Denné zvracanie

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Denné zvracanie

Poslaťod Matejd » Ned 28.07.2019 6:25

Dobrý deň, naša cca ročná fenka bolonskeho psíka už asi 3 týždne vracia. Väčšinou raz za deň. Nestravenu potravu alebo hnedú alebo žltú penu. Predvčerom náhodu nie. Malo je a pije ale predsa niečo. Potom je ok. Veterinár ju prehmatal aj krv je čistá. Boli sme uňho 4 krát. Dal jej lieky na posilnenie žalúdka, injekciu proti vracaniu a gastro granule pre alergikov. Jeho teória je, že to spôsobuje háranie - práve sa hara a samo to prejde. Myslite zo to bude ono? Máte nejaké skúsenosti? Dakujem pekne
Naposledy upravil Matejd dňa Ned 28.07.2019 10:21, celkovo upravené 1
Matejd
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Denné zvracanie

Poslaťod lucik » Ned 28.07.2019 7:38

a inak sa sprava ako? po 3 tyzdnoch uz musi byt “vypluta”, malatna. pije? robilo sa sono? aku ma stravu, skusali ste menit? ja by som rozhodne nenechala 3 tyzdne psa vracat, urcite zmena veteriny a patrat po pricine.
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Denné zvracanie

Poslaťod Matejd » Ned 28.07.2019 7:48

Inak je ok nie úplne ale behá hra sa a zje niečo malo granúl malo pije, u veterinára sme boli 4 krát prehmatal bruško dal injekciu proti vracaniu nasadil tabletky. Zmenili sme stravu dávame gastro granule pre alergikov. Okrem sona sme spravili všetko, podľa doktora by pri prehmatani reagovala.

Môže to súvisieť s haranim?
Matejd
Okoloidúci
 
Príspevky: 2


Späť na Choroby