Nepokojný pes

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Nepokojný pes

Poslaťod dendo21 » Ned 11.02.2018 12:06

Zdravím , mám problém s mojim psom má 1 rok , je to AMSTAFF ,trvá to už celkom dlho.... vždy ked priídeme z prechádzky tak sa nevie usadit , behá hore dolu , sadne si a hned sa postaví ako keby ho mrle žrali , taktiež sa mu trasú nohy zadné iba na prechádzke ale predne aj doma ....na prechádzke behá ako keby mal vrtulu v zadku, taktiež divne sa vyprazdnuje nemyslím si ,že je normálne aby robil aj malú aj velkú potrebu naraz so dvihnutou nohou , občas mi príde ,že je mimo ,neviete čo mu može byť? Dakujem ak by mal niekto skusenost a vedel by povedat čo mu asi je
dendo21
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Nepokojný pes

Poslaťod clupko » Ned 11.02.2018 19:32

tras noh by som riesila s veterinarom.
co sa tyka toho zvlastneho stylu vyprazdnovania, tak jedneho takeho psa poznam - je to nezvycajne, ale nemusi to nic znamenat.
a to, ze sa po prechadzke nevie usadit, moze suvisiet s tymi nohami, alebo mozno mu len bolo malo, vyzaduje viac aktivity?
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami


Späť na Choroby