Ako sa pripravit na skusky

Re: Ako sa pripravit na skusky

Poslaťod kives » Štv 21.01.2016 10:08

Hej, len ked clovek ide na prvu, tak to obcas neodhadne. Na druhej sme uz mali vsetky body cez 90, ale na premiere to bol trapas - stopa a obrana. Poslusnost by usla. A doteraz neviem, ci to bolo dobre. Vtedy nam to pomohlo.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2905
Bydlisko: Košice

Re: Ako sa pripravit na skusky

Poslaťod elfinka » Štv 21.01.2016 14:21

A co skuska a pritomnost niekoho z rodiny? Riesi to pes? Riesite ze to pes riesi, ci rodinneho prislusnika radsej ani nepustite do blizkosti placu? Ci ani nema kto robit rusivy vplyv?

Fido riesi, na vycvikovom vikende som musela priatela poslat dalej od placu aby sa mi vobec podarilo nieco odcvicit - ale asi mi to vadi, radsej by som psa naucila ze musi cvicit rovnako aj ak tam ma svojho milovaneho hladkacieho otroka. Ci chcem moc vela?
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3326
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Ako sa pripravit na skusky

Poslaťod kives » Štv 21.01.2016 14:34

ja som na bonitácii nasáčkovala rodinných príslušníkov do auta. nikdy som necvičila za prítomnosti rodiny a nemienila som začínať zrovna tam :ha: .
podľa mňa, ak by s vami chodil bežne, tak pes nebude riešiť, jednoducho musí počúvať.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2905
Bydlisko: Košice

Re: Ako sa pripravit na skusky

Poslaťod lucik » Štv 21.01.2016 14:41

no my chodíme s priateľom cvičiť spolu, takže na skúškach sme vybavovali, aby sme neboli vo dvojici (hlavne kvôli Arike, tá reaguje na mňa) + ešte sme vymýšľali, aby sme neboli v dvojici s kamarátom, čo má bradáča, lebo na neho reagujú moje labrošky (strašne ho majú rady) a jeho pes reaguje na moje labrošky..
a keď robil skúšku priateľ s mojou Candy, tak som bola zase mimo ja, aby sa neprepínala na mňa.

ale tak všeobecne ako divák mi priateľ nevadí ani pri jednej mojej labke..
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Ako sa pripravit na skusky

Poslaťod calwen » Štv 21.01.2016 15:37

Hm ja na skuskach som nikdy nemala rodinneho prislusnika tusim. Ale ba! S Mardim ano, aj na SOP aj na BH, na BH sa normalne Jakub pozeral, len pomahal aj v skupinke, tak ho niekto zastupil cudzi, ked som sla ja :yes:
Inak Rox je poklad, ona uz je tak ostrielana, ze aj ked Jakub pride tesne pred mojim agi behom, tak absolutne neriesi :king:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Ako sa pripravit na skusky

Poslaťod wer » Štv 21.01.2016 16:42

Tak Pax by neriesil pocas cvicenia vobec, ale on je mesuge :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12740
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Ako sa pripravit na skusky

Poslaťod calwen » Štv 21.01.2016 16:49

Vsak on je chudak uplne vygumovany , len cvicit a cvicit :joint: :angel: :angel: :angel:
V dobrom...chapes :no:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Ako sa pripravit na skusky

Poslaťod Elis » Štv 21.01.2016 16:58

elfinka píše: Ci chcem moc vela?


nechces. nauc ho to.
v treninku zcela urcite.
na zkousce samotne bych to třeba uz nepokousela -ale trenink musí dat.

nejsem rodinny prislusnik -ale "kamaradim" s hodne psy . rozmazluju je :hi: a ještě mivam sebou holky =prislib zabavy...
a i tihle jsou nauceni, ze se se mnou přivítají před branou cvicaku - a pak uz si me všímat nesmeji i když mam plne kapsy zradla, drzim je apod. ale nelezu jim třeba do skupinky na zkoušce.
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6395
Bydlisko: Praha

Re: Ako sa pripravit na skusky

Poslaťod calwen » Štv 21.01.2016 17:09

Roxynka je kamka so vsetkymi (ludmi) na cvicaku, nastastie pri cviceni vobec neriesi :smile:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Ako sa pripravit na skusky

Poslaťod kellee » Štv 21.01.2016 17:39

som raz sla s kamaratkou na nejake skusky, a moja zlata Alexinka jej prestala cvicit, ked ma zacitila. musela som odist :lol:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Ako sa pripravit na skusky

Poslaťod Lindchen » Pia 22.01.2016 8:36

Mávam mamu alebo priateľa, trebárs pri polohách na diaľku si niekto simuluje stewarda za chrbtom, keď ukazuje tabuľku. Arisa to ruší, treba, aby si zvykol. Kvôli tomu neurobí prvú polohu, tým pádom ani druhú, a je to za nula.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Ako sa pripravit na skusky

Poslaťod elfinka » Pia 22.01.2016 8:43

Offtopic: U nas je to riesenie momentalne v takom stave, ze ked sa pri place zjavil cudzi clovek s fotakom (priatel ak uz s nami ide, tak vzdy foti), tak Fidovi vypadla lopta z papule a uz sa za nim chcel rozbehnut :pac:

Si vravim jak ja raz budem vysvetlovat niekomu ked sa na neho priruti obrovska chlpata obluda, ze sorry on si vas pomylil so svojim panickom :haha:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3326
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Ako sa pripravit na skusky

Poslaťod Bára » Pia 22.01.2016 9:31

Na mňa rodina kašle, furt som chodila sama :lol: Akurát teda raz prišli kuk a vtedy som riešila len nech sa postavia trochu ďalej (hlavne otec, lebo tomu sa teší viac ako mne, sviňa :heh: ).
Ale možno nie je úplne odveci trénovať práve aj to, že až počas cvičenia sa zjaví známa osoba (aj pre psa je rozdiel, či na tréningu/preteku sú všetci spolu celý čas a len si odbehnem odcvičiť alebo tam ten druhý príde neskôr a psa to rozhodí), treba byť pripravený :lol:
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1938
Bydlisko: Bratislava

Re: Ako sa pripravit na skusky

Poslaťod kives » Pia 22.01.2016 9:39

tak môjho cudzí nedojímajú, ale rodina by ho rozhodila.
čiastočne aj moja chyba, lebo na výstave sa bez pomoci rodiny nepohnem. Tam vie, že keĎ nevidí, má hľadať v dave. No, a to by robil aj na skúške, kebyže vedel, že sú s nami a neostali v aute. Idú s nami = výstava. Niektoré veci človek dostane krásne naspäť.
Ale ak budú chodiť spolu na výcviky, zvykne si. Našich to nudí.
potom sa mi priznali, že kukučkovali spoza rohu budovy. ja im verím, že sú zvedaví, nikdy ho nevideli na súťaži a v podstate ani cvičiť.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2905
Bydlisko: Košice

Re: Ako sa pripravit na skusky

Poslaťod Elis » Pia 22.01.2016 10:10

trenuje se i noseni cisla :lol: tak proc netrenovat ruseni rodinou :yes:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6395
Bydlisko: Praha

PredchádzajúciĎalší

Späť na Pokročilý výcvik