Re: Kam v Bratislave na cvicak?

Štv 21.02.2019 6:57

To je Martina Barlíka. A veru som tam párkrát veľmi prudko brzdila, keď sa auto predo mnou otáčalo na ten cvičák, lebo to prešvihli a nenapadlo im nič lepšie ako sa otáčať, keď sa autá blížia 100 km rýchlosťou :pac: .

Re: Kam v Bratislave na cvicak?

Štv 21.02.2019 7:33

Barlik Je syn toho dusana barlika čo napísal tu knihu v 80tych rokoch chovame psy?ktoru tu aj niekto predava? :lol:

Re: Kam v Bratislave na cvicak?

Štv 21.02.2019 7:57

A nie je to efin cvicak - co tu aj fotky davala a mato je skor hostom? :lol:

Re: Kam v Bratislave na cvicak?

Štv 21.02.2019 12:27

áno áno to je môj vlastný vysnívaný cvičák :hi: a pred rokom sme spojili sily s Martinom Barlíkom tak teraz používame pľac spoločne :no:

Re: Kam v Bratislave na cvicak?

Pia 22.02.2019 15:48

Dobrý tandem! :jop: Raz sa zastavím.
Odoslať odpoveď