Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Kam v Bratislave na cvicak?

Kam v Bratislave na cvicak?

Poslaťod halo » Pon 05.02.2018 18:42

Ahoj, mam malu fenku NO Lory , ma tak pol roka. Koli zdravotnym problemom sme zanedbali vychovu/vycvik. A uz sa nam to zacina vracat. Vyrasta z nej zly psisko. Povodny plan bol ist do ivanky, poriadne ju vyskrtit retiazkou nech sa uvedomi :lol: ale zial toto asi nebude cesta pri tomto psovy. Vyskusanych mam viacerych krotitelov psov ale iba dvoch nejak tak akceptujem. Obaja su zial teraz dost daleko od BA. Tak skusim stastie tu. Ake su vase odporucania?
halo
Nováčik
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Re: Kam v Bratislave na cvicak?

Poslaťod hisham » Pon 05.02.2018 18:54

wer :joint: Bez debaty :yes:
Hakuna matata.
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod halo » Pon 05.02.2018 19:25

Aj som si myslel ze toto bude odpoved, len akokolvek sa snazim tak jedine co viem naist o "wer" je ze cvici niekde v DNV. Fakt by som bol najradsej keby to bol niekto kto psom rozumie. Urcite to poznate, niektori ludia to proste maju "v sebe" a psiska ich vnimaju uplne inak. Pretoze mam obavu ze s Lory to nebude iba o vycviku ale skor o vychove :ach:
halo
Nováčik
Obrázok užívateľa

Poslaťod lenli » Pon 05.02.2018 20:51

Tu je stranka klubu a aj kontakt na wer (Vierka) http://ksk1.eu/kurzy.html Najdes tam aj, ze kde vlastne v Devinskej to cvici :lol: Wer ma skusenosti, vsak dohodni si individualku a uvidis ci ti sadne alebo nie.
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Pon 05.02.2018 20:59

Wer urcite :jop:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod martin_s » Uto 06.02.2018 7:24

O wer vies najst aj to, ze chodi aj na toto forum a vies jej aj tu napisat spravu a dohodnut sa s nou :lol: ...
martin_s
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod halo » Str 07.02.2018 21:20

Takze zjavne je to jedina moznost :smile: Pojdem teraz cez vikend po rady k mojej oblubenej krotitelke do nitry a potom sa asi ozvem tuto do devinskej a vyskusame.
halo
Nováčik
Obrázok užívateľa

Poslaťod martin_s » Str 07.02.2018 21:29

Len wer nie je krotitelka ale cvicitelka / vycvikarka :lol: Ona ti psa nebude krotit, skor bude ucit teba ako jeho vychovu a vycvik zvladnut...
martin_s
Hafan
Obrázok užívateľa

Späť na Cvičáky