Switch to full style
Odoslať odpoveď

Ako casto trenujete?

Uto 19.01.2016 19:55

Neviem, ci zrovna sem, ale otazka do plena - ako casto trenujete? (zakerna pre tych mojich :haha: ale ja to vidim... :ha: )

Re: Ako sa pripravit na skusky

Uto 19.01.2016 19:56

Kazdy den 5 minut :fizel: Sa priznavam bezbolestne :haha:

Re: Ako sa pripravit na skusky

Uto 19.01.2016 20:00

12-13x do mesiaca väčší tréning a v dňoch, keď robím, tak malý tréning na nočnom venčení, to je tak 5-7 minút, nie nové, len také opakovanie. Tak 3-4x do mesiaca sa podarí aj tréning ráno aj večer.

Re: Ako sa pripravit na skusky

Uto 19.01.2016 20:13

Pigie, tak to je provokacne, nie motivacne, ked niekomu staci 5 min denne a vidno vysledky :heh:
Vsak ja teraz, ked uz s dochodcom vlastne netrenujem, cvicim viac. :haha:

Re: Ako sa pripravit na skusky

Uto 19.01.2016 20:16

wer píše:ako casto trenujete?


malo casto :plac:

Re: Ako sa pripravit na skusky

Uto 19.01.2016 20:19

Mne to nikto neveri co nas vidi na place, ale vela :haha: az prilis vela
2x denne 5min, ale teda vacsina toho treningu je lietanie za loptickou z izby do kupelne. 2-3x do tyzdna "poriadnejsi" trening vonku.
2x stopy, 1 (dufam ze bude 2x) obrany, 2x zaprah. Ehm, si makne ten pes :hi:

Re: Ako sa pripravit na skusky

Uto 19.01.2016 20:22

Elis, daj poriadnu odpoved :ha:

Re: Ako sa pripravit na skusky

Uto 19.01.2016 20:23

Ja som pred OB pretekmi necvicila celú zostavu, len jednotlivé cviky, chudák J.T. potom na preteku vkuse čakal odmenu, ale vydržal nazhaveny do konca :smile: Som zvedavá na mladu či to dá, tá sa oklamať len tak nenechá, jak neni odmena kašle na vec :lol:

Re: Ako sa pripravit na skusky

Uto 19.01.2016 20:24

wer píše:Pigie, tak to je provokacne, nie motivacne, ked niekomu staci 5 min denne a vidno vysledky :heh:
Vsak ja teraz, ked uz s dochodcom vlastne netrenujem, cvicim viac. :haha:

Ja mam prave pocit, ze za pol roka sa nepohol. V nicom. Akurat s tymi psami, ze uz vie obcas aj posluchnut, ze ma vnimat mna :heh: Ale co sa tyka nejakej kvality v hocicom, nula bodov.

Re: Ako sa pripravit na skusky

Uto 19.01.2016 20:29

my vlastne ani treningy ako take nemame, sem tam v ramci vencu dam nejaky povel, ale take ze ideme kamsi a dam seriu nejaku, to skor nie. Dokopy teda malinko. A tak to aj vyzera.
uvidime po seminari, ci ma zmysel zacat nejak viac riesit

Re: Ako sa pripravit na skusky

Uto 19.01.2016 20:33

my sme poslednu dobu necvičili skoro vôbec :angel: teraz cvičíme, ako kedy, minimálne však 1x do dňa 20min - nie vkuse cvičenie ale tak ze sa jej plne venujem na vychadzke, ci uz sa hráme, cvičíme, blbneme.

Re: Ako sa pripravit na skusky

Uto 19.01.2016 20:35

To len my toľko cvičíme a nič z toho? :aaa:
Inak, môj keď pár dní necvičí, tak "nič nevie" :ach: . Musím ho stále udržiavať v cvičiacom stave.

Re: Ako sa pripravit na skusky

Uto 19.01.2016 20:38

Ja si myslim, ze u mojho je to aj problem, ze cvicim len 5 minut. Ja mam pocit, ze on by dlhsie ani nedal. Stratil by zaujem :nwm: Vzdy koncim v najlepsom a on proste jak vidi, ze dam loptu do vacku, tak prepne a uplne vypne, akoby sa nic nedialo. Nebude po mne cumet, ze daj este. Je mu to sumak.

Re: Ako sa pripravit na skusky

Uto 19.01.2016 20:39

A ja minimalne. Akurat mesiac pred pretekom som casto. To som sa snazila kazdy den. Kratko. 2 krat denne. Niekedy len cviky dva tri. Som ten stvorec ucila. Hlavne tie nove veci, co nevedel. Tesne pred sme precvicovali celu zostavu rozne poprehadzovanu.

Re: Ako sa pripravit na skusky

Uto 19.01.2016 20:41

Pigie neberte inak vazne. A myslim, ze ani hrusku. :joint: Ona nic, nic a potom vsetkym vytrie zrak. :heh:
Janajka, vy mate aj agility, nie? A to je predsa gro vasho zaujmu... To nie je otazka na OB len :heh:
Naposledy upravil wer dňa Uto 19.01.2016 20:45, celkovo upravené 1
Odoslať odpoveď