Grcanie bielej peny

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Grcanie bielej peny

Poslaťod Silwuska » Pon 16.04.2018 8:12

Čau dogforum, po rokoch sem spjet :)
Kto má skúsenosti s pravidelne grcajucim psom?
98% grca len vnoci alebo nadránom. Krmim granulami plus konzervy, skúsila som zvýšiť dávky, potom znížiť, potom dávať častejšie, potom namočiť granule, zmeniť...a žiadna zmena.
Geča buď žlč alebo úplne hustú bielu penu...
Jediné čo mi ešte napadá je prejsť na surovú, ale bude to troška komplikovanejsie
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Grcanie bielej peny

Poslaťod Lindchen » Pon 16.04.2018 8:13

Gastritída možno? Cudzie teleso?
Mali sme, zlepšilo sa to ale tým, čo píšeš - dala som ešte neskorú malú dávku okolo 23tej.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Grcanie bielej peny

Poslaťod Silwuska » Pon 16.04.2018 8:18

Lindi cudzie teleso sa mi nezdá lebo fakt blve len vnoci a ráno, cez deň nič...síce sem tam keď sa napije vody kašle...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Grcanie bielej peny

Poslaťod Snezienka123 » Pon 16.04.2018 22:03

My sme mali s tým problém.
Pomohlo kŕmenie 2 x denne a humánny liek ranisan (vraj aj ranital na to je, ak si dobre spomínam)
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava


Späť na Choroby