Stránka 1 z 1

Napinanie / kašel

PoslaťNapísal: Str 11.07.2018 10:55
od Jozef12363
Dobrý deň, potrebujem poradiť. Moj pes (križenec labradora, 12 rokov) má posledný tyždeň problem, denne ho napína, a nakoniec zakašle (akoby to chcel vyvrátiť), ale nič nevyvrati. Potom je chvilu pokoj a potom to znovu robi dookola. Kosti mu nedávame, a pri žrani granúl to nerobi takže vždy som si odmyslel to že mu niečo zabehlo. Veterinar po telefone povedal ze to bude možno tlakom, tak sme mu davali lieky na tlak ktore nam poradil, no robi to stale ďalej, a pride mi už taký zoslabnutý, už nebeháva po dvore jak prv, už vidieť na ňom smutné oči, a trápi ma to, lebo je to ako člen rodiny a máme ho všetci radi. Neviete poradiť? Nestalo sa vášmu milačikovi niečo podobného? Za rozumné rady ďakujem

Re: Napinanie / kašel

PoslaťNapísal: Str 11.07.2018 14:08
od Sunny
Neriešiť diagnózu s veterinárom po telefóne a teda nedávala by som tabletky na tlak len tak :oo: Pes može byť sklesnutý aj z toho, že má moc nízky tlak... Može to byť čokoľvek - od problémov so srdcom a následného zavodnenia, cez kotercový kašel až po obyčajné prechladnutie. Psa treba zobrať na dobrú veterinu poriadne vyšetriť.

Re: Napinanie / kašel

PoslaťNapísal: Str 11.07.2018 14:13
od wer
paneboze, to co je za veterinara-sarlatana?! to je na odobratie licencie. :nie:
ako pise sunny, moze to byt priznakom viacerych ochoreni - vaznych, ci banalnych. ale chce to diagnostiku u normalneho veterinara. tymi tabletkami na tlak naordinovanymi bez vysetrenia mu mozete privodit vazne tazkosti!