Tréningová videoporadňa

Re: Tréningová videoporadňa

Poslaťod elfinka » Štv 24.11.2016 9:29

Elis píše:a co bys urcite nemela delat -sahas si na psa v zakladni pozici. to by ti jiny rozhodci vytknul hodne.

Aj inde nez na konci pri odkladani cinky resp. pred vysielackou? Lebo som si to pozrela a teda, ja mam stale problem kam s tou rukou. Este pred aportom volnym to vyzeralo na videu blbo.
Dam ruku daleko od tela = pomoc telom, dam ruku blizko = dotykam sa. Alebo ju davat dozadu?
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Tréningová videoporadňa

Poslaťod Elis » Štv 24.11.2016 10:04

elfinka píše:mam stale problem kam s tou rukou.


davala bych ji mezi sebe a psa.
Offtopic: proc ti napisu v SS
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Tréningová videoporadňa

Poslaťod kives » Štv 24.11.2016 12:06

aj my chceme vedieeeeť :smile:
ale áno, medzi seba a psa
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: Tréningová videoporadňa

Poslaťod Elis » Štv 24.11.2016 23:38

Offtopic: kdyz to uz jsou takove drobnosti, jak to doladit - a nevim, jestli uplne to umim popsat verejnepochopitelne, Elfi uz mu styl vyjadrovani zna :lol:

v kazdem pripade. zakladni postoj je s rukou u tela :yes:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Ako cvičia exoti

Poslaťod moschino » Pia 29.12.2017 13:24

Pridavam video, co si tam pomaly trénujeme. Mali sme aj rusivku, hned za potokom stekal pes. Zvycajne trenujeme na druhom konci ihriska, len tam nebolo kde polozit tel.
Nejake rady, co robim zle a napady? Je to kratke video, ucila som najskor poziciu pri nohe a potom som pridavala kroky.


@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Tréningová videoporadňa

Poslaťod wer » Pia 29.12.2017 17:12

menit rytmus a smer. takto ju nudis. :lol: nech ju nedrzi len ten pamlsok, ale nech si dava pozor aj na tvoj pohyb... a davaj bacha na poziciu - ma tendencie ta predchadzat, zarad viac otociek, oblukov dolava. a nauc ju cuvat. a hlavne tie zmeny rytmu - striedat rychlu, pomalu, normalnu chodzu, nepravidelne.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Tréningová videoporadňa

Poslaťod moschino » Pia 29.12.2017 17:46

Ok, dakujem :jop: pojdeme na to
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Tréningová videoporadňa

Poslaťod wer » Pia 29.12.2017 17:53

aj na tu zakladnu poziciu si davaj pozor - tam co si dala ten obrat a si ju naviedla k nohe, tak tiez bola vpredu moc. plece pri nohe, predne packy vedla nohy. od toho sa to potom cele odvija, musi poznat korektnu poziciu pri nohe, velmi tazko sa naprava...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Tréningová videoporadňa

Poslaťod moschino » Pia 29.12.2017 18:02

Dakujem :smile: Dam na to pozor, preucat sa mi potom nechce, radsej co najlepsie naučiť
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Tréningová videoporadňa

Poslaťod Elis » Pia 29.12.2017 20:23

a odmenujes jen za zastaveni, ne za/při chuzi
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Tréningová videoporadňa

Poslaťod moschino » Pia 29.12.2017 21:12

Odmenujem aj pocas chodze, ale nie ne to v tom videu. Budem ale odmenovat castejsie to
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Tréningová videoporadňa

Poslaťod moschino » Sob 30.12.2017 11:07

Dnes sme chodili aj dp kruhu, bola aj na vonkajsej a aj na vnutornej strane, tiez rovno a tam otocka. Islo jej to slusne na to, ze sme len nedavno zacali. Pivot pri nohe jej moc nejde. Cuvanie tiez nie, nevie cuvat ani vo front pozicii, pri nohe vobec. Skusila som spravit krok spat a prehodila sa, chuda. Najskor to naucim predo mnou. Cely trening som pretkavala aj roznymi trikmi, aby ju to nenudilo. Je sikovna, v tej velkej hlave je asi celkom dost rozumu. Ak ju za nieco vychvalim, hned sa toho chyti a robi to uz tak. Celkom rychlo jej dopina.
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Tréningová videoporadňa

Poslaťod wer » Sob 30.12.2017 11:24

Darmo, ma cosi z ofcaka, co.si budeme... :lol:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Tréningová videoporadňa

Poslaťod moschino » Ned 31.12.2017 14:01

Joj, sikovna je :pusa:
Zrusil sa nam cvicak, kedze Silvester a vacsina by preto neprisla, tak som isla zas na ihrisko trochu potrenovat.
Dnes som okrem chodze v kruhu a otociek zapojila aj klus, cakala som, ze bude zaostavat a pekne isla pri mne :jupi: opica moja sikovna, tak to potesi :pusa:
A pochopila uplne rychlo cuvanie vo front pozicii! Sice mi najskor skoro zuby vybila, ked necakane vyskocila :pac: Musime upevnit a potom mozeme skusat pri nohe.

Trochu ju rusia stekajuce psy v dedine, zastane a obzera sa, ale potom sa zas vrati k cviceniu. Toto casom odburame si myslim. Urcite prospeje aj ten cvicak tu.

A otazka k stekaniu. Trochu mi dlho trvalo vybrat dalsie pamlsky z vrecka a Dottka zacala stekat. Ma napadlo, ci to som to nemala zacat zachytavat :nwm: bude potrebne stekanie na povel? Mojim prave zakazujem stekat, pri cviceni netolerujem ani knukoty, lebo pri dd je to neziaduce a uz vobec neučím stekat.
Prílohy
PicsArt_12-31-02.08.02.jpg
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Tréningová videoporadňa

Poslaťod Lindchen » Ned 31.12.2017 14:13

V rámci tréningu by som nezachytávala štekot. Aby sa ti nechtiac nestalo, že ti bude počas poslušnosti vyštekávať.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Pokročilý výcvik