Zvracanie po jedle

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Zvracanie po jedle

Poslaťod AnnySofie » Pia 22.12.2017 18:52

Ahojte, neviete mi poradit, preco moja fenka niekedy vyzvracia vsetko chvilu po tom akoto zje? Krmim granulami a niekedy jej ich zmiesam s konzervou alebo s kapsickou. Granule ma kvalitne, Brit Care sensitive, cize este dokonca pre psov s citlivym zaludkom. 2 dni dozadu zvracala rano po zjedeni, vecer uz nie, a dnes zase rano zjedla, v pohode, ale vecer po zjedeni to vyzvracala.
AnnySofie
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Zvracanie po jedle

Poslaťod Kitamkami » Pia 22.12.2017 23:06

Nebudem ti vediet poradit, bez toho aby som psika videla. Niekto tu povedal, ze vracanie je u psa normalne.... ano, mozno tak raz ked sa vyzvracia za mesiac, tak to je normalne. Ale urcite nie viackrat po sebe alebo viacero dni po sebe. Takze ja ti inak neporadim, ako navstevu veterinara. Ak este nechces, tak nekrm aspon pol dna a potom ponukni male mnozstvo rozvarenej ryze s bielym kuracim masom bez kostia koze, 3 az 4 krat denne.. Ak sa vyzvracia znova, utekaj.

A na margo tych citlivych granul... granule su vysoko spracovane, tazsie stravitelne a daleko od normaneho jedla. Ak uz krmis granulami, prinajmensom pridaj aspon enzymy a probiotika. A nikdy nekrm granule ak pes zvracia/hnackuje.
Kitamkami
Snoopy
 
Príspevky: 101


Späť na Choroby