S.O.S Zvacsena slezina, flaky a voda

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: S.O.S Zvacsena slezina, flaky a voda

Poslaťod pigie » Štv 15.03.2018 20:13

To mi je luto :ua: Zle sa to cita. :ua: Drzte sa.
Tu hrcku vam odporucil vet vybrat a neurobil s nou nic? Len vybral? :ua: Mal ju dlhsie? Rastla?
Ma to zaujima, pretoze uz poznam viacero pripadov, kedy dali vybrat hrcku, ktora bola pomerne stabilna (histologia samozrejme tiez nic) a psik do par mesiacov umrel na metastazy, ked sa vybrala, hoci ju mal roky a dala sa vybrat len esteticky, napr. pri cisteni zubov, alebo proste aby nespatila.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: S.O.S Zvacsena slezina, flaky a voda

Poslaťod vanilvlocka » Štv 15.03.2018 21:13

pigie píše:To mi je luto :ua: Zle sa to cita. :ua: Drzte sa.
Tu hrcku vam odporucil vet vybrat a neurobil s nou nic? Len vybral? :ua: Mal ju dlhsie? Rastla?
Ma to zaujima, pretoze uz poznam viacero pripadov, kedy dali vybrat hrcku, ktora bola pomerne stabilna (histologia samozrejme tiez nic) a psik do par mesiacov umrel na metastazy, ked sa vybrala, hoci ju mal roky a dala sa vybrat len esteticky, napr. pri cisteni zubov, alebo proste aby nespatila.


Nahmatal mu to pod bruskom doma moj otec a utekal s nim na veterinu, lebo sa zlakol. Ziadanej histologie sme sa nedockali, len ubezpecovania, ze je vsetko ok. Dokonca povedali, ze hrcku uz vyhodili. Vidite ako ok to bolo...ked mal vsetky metastazy v tom okoli...
A tito neschopaci mi cpali do psika kazdy den injekcie a lieky, ze je k tomu posledne dni este PRECHLADNUTY, tak ho doinjekcujme aj na to a na kazdom vypise ze po stabilizovani odporucana kastracia atd. Do takejto muciarne sme ho bravali, keby sme vedeli...nikdy viac!! Ved uz bol aj plny vody moj maly!
Tak ma to trapi, ako trpel a zbytocne, bol plny nadorov a metastaz a co s nim robili....!!!
V BA nepotrebovali na to nakoniec ziadne specialne pristroje...neviem z akeho roku maju NZ svoje sono, spred druhej svetovej vojny?! Tu vidiet, kto sa ako do coho rozumie a kto ako vie. To sa uprimne nedalo porovnat...nielen pracovisko samo o sebe, cistota, individualny priestor ale ti lekari a ich pristup....no ako nebo a peklo!
vanilvlocka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 7

Re: S.O.S Zvacsena slezina, flaky a voda

Poslaťod Elis » Štv 15.03.2018 21:37

:plac: tezko se to jen cte.
Drzte se...
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: S.O.S Zvacsena slezina, flaky a voda

Poslaťod Buchťa » Pia 16.03.2018 8:03

Vanilvločka, upřímnou soustrast, je mi to moc líto :plac: .

Vím, čím si prochází Tvúj tatínek :ua: . Mému taťkovi se také, před 1,5 rokem, zřítil svět, když musela odejít jeho milovaná Kazinka :plac: .

R.I.P. Otisko :plac: .

Ano, strašně se to čte :ua: , ale je to smutná realita dnešní veterinární praxe :ua: :hmm: :plac: (není vet, jako vet).
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Predchádzajúci

Späť na Choroby